# پاتوق هماتولوژی #

mahabad

New member
ممنون دوست عزيز

- - - Updated - - -

برای کنکور-زبان عمومی،مهارت های فراگیری،8B[/QUOTE]

mahabad

New member
بيولوژى عزيز اون فلش کارت ها هم شکل فلش کارت هاى. ديگه هستن تقريبا 300 عدده که دستور زبان وافعال بى قاعده و کلا واسه تقويت اساسى دستور زبان هستش

Z0HRE

New member
راستی دوستان این محدودیت شرکت تو کنکور چطوریه؟

مثلا کسانیک امسال قبول نشن میتونن سال بعد شرکت کنن یا نه؟

maxin

Well-known member
راستی دوستان این محدودیت شرکت تو کنکور چطوریه؟

مثلا کسانیک امسال قبول نشن میتونن سال بعد شرکت کنن یا نه؟
کدوم محدودیت ؟؟؟؟ متوجه نشدم.ممکنه توضیح بدید؟
شاید شما علوم آزهستید؟

mahabad

New member
سلام
اره اگه طرح نداشته باشى ميتونى دوباره امتحان بدى

Z0HRE

New member
ن زیست میخونم.اخه کتاباییک از نمایشگاه از غرفه ی خ.ل.ی.ل.ی گرفتم همراهشون ی کتاب راهنما دادن برای ازمونهای ارشد و دکترا...

نوشته اگ الان ثبت نام کنی و قبول نشی و تا سال بعد یکساله کامل از فارغ تحصیلیت نگذشته باشه در اینصورت میتونی مجدد شرکت کنی:black_eyed:

این ایا ب این معنی نیست ک کسانیک الان فارغ تحصیل هستن اگ قبول نشن سال بعد نمیتونن شرکت کنن؟؟

maxin

Well-known member
ن زیست میخونم.اخه کتاباییک از نمایشگاه از غرفه ی خ.ل.ی.ل.ی گرفتم همراهشون ی کتاب راهنما دادن برای ازمونهای ارشد و دکترا...

نوشته اگ الان ثبت نام کنی و قبول نشی و تا سال بعد یکساله کامل از فارغ تحصیلیت نگذشته باشه در اینصورت میتونی مجدد شرکت کنی:black_eyed:

این ایا ب این معنی نیست ک کسانیک الان فارغ تحصیل هستن اگ قبول نشن سال بعد نمیتونن شرکت کنن؟؟
خب یه قانون برای پسراست که اگه قبل از کنکور فارغ التحصیل بشن سال بعد حق شرکت ندارن و باید برن سربازی.که خوشبختانه کنکور خرداد هستش و امتحانات آخرمون تیرماه پس مشکلی نیست.تازه تاریخ فراغتم میزنن31شهریور.
ولی اونی که شما فرمودید بنظرم درست نیست تا حالا نشنیدم در موردش و کسی همچین مطلبی رو باهاش مواجه نشده.اگرم خبری باشه تو دفترچه میزدن...:33:

آخرین ویرایش:

mahabad

New member
ماکسين درست ميگن اصن نگران نباش اين قانون فقط مشمول پسراست و از تاريخى که اخرين امتحانه تا يک سال بعد ميتونى که نگران دفترچه نباشى وبا خيال راحت ازمونتو بدى

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

Z0HRE

New member
این چیزیه ک نوشته شاید من اشتباه متوجه شدم:

افرادیک ب هنگام ثبت نام در ازمون ترم اخر هستند و پس از برگزاری ازمون فارغ تحصیل شوند چنانچه در ازمون مربوطه پذیرفته نشوند در صورتیک در هنگام ثبت نام در ازمون بعدی بیش از1سال از زمان فارغ تحصیلی انها نگذشته باشد میتوانند1بار دیگر در ازمون مربوطه شرکت کنند(بعبارتی افرادیک قبل از تاریخ ثبت نام ازمون فاغ تحصیل میشوند بدلیل اینکه مشمول محسوب میشوند در صورت شرکت در ازمون از 1بار فرصت خود استفاده مینمایند.)

خب حالا معنیش کنید لطفا!

maxin

Well-known member
این چیزیه ک نوشته شاید من اشتباه متوجه شدم:

افرادیک ب هنگام ثبت نام در ازمون ترم اخر هستند و پس از برگزاری ازمون فارغ تحصیل شوند چنانچه در ازمون مربوطه پذیرفته نشوند در صورتیک در هنگام ثبت نام در ازمون بعدی بیش از1سال از زمان فارغ تحصیلی انها نگذشته باشد میتوانند1بار دیگر در ازمون مربوطه شرکت کنند(بعبارتی افرادیک قبل از تاریخ ثبت نام ازمون فاغ تحصیل میشوند بدلیل اینکه مشمول محسوب میشوند در صورت شرکت در ازمون از 1بار فرصت خود استفاده مینمایند.)
خب حالا معنیش کنید لطفا!
خب همون دیگه مربوط به پسرا میشه.....گفته اگه قبل کنکور فارغ التحصیل بشن سال بعد حق ندارن کنکور بدن چون مشمول وظیفه (سربازی )به حساب میان.....(این مشکل برای کسانی هست که اسفند فارغ التحصیل میشن).

Z0HRE

New member
اخه منم اسفند فارغ تحصیل میشم.پس خداروشکر پسر نیستم:black_eyed::p

شوکا88

New member
این قانون مربوط به طرحه.برای کسانی ک طرح دارن..زیستیا ک طرح ندارن خب

رها45

New member
سلام بچه ها من دارم خودمو واسه کنکور سال بعد خون اماده میکنم برای هملتولوژی عملی کتاب دسی رو پیدا نکردم یعنی از چند جا پرسیدم گفتن کتاب ترجمه نشده منم کتاب دکتر امیر سید علی مهبد رو خریدم ولی چا
ش برا سال 87 است مسترسو منبه خوبی نباشه لطفا راهنماییم کنید.:33:

biology89

New member
قبل از اینکه پرواز کنی
هر چقدر خواستی بترس ؛ فکر کـــن ؛ شـــک کن ؛ دو دل شــو ؛ پشیـــــمون شو اما بعد اینکه پریـــــدی،
اگه وسط راه پشیمون شــــدی ...
بازی رو باختی... پس برو وبه امید خدا وتوانائی هایت ادامه بده .
تو برنده ای ..شک نکن......

رها45

New member
practical haematoligyنوشته dacie. شما برا هماتولوژی عملی چی میخونی؟

mahabad

New member
سلام
واسه هماتو کتاب هنرى ديويدسون هاف براند گل افشان و سالى رادمن هستش

رها45

New member
شفق جان این پیامو برا شما گذاشتم که پرسیده بوددی منظورمو نفهمیدیو لطفا پاسخ بده:rose:

mahabad

New member
رها خانم ببخشيد توروخدا من راهنمايى کردم عذر ميخوام شرمنده ديگه

شفق بانو

New member
رها جان
هماتولوژی ترجمه ی دکتر بشا ش رو مطالعه میکنیم . خیلی روان ترجمه شده

رها اجی:rose:

آخرین ویرایش:
بالا