پاتوق بچه های بیوشیمی

roman30

New member
بیا ریس بزار طفلکیا یکم تقلب کنن ترازشون بره بالا دلشون خوش بشه :25r30wi:

BBT

New member
دانشگاه ما هم بد نیست خوبه
از اساتیدش خوشم میاد
ولی احساس کمبود توجه گرفتیم
مثلا نمیدونم چرا مثل دانشگاه های دیگه بهمون سخت نمیگیرن و...
شاید بیشتر حواسشون به بچه ها دکتری است

BBT

New member
ههههههههه اون یکی همشون متقلب اند
باز این ما همه بچه آن فعلا به این چیزا عقلشون قد نمیده

roman30

New member
آره اینجور موقع ها خیلی سختتر میشه حتما خوابگاه
کارشناسی هم که خوابگاه نبودی
چشم رو هم بذاری تموم میشه
آره ولی دعا کن کارای انتقالیم درست بشه از این جهنم نجات پیدا کنم .باور کن اگه دانشگاه خوبی بود اصلا برام دوری راه مسیله ای نبود اتفاقا خیلی هم خوب بود .تجربه جدید و خوبیه ولی حیف که دانشگاه خوبی نیست از نظر امکانات و سطح علمی اساتیدش میگم .

majede

New member
آره ولی دعا کن کارای انتقالیم درست بشه از این جهنم نجات پیدا کنم .باور کن اگه دانشگاه خوبی بود اصلا برام دوری راه مسیله ای نبود اتفاقا خیلی هم خوب بود .تجربه جدید و خوبیه ولی حیف که دانشگاه خوبی نیست از نظر امکانات و سطح علمی اساتیدش میگم .

رومن جان سلام خوبی؟
مگه یونی کرمان انتقالی میدن؟؟!!

- - - Updated - - -

من رتبم 44شده بچه ها رتبشون بین 40 تا60هست

میشه درصداتونم بگین؟؟

roman30

New member
رومن جان سلام خوبی؟
مگه یونی کرمان انتقالی میدن؟؟!!

- - - Updated - - -

میشه درصداتونم بگین؟؟

سلام ماجده جونم خوبی آجی چه عجب چشم ما به جمال شما روشن شد خانومی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آره عزیزم قراره یک نفر از تهران بیاد دانشگاه ما برا همین ان شا اله به من اجازه میدن که برم

majede

New member
سلام ماجده جونم خوبی آجی چه عجب چشم ما به جمال شما روشن شد خانومی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آره عزیزم قراره یک نفر از تهران بیاد دانشگاه ما برا همین ان شا اله به من اجازه میدن که برم

مرسی عزیزم خودت کم پیدا بودی من هستم
چه خوب..پس شما همون مشهد میری؟

amnb

New member
بیو68.2زیست 70.3شیمی65.6 زبان10 بچه مازندران هستم بعضی وقت ها فکر میکنم ساری یا بابل می زدم بهتر بود چون دکترا دانشگاه مهم نیست فقط امتحان کتبی مهمه چون ما تو دکترای ورودی امسال بیوشیمی پایه دانشگاه ازادم داریم

roman30

New member
بیو68.2زیست 70.3شیمی65.6 زبان10 بچه مازندران هستم بعضی وقت ها فکر میکنم ساری یا بابل می زدم بهتر بود چون دکترا دانشگاه مهم نیست فقط امتحان کتبی مهمه چون ما تو دکترای ورودی امسال بیوشیمی پایه دانشگاه ازادم داریم

چه جالب بچه ها یه سوال دارم .من شنیدم اگه مثل دوره لیسانس تو ارشد هم نفر اول ورودیای خودت بشی و معدلت بالای 18 باشه بدون کنکور میتونی بری دکتری .مثه همون قضیه استعدادهای درخشان برا کارشناسی ارشد .این درسته یانه شما چیزی میدونید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majede

New member

بهتون تبریک میگم دوست عزیز...اصفهان چن نفر گرفته؟؟

roman30

New member
شما باید پس آقای کیوانلو روهم بشناسید آخه امسال دکتری اصفهان قبول شدن .دانشگاه مشهد درس میخوندن ایشون .سلام منو بهشون برسونید

majede

New member
چه جالب بچه ها یه سوال دارم .من شنیدم اگه مثل دوره لیسانس تو ارشد هم نفر اول ورودیای خودت بشی و معدلت بالای 18 باشه بدون کنکور میتونی بری دکتری .مثه همون قضیه استعدادهای درخشان برا کارشناسی ارشد .این درسته یانه شما چیزی میدونید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درست شنیدی رمان جون احتمالا همچین چیزی باشه...هر دانشگاه ای هم که دکتری داشته باشه بیشتر دانشجو خودشو برمیداره!!

amnb

New member
میشه چون ما دانشجوی ارشد داریم که بدون ازمون وارد دکترای شده فکر کنین ورودی 87 ولی 2هفته پیش از پایان نامه ارشدش دفاع کرد ولی سال سوم دکتراش شروع شده اسمش نمیتونم بگم به قوله بچه ها تبلیغ میشه همه چی دسته استادای دانشگاهه معدل بالای 18 تو ارشد یک کاره سخت ولی شدنی است

roman30

New member
درست شنیدی رمان جون احتمالا همچین چیزی باشه...هر دانشگاه ای هم که دکتری داشته باشه بیشتر دانشجو خودشو برمیداره!!
واقعااااااااااااااااا چه خوب آخه بعضیا میگن معدل فقط 10 درصد برا دکتری تاثیر داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

roman30

New member
ریس کوجایییییییییییییییییییییی بیا شما هم یه نظری بده دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amnb

New member
امسال 7نفر گرفته دکترای هم 7نفر گرفته تو ورودی دکترای امسال دامپزشکم داریم که 1سال پیش نیاز خورده یعنی 1سال باید درس کارشناسی ارشد بخونه بعد دکترا شروع کنه هوار هوار دکترا فقط تهران

بالا