پاتوق قبولیای ارشد آموزش پرستاری ارشد 93

matin

New member
متین جان آزمونای ارشد پرستاری معمولا 2تیر برگذار میشه. امسالم بخاطر انتخابات افتاد جلو الکی. درسنامه میترا ذوالفقاری خوبه اما بنظر من میتونی داخلیارو از کتاب بخونی

شونزده تا داخلی ؟؟؟ آخه من یکی از دوستان میگفت همه رو از رو درس نامه خونده تهران قبول شده بعد از خیلی ها هم شنیدم درسنامه کافی نیست ، مثلا یکی از دوستان رتبش شده بود بیست و سه میگفت داخلی هارو همه رو برونر خوندم ، بقیه رو از رو درسنامه !!! به خدا گیج شدم ، من باتوجه به وقت خودم نمیرسم همه برونر هارو بخونم :(

matin

New member
شما میخواین اشتباه منو تکرار کنین. من تا دلتون بخواد کتاب درسنامه و خلاصه خوندم ولی نشد اونی که باید بشه. حتی سه کتاب رفرنس بخونید بهتر از اینه که درسنامه بخونید.

رتبتون چند شد ؟؟ البته اگه فضولی نیست ؟؟؟

nazgol

New member
شونزده تا داخلی ؟؟؟ آخه من یکی از دوستان میگفت همه رو از رو درس نامه خونده تهران قبول شده بعد از خیلی ها هم شنیدم درسنامه کافی نیست ، مثلا یکی از دوستان رتبش شده بود بیست و سه میگفت داخلی هارو همه رو برونر خوندم ، بقیه رو از رو درسنامه !!! به خدا گیج شدم ، من باتوجه به وقت خودم نمیرسم همه برونر هارو بخونم :(

خب کتاب بهتره اما اگه واقعا وقت نداری همون درسنامه رو خیلی خوب خوب بخون

vida68

New member
اگه مطمینی خوبه ثبت نام کن..من نشنیده بودم. اگه دیدی آزموناش بهتره بگو به بچه هام بگیم اونو ثبت نام کنیم اگه اینترنتی داره

بچه های دانشگاه ما از این استقبال کردند. منم دنبالم ببینم اگه خوبه برم شرکت کنم. خبرشو میدم

vida68

New member

هرکسی یه نحوه خوندن داره. من واسه هر درس چهار تا پنج کتاب رو دو دور کردم .برونر هم فقط اصلی ها رو خوندم پارسال همین موقع ها. ولی جواب نداد.من باید راه مو عوض کنم. امسال از هر درس فقط یک کتاب میخونم ولی چند دور میکنم.

vida68

New member
سلام
من پارسال مکاتبه ایشو شرکت کردم بیشتر اساتیدشون رو در حد بسیار عالی انتخاب میکنن من که خیلی راضی بودم
حتی فکر میکنم سی دی های بعضی از درسا در حدی هستن که تو ارشدهم بشه استفاده کرد

ممنون. منم شنیده بودم کتاباشون خیلی کامله. ولی از نزدیک ندیدم که مطمئن شم.

Maryam Banoo

New member
سلام
ویدا جان اگر خواستی یاس ثبت نام کنی لطفا اگر آدرس سایت یا هر چیزی که داره به ما هم بگو... ممنون

vida68

New member
سلام
ویدا جان اگر خواستی یاس ثبت نام کنی لطفا اگر آدرس سایت یا هر چیزی که داره به ما هم بگو... ممنون

سلام.من احتمالا فقط کتاباشونو بگیرم. بچه های ارشد دانشگاهمون تعریف میکنن. نمیدونم تا چه حد میتونه مفید باشه. به نظرم کتاب وازمون معجزه نمیکنن باید انگیزه ای قوی داشت.
آموزشی یادمان اندیشه سلامت - علمی یاس?<br>

- - - Updated - - -

سلام

سلام.من احتمالا فقط کتاباشونو بگیرم. بچه های ارشد دانشگاهمون تعریف میکنن. نمیدونم تا چه حد میتونه مفید باشه. به نظرم کتاب وازمون معجزه نمیکنن باید انگیزه ای قوی داشت.
http://www.yasedu.com/

eli m

New member
بچه ها نظرتون در مورد کتاب ها وسی دی هاو آزمون های یاس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام ویدا جونم خوبی؟
من اصفهانیم..
دوستام 8نفر امسال یاس میرفتن هیچکدوم قبول نشدن
شما خودت و ارادت مهمه و نوع خوندنت مشخص میکنه قبول بشی
دوستام میگفتن مادر نوزاد یاس 90% سوالای کنکور بوده بقیش متوسط...
بازم با خودته...
موفق باشی.
راستی طرح شروع کردی؟
شروع کن تا زودتر تمومش کنی....

vida68

New member

سلام ویدا جونم خوبی؟
من اصفهانیم..
دوستام 8نفر امسال یاس میرفتن هیچکدوم قبول نشدن
شما خودت و ارادت مهمه و نوع خوندنت مشخص میکنه قبول بشی
دوستام میگفتن مادر نوزاد یاس 90% سوالای کنکور بوده بقیش متوسط...
بازم با خودته...
موفق باشی.
راستی طرح شروع کردی؟
شروع کن تا زودتر تمومش کنی....

سلام عزیزم. ممنون. خوب که نیستم و حالا حالاها هم خوب نمیشم...
من تعریفشو زیاد شنیدم. ولی هنوز تصمیم قطعی رو نگرفتم. شاید بدون هیچ ازمون و کتابی خوندم.
طرح ایشالا از 2 هفته دیگه. تا الان درگیر کارای فارغ التحصیلی بودم. همین امروز تموم شد. تاریخ فراغت از تحصیلم خورد 15 تیر 92.
ممنون که به فکرمی ولی رفتن به طرح بیشتر منو ناراحت میکنه. کاش طرح اجباری نبود....

nakhl

New member
سلام عزیزم. ممنون. خوب که نیستم و حالا حالاها هم خوب نمیشم...
من تعریفشو زیاد شنیدم. ولی هنوز تصمیم قطعی رو نگرفتم. شاید بدون هیچ ازمون و کتابی خوندم.
طرح ایشالا از 2 هفته دیگه. تا الان درگیر کارای فارغ التحصیلی بودم. همین امروز تموم شد. تاریخ فراغت از تحصیلم خورد 15 تیر 92.
ممنون که به فکرمی ولی رفتن به طرح بیشتر منو ناراحت میکنه. کاش طرح اجباری نبود....

طرح زیاد ناراحتی نداره اتفاقا آدم تو طرح خیلی چیزهایادمیگیره و اتفاقا میبینه با اونچه که تو کتابها خونده یکم متفاوته................بستگی داره کجا طرحت بیفته اگه جایی باشه که شیفتهاش فشرده نباشه اتفاقا طرح خوشم میگذره.........به نظرم غصه طرح رو نخورراحت میتونی درکنارش درسم بخونی

nazgol

New member
طرح زیاد ناراحتی نداره اتفاقا آدم تو طرح خیلی چیزهایادمیگیره و اتفاقا میبینه با اونچه که تو کتابها خونده یکم متفاوته................بستگی داره کجا طرحت بیفته اگه جایی باشه که شیفتهاش فشرده نباشه اتفاقا طرح خوشم میگذره.........به نظرم غصه طرح رو نخورراحت میتونی درکنارش درسم بخونی

Im agree dear nakhl

vida68

New member

سلام عزیزم.. امیدوارم بخش بی دغدغه ای بیفتم.

nazgol

New member
دوستانی که ارشد آزاد شرکت کردن:
نتایج آزاد فردا در سایت دانشگاه آزاد میاد
نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هم آخر شهریور

abbasabbas

New member
سلام نازكل خوبي? شرمنده ديرشد نبودم خوبم مرسي دارم برنامه ريزي ميكنم دعا كن ميشه كمكم كني جند سوال داشتم هستي¤?

vida68

New member
نگرش درست نیمی از موفقیت است :

یکی میگفت شب فرا رسیده است در حالیکه دیگری میگفت صبح در راه است !

بالا