پاتوق بچه های بیوشیمی

roman30

New member
امسال 7نفر گرفته دکترای هم 7نفر گرفته تو ورودی دکترای امسال دامپزشکم داریم که 1سال پیش نیاز خورده یعنی 1سال باید درس کارشناسی ارشد بخونه بعد دکترا شروع کنه هوار هوار دکترا فقط تهران

پس دوست عزیز به نظرم با این اطلاعات شما داشتن مقاله و کتابو مصاحبه همش کشکه و فقط باید امتحان کتبیتو خوب بدی .درست متوجه شدم عایااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shocked:

amnb

New member
پایان نامه مهمه از بچه ها دکترا پرسیدم گفتن بیشتر موضوع تز مهمه ولی توجه کنین کتبی 70درصد مصاحبه 30 درصد ولی اگه توجه کنین ازسال قبل سوال های دکترای سخت شده وهمه چی رو میخان به مصاحبه ببرن چون نمره کتبی ها همه تو یه رنج میشه مگر اینکه کتبی رو بترکونین

roman30

New member
پایان نامه مهمه از بچه ها دکترا پرسیدم گفتن بیشتر موضوع تز مهمه ولی توجه کنین کتبی 70درصد مصاحبه 30 درصد ولی اگه توجه کنین ازسال قبل سوال های دکترای سخت شده وهمه چی رو میخان به مصاحبه ببرن چون نمره کتبی ها همه تو یه رنج میشه مگر اینکه کتبی رو بترکونین
حرفتون کاملا درسته آره سوالات کتبی دکتری واقعا سخت شده .البته متاسفانه یه تز خوب دادن بستگی به این داره که اساتید دلسوز و دانشگاه خوبی داشته باشی که من ندارم پس برم و روی معدل و یا نمره کتبی کار کنم . ممنون از اطلاعات خوبتون بازم حتما پاتق بیاین دوست عزیز:riz304:

bioshimi93

New member
سلام آجی گلم خوبی عزیزم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درسا که ان شا اله خوب پیش میره دیگه ؟؟؟؟؟؟؟
ببینم امسال چه میکنی هااااااااااااااااااااااااااااا
خوب بخون یه دانشگاه به درد بخور قبول شی اینو من اینجا به همه کنکوریا میگم اگه میخای اذیت نشی تو ارشد هدفت بهترین باشه .اون روز من سر سیستم های اطلاع رسانی اومدم پاتوق دیدم کسی نیس سریع رفتم ببخش خواهری .بوس :heart:
سلام
ممنون آبجی گلم
بله درسا بد نیست سعی می کنم تلاشمو بیشتر کنم.
خیلی خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما دارم که بهم انگیزه میدن.:riz304:
خواهش عزیزم.اشکالی نداره فهمیدم که نیستی.:heart:

bioshimi93

New member
ههههههههه اون یکی همشون متقلب اند
باز این ما همه بچه آن فعلا به این چیزا عقلشون قد نمیده

سلام
خسته نباشی
تقلب کنن به ضررشون تموم میشه الکی ترازشون بالا میره.حتی بعضی جاها مراقب نمیزارن.

bioshimi93

New member

سلام
به پاتوق بچه های بیوشیمی خوش آمدید
من ارشد نیستم اما بعضی وقتا میام اینجا با دوستان صحبت می کنم.
الان دیگه برم سر درس.دوستان خداحافظ:riz304:

nocerino

New member
سلام دوستان خوبم .چخبرا خوبید؟ببخشید انقد با تاخیر بهتون تبریک میگم.دوستانی که بیوشیمی بالینی قبول شدن بهتون تبریک میگم ایشالا که در تمام مراحل زندگیتون موفق و موید باشید

BBT

New member
سلام دوستان خوبم .چخبرا خوبید؟ببخشید انقد با تاخیر بهتون تبریک میگم.دوستانی که بیوشیمی بالینی قبول شدن بهتون تبریک میگم ایشالا که در تمام مراحل زندگیتون موفق و موید باشید

سلاممم:riz304::riz304::riz304::riz304:

raha11

New member
دارم دنبال مقاله برا ژورنال کلاپ میگردم نمیتونم فول تکست بگیرم چه کار کنممممممم؟خسته شدممممممم

vet lab sciences

New member
دانشگاه ما هم بد نیست خوبه
از اساتیدش خوشم میاد
ولی احساس کمبود توجه گرفتیم
مثلا نمیدونم چرا مثل دانشگاه های دیگه بهمون سخت نمیگیرن و...
شاید بیشتر حواسشون به بچه ها دکتری است

همینجوری خوبه!:thumbsupsmileyanim:
بیکاری! بت سخت بگیرن؟!:New (6):

nikaaaa

New member
salam doostaye khoobam man jadidam:4d564ad6: soal dashtam mitoonam to in 2 mahe baghimoonde arshad ghabool sham:thanks: ?

BBT

New member
من هورمون هادی تیروئیدی سرچ کردم ولی هر موضوعی مربوط به رشتمون پیدا کنم اشکال نداره

خب هر موضوعی بمرتبط با هومورن های تیروئیدی باشه
فرق نمیکنه دیگه چی باشه ؟
تا کی میخوای؟
مقاله مروری باشه ؟

- - - Updated - - -

salam doostaye khoobam man jadidam:4d564ad6: soal dashtam mitoonam to in 2 mahe baghimoonde arshad ghabool sham:thanks: ?

سلام خوش اومدی
چون دو ماه مونده انقده خوشحالیییی
به علوم که فکر نمیکنم بتونی برسییی
ولی بهداشت بخوای میشهههه البته با تلاش بسیاررر

- - - Updated - - -

همینجوری خوبه!:thumbsupsmileyanim:
بیکاری! بت سخت بگیرن؟!:New (6):

دیه دیه خو اونجوری حالش بیشتره فکر میکنممم

raha11

New member
موضوعش فرقی نمیکنه بهتره مال انسان باشهpdf-وfull text این هفته باید ترجمشو شروع کنم

mohadese

New member
به نظرتون من ک لیسانس علوم آزمایشگاهی ام برا امتحان وزارت علوم بیوشیمی امتحان بدم یا ژنتیک؟برا وزارت بهداشت دارم هماتو می خونم و بازار کاری برام مهمه نه کاری

konjkave

New member
من هورمون هادی تیروئیدی سرچ کردم ولی هر موضوعی مربوط به رشتمون پیدا کنم اشکال نداره

عزیزم اگه مقاله فارسی میخوای برو تو اس آی دی تا دلت بخواد فارسی فول تکست پره.برا انگلیسی هم برو sciencedirect.com احتمالا فول تکست پیدا میکنی.
برای سرچ هم هر چی موضوع جزئی تر باشه مقالات بهتری پیدا میکنی.حالا که رییس زحمتش میکشه وگرنه خودم برات پیدا میکردم هر چند که کار راحت و لذت بخشی فقط تمرین میخواد:ahi5slcgm04mi8jqqkl

بالا