پاتوق قبولیای ارشد آموزش پرستاری ارشد 93

farzad_nurse

New member
khob jolo raftid tafelo. sale avale mikhayn sherkat konin???

بله سال اولم...از اول تابستونه دارم زبان میخونم...
با برنامه ریزی سنا دارم میخونم...
الان طبق برنامه ریزی که کردم ، دارم روزی 4.5 ساعت میانگین میخونم ، یه هفتس شروع کردم... و با این برنامه ریزی تا اخر اسفند تموم درسا رو خوندم و خلاصه کردم...
الانم برنامم تو این هفته:کودکان ونگ-- برونر اب و الکترولیت---زبان

vida68

New member
الان طبق برنامه ریزی که کردم ، دارم روزی 4.5 ساعت میانگین میخونم ، یه هفتس شروع کردم... و با این برنامه ریزی تا اخر اسفند تموم درسا رو خوندم و خلاصه کردم...

خوبه. منم پارسال مث شما برنامه ریزی کرده بودم ولی اینقدر کاراموزیامون سنگین بود که وقت نشد تموم برونرها رو بخونم. ولی زیاد به خودتون سخت نگیرید چون اخرا کم نیارید. موفق باشید

nazgol

New member

آفرین خیلی خوبه..شک نکنید همینطور پیش برید حتما قبولید

- - - Updated - - -

شما همتون دارین درس میخونین به سایت هم سر نمیزنین؟؟؟آفرین... نازگل چرا تاپیکو تو بحث آزاد گذاشتی؟؟

بلد نبودم عزیز الان گفتی فهمیدم.دیگه میام اینجا

nazgol

New member
سلام نازگل جون.میشه لطفا یکی از آزمونای سنا رو برام بفرستی ببینم چه جوریه؟کارنامش واسه کسایی که غیرحضوری شرکت میکنن با حضوری ها قیاس میشه دیگه؟

سلام سحرجون.فایل آزمونا تو پروفایل کاربریم بود خواستم واسه ویدا بفرستم دیدم حذف شده متاسفانه سیو شده نداشتم..اما آزموناش خوب بود من راضی بودم.نه کارنامه اش فرق نداره.

nazgol

New member
نازگل جان مگه سرپرست تاپیک نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟
پس کجایییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام الی جون..دیگه ناناز اومده اینجا بهتره بیایم اینجا..شما هم بیاید اینجا....من یادت بودم خواهر نگی بی معرفتم

nazgol

New member
سلام دوستان....
نازگل من داخلی جراحیا برونرارو دارم.... اما میخوام خلاصه 4جلدی برونرو که احسان گفت بگیرم بخونم....نظرت چیه؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم. بنظر منم خوبه اونارو بخونی..داخلی رو فقط باید مفهومی بخونی مطلبو بفهمی..تا بتونی تستاشو بزنی ..من خودم درسته تمرکزم روی کتابا بود اما سال اول فقط درسنامه میترا رو خوندم 50%زدم داخلی رو..مهم اینه مبحثی رو کنار نذاری مثلا سرطان آب و الکترولیت ایمنی مفاهیم اینا گاهی مورد غفلت واقع میشن.همه رو خوب بخونی دو دور کنی حله

farshad70

New member
سلام به همه دوستان
پرونده ارشد 92 دیگه بسته شد.هرچی بود دیگه تموم شد .اینو باور داشته باشیم اگه قبول نشدیم این به معنی شکست نیست بلکه دو قدم رفتیم عقب که یه پرش بزرگ داشته باشیم
بیاید از همین الان به هم قول بدیم قدم به قدم محکم و با اراده بشینیم یه برنامه ریزی کنیم تا سال دیگه این موقع خبر قبولی همو بشنویم..با توکل و امید به رحمت خدا
این تاپیک یه پاتوقیه واسه داوطلبین ارشد آموزش پرستاری سال 93 برای مشاوره برنامه ریزی و مطالعه گروهی..

الهی چنان کن سرانجام کار...تو خشنود باشی و ما رستگار

سلام دوستان .
دیروز کارنامه اومد . نفر 1 کشور شدم . خواستم از همه دوستان که این تابستون خیلی طولانی را در کنارشون بودم و همیشه بهم امید دادن ، تشکر کنم . برای جبران خوبی هایتان اگر کمکی از دست بنده بر می آِید در خدمت تان هستم .

بالا