پاتوق قبولیای ارشد آموزش پرستاری ارشد 93

nazgol

New member
الان با گوشیم نمیتونم برنامه اولین آزمون سنا رو براتون در بیارم بذارم تو تاپیک انشاله فردا میذارم که روی اون برنامه کار کنیم
درضمن گفتن اگه نظری دارید بگیم اصلاح کنن برنامه رو..
انشاله فردا برنامه رو میذارم.

vida68

New member
سلام
مرسی نازگل بخاطر تاپیک..
من چه کنم که 30 بهمن فارغ التحصیل شدم..
نمیدونم میتونم شرکت کنم یا نه..
امروز صبح شیفت بودم..
نمیدونم چه مرگم شده...
دلهره داشتم تاکیکادی؛rate275..
آمپول ایندرال زدم شد165
هنوز نرمال نیستم..
برام دعا کنییییییییییییییید...

وای گلم چرا اینطور شدی؟؟؟ منم تپش قبل گرفتم از پریشب.
برا منم دعا کنید

vida68

New member
ویدا جون من لیفرو اصلا نخوندم نمیدونم چطوریه..از بچه هایی که خوندن راهنمایی بگیریم بهتره..من ونگ رو قبول دارم حجمش بالاست ولی دو سال پیش که قبول نشدم همش تقصیر کودکان بود که 8%زدم. کتاب کودکان میرلاشاری و رسولی هم خوبه اما به کاملی ونگ نیست فکر کن من امسال هم ونگ هم میرلاشاری رو خوندم و درسنامه nvp و drs هم کودکانشو کامل خوندم
تازه همه رو هم خلاصه نوشتم ریز ریز

من واسه کودکان کتابایی که گفتیید خوندم بجز ونگ. کافی نبود

nazgol

New member
امسال ونگ رو بخون ویدا در کنارش قبلیارو مرور کن.اگه اطمینان داری قبلیا خوب بودن همونارو خوب بخون

vida68

New member
اصلا کاری به لغات لزگی در ابتدای کار نداشته باش..من لغت از 504 میخوندم و لزگی در کنارش اونم فقط مهارتها و متنها..بعد تموم کردن لغات 504 بیا سر قسمت لغات لزگی..الان بری میبینی هیچیشو بلد نیستی اعصابتم خورد میشه..اما 504رو که بخونی برات راحت تر از الان میشه چون دایره لغاتتو بالا بردی..وقتی هم که خواستی نمونه سوالای لغت کنکورای 10سال اخیرو در انتهای لزگی بخونی لغاتی رو که توی تستای لغت آوردن توی دفترچه حتما یادداشت کن احتمال تکرار اون لغتها هست

با لغات 10 سال قبل خیلی موافقم. امسال به نظرم لغات تکراری سال های قبل بود

- - - Updated - - -

امسال ونگ رو بخون ویدا در کنارش قبلیارو مرور کن.اگه اطمینان داری قبلیا خوب بودن همونارو خوب بخون

نه نظرم عوض شد. ونگ رو حتما میخونم.

vida68

New member
الان با گوشیم نمیتونم برنامه اولین آزمون سنا رو براتون در بیارم بذارم تو تاپیک انشاله فردا میذارم که روی اون برنامه کار کنیم
درضمن گفتن اگه نظری دارید بگیم اصلاح کنن برنامه رو..
انشاله فردا برنامه رو میذارم.

من سنجش و دانش شرکت کردم افتضاح بود. دیگه هیچ ازمونی شرکت نمیکنم

nazgol

New member
آره ویدا جان..بنظر منم تکراری میدن بیشتر..من که سر متن رسیدم تایم تموم شد متاسفانه اما تمام تستای لغتو درست زدم خیلی برام راحت بود تکراری هم داشت
اگه تونستی آزمون اول سنا رو ببین فکر کنم آخر آذر اولین آزمونشه ببین منابع چی زده امشب بذار تو تاپیک اگه نتونستی من فردا شیفتم میذارم ممنون

- - - Updated - - -

آره ویدا جان..بنظر منم تکراری میدن بیشتر..من که سر متن رسیدم تایم تموم شد متاسفانه اما تمام تستای لغتو درست زدم خیلی برام راحت بود تکراری هم داشت
اگه تونستی آزمون اول سنا رو ببین فکر کنم آخر آذر اولین آزمونشه ببین منابع چی زده امشب بذار تو تاپیک اگه نتونستی من فردا شیفتم میذارم ممنون

nazgol

New member
من سنجش و دانش شرکت کردم افتضاح بود. دیگه هیچ ازمونی شرکت نمیکنم

منم اندیشه اساتید شرکت کردم و سنا
بنظرم سنا خیلی مناسبه..از طرفی هدف اینه برنامه ریزی کنیم طبق آزمون.خواستی نمونه آزمونای سال قبلو دارم برات ایمیل میکنم دوست داشتی شرکت کن. فقط اگه گایلی آدرس ایمیلتو برام بفرست

anis87

New member
لزگی رو تا مهرت3بلدم..
اما لغات توی تستاش کامل بلد نیستم
504 هم فلش کارتش تو گوشیم دارم
هر روز دوره میکنم..
نمییییییییییییدونم چی میشه...؟؟:idea_majidonline:

عسل جان چطوری میتونم فلش کارت 504 رو تو گوشیم بریزم؟

nazgol

New member
سلام به دوستان
اولین آزمون سنا تاریخش 15 آذر ماهمنابع:
پرستاری
داخلی
جراحی
1: دستگاه گوارش و
كبد و كيسه صفرا
2: غدد درون ريز
3: اختلالات آب و
الكتروليت و سيستم
ايمني
4: مفاهيم پرستاري
پرستاری
کودکان1: سلامت در دوران
كودكي
2: مراقبت از كودكان در
سلامت و نقش پرستاري
3: كودك بيمار و نقش
پرستار
4: روشهاي پرستاري در
توجه از كودك بيمار
5: نوزادان و مراقبتهاي
مربوط به آنان
روان
پرستاری
1: بهداشت روان و
بيماريهاي رواني
پرستاری
بهداشت
مادران و
نوزادان
1: مفهوم پرستاري
بهداشت مادران و
نوزادان
2: آناتومي و فيزيولوژي
دستگاه تناسلي و لقاح
3: تشخيص و حاملگي
4: تغييرات فيزيولوژيك
دورن بارداري
5: ناراحتيهاي جزيي
دوران بارداري
6: مراقبتهاي دوران
بارداري
7: روشهاي بررسي
سلامت جنين

Maryam Banoo

New member
سلام من بازم سوال دارم :
برای داخلی جراحی شما همه ی کتاب هاش رو خوندین یا از درسنامه استفاده کردین؟ به نظرتون اگر من درسنامه و هام رو فقط بخونم کفایت میکنه؟

nazgol

New member
مریم جان کتاب بهتره درسنامه خلاصه اس. اما من هردو رو کنار هم خوندم که ببینم کجاها مهمه

abbasabbas

New member
نازگل هنوز نتونستم به وزارت بهداشت وصل شم که امیدی به تکمیل ظرفیت داشته باشم یا نه اما تصمیم گرفتم که شروع کنم انشاا... با کمک شما دوستان عزیزم.

abbasabbas

New member
کتاب هایی که استفاده کردم و دارمشون اینا هستن نظرت چی هست؟؟کتاب جدیدی بگیرم؟؟؟

داخلی جراحی:برونر 2008
روان:2جلد کوشان-واقعی
مادران:لیفر
بهداشت:ایلدر-لنکستر
کودکان:ونگ
سوال:تست وزارت بهداشت و تربیت مدرس آبی رنگ از حمید حجتی که کل ازمونها با هم هستش

abbasabbas

New member
زبان هم لغات ضروری تافل جلد قرمز رنگ و 504 واژه و زبان عمومی انتشارات خسروی که خیلی کتاب خوبی هست و تنها کتابی هست که کل متن ها و لغات ارشد رو از سال 82 تا 91ترجمه کرده بخصوص متن ها رو بطور کامل .

nazgol

New member
زبان هم لغات ضروری تافل جلد قرمز رنگ و 504 واژه و زبان عمومی انتشارات خسروی که خیلی کتاب خوبی هست و تنها کتابی هست که کل متن ها و لغات ارشد رو از سال 82 تا 91ترجمه کرده بخصوص متن ها رو بطور کامل .

سلام به برادر خوبم آقا عباس
زبان لزگی هم خوبه.. واسه تکمیل ظرفیت هنوز زوده 8 مهر اعلام میشه

بالا