وزیر بهداشت خطاب به یک پرستار: اصلاً تو خودت کی هستی؟!!

Rahai

New member
البته تقصیر ما هم هست
فک میکنیم که هر کی پزشکی قبول شده دیگه آخرشه جالبه توی دوره کارشناسی که بودم چندتا پزشکی هم اتاقم بودن جالب اینکه خودشون هم همین فکرو میکردن دانای کل میدونستن خودشون را
مشکل از ماست که اون چیزی را که بلدیم با اطمینان و اعتماد به نفس نمیگیم

آآآآآآآآآآآآآآآهاااااااااااااااااااااای جامعه آزمایشگاهی
آآهاااااای 20:30..... کجاااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی دارد جان میدهد اینجا
ی آدمها، که در ساحل نشسته شاد و خندانید،

یک نفر در آب دارد می سپارد جان

یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند

روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید،

آن زمان که مست هستند

از خیال دست یابیدن به دشمن،

آن زمان که پیش خود بیهوده پندارید

که گرفتستید دست ناتوان را

تا توانایی بهتر را پدید آرید،

آن زمان که تنگ می بندید

بر کمرهاتان کمربند...

در چه هنگامی بگویم؟

یک نفر در آب دارد می کند بیهوده جان، قربان.

آی آدمها که در ساحل بساط دلگشا دارید،

نان به سفره جامه تان بر تن،

یک نفر در آب می خواهد شما را

موج سنگین را به دست خسته می کوبد،

باز می دارد دهان با چشم از وحشت دریده

سایه هاتان را ز راه دور دیده،

آب را بلعیده در گود کبود و هر زمان بی تابی اش افزون.

می کند زین آب ها بیرون

گاه سر، گه پا، آی آدمها!

او ز راه مرگ این کهنه جهان را باز می پاید،

می زند فریاد و اُمید کمک دارد.

آی آدمها که روی ساحل آرام در کار تماشایید!

موج می کوبد به روی ساحل خاموش؛

پخش می گردد چنان مستی بجای اُفتاده. بس مدهوش

می رود، نعره زنان این بانگ باز از دور می آید،

آی آدمها!

و صدای باد هر دم دلگزاتر؛

در صدای باد بانگ او رها تر،

از میان آبهای دور و نزدیک

باز در گوش این نداها،

آی آدمها!

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member

مشکل از هم رشته ای های عزیز خودمون هم هست
راست میگی من کارآموز بودم بعضی وقت ها اشتباه میکردن و من بهشون میگفتم و همکارمون میومد میگفت تو اشتباه میکنی درصورتی که میدونست من کاملآ هم درست میگم
به امید روزای بهتر
یه روز خوب میاد میدونم .. . . .

epi_info

New member
پرستارای عزیز ناراحت نشن. یهو دیدی فردا رشته پرستاری رو هم تو بقیه رشته ها ادقام (نه ادغام) کردنا

epi_info

New member
کاملا با این حرکت وزیر موافقم. باید میزد تو دهن پرستاره . خخخخخخ. ایشالا با اومدن دولت جدید ریشه این پزشکا و پرستارا از بهداشت این مملکت کنده شه. الهی آمین

varia

Well-known member
کاملا با این حرکت وزیر موافقم. باید میزد تو دهن پرستاره . خخخخخخ. ایشالا با اومدن دولت جدید ریشه این پزشکا و پرستارا از بهداشت این مملکت کنده شه. الهی آمین

ببخشید من لایک زدم ولی متوجه نبودم!!!
اینارو جدی گفتید؟؟ با چه منطقی اینارو میگید؟؟!

varia

Well-known member
واقعا جای تاسفه که جناب وزیر با چه منطقی این حرفو زدن!!

rezadavinchi64

New member
حاکم شهری که مرغابی بود بر سر آن شهر رسوایی بود
وقتی هنوز یه مقام مسئول قانون کار خودش رو نمیدونه باید به حال زیر دستیاش زار زد

epi_info

New member
یعنی یه خر تو خری شده مملکت که بیاهو ببین. خخخخخخخخخخخخخخخخ. من نمی دونم ما باید با چه امیدی بریم درس بخونیم. خداییش بریم درس بخونیم تو این مملکت که چی بشه وقتی اندازه پشیزی به دانش اهمیت نمی دن؟ خاک بر سره ما جوانای این مملکت که بخاری ازمون بلند نمیشه والا

parisa_sisi

New member
واقعا که همه بی غیرتین و گرنه باید یک روز از صبح هیچکدوم سر کار نریم اگر تا ظهر حقوق مون دوبرابر نشد ببینیم خودشون میتونن تشریف ببرن جواب مریض ها رو بدن.

paradise80

New member
سلام دوستان عزیز

مادرم بیمارستان بستری هستن ,1هفتس همش بیمارستان کنارمامان هستم از ترس اشتباهات
مثلا اگه نبودم با پلاکت 36000میخواستن تپ مایع پلور انجام بدن ,وخیلی اشتباهات دیگه ....
بگذریم ولی چنین افرادی که اینفدر راحت شخصیت دیگران رو زیر سوال میبرن ,مطمئن باشید نه سواد درستی دارن نه شعور فک کردن اگه مسئول میشن فقط باید دیگران رو تحقیر کنن .اگه راست میگن وضع بهداشت و سلامت ,دارو ,ضعف واضح علمیشون رو جبران کنن

واسه بیمار که 3-4روزه داره آنتی بیوتیک میگیره میخوان کشت خون بفرستن اونم آزمایشی که فقط محیط کشتش 50000تومانه............
باید خودمون کاری کنیم بخدا اگه اعتصاب کنیم هممون (پیراپزشکی ها ) ما چیزی رو از دست نمیدیم

بیاین بهشون بفهمونیم اگه هر کدوم از این تیم نباشه چه اتفاقی میفته...
به جان خودم الان اشک ....واسه خودمون که چه کسایی دارن واسمون ریاست میکنن

آخرین ویرایش:

unique

New member
در درجه ي اول مشكل ازسيستم آموزشي كشورمه ...وبعد از خودمونه و رفتارمون ....مشكل از پزشك نيست ...

سيستم... چون من كارشناس تو حيطه ي كار خودمم جايگاه ندارم احترام ندارم ..ادامه ي تحصيل ندارم ...جايگاهي برا ادامه ي تحصيلم وجود نداره ..و .مشكل از روابطه كه من كارشناس راديولو‍ژي بايد زير دست يه كاردان راديولوژي كار كنم كه به فلان فرمانده ي بسيج وصله ...روابطي كه ميگه اگه تو باهام راه اومدي فلان فلان شرمندم "سواري "رو بهم دادي من باهت راه ميام ..نبودي نخواستي چنان زيرابي ازت بزنن كه خودتم چند ماه گيج بزني...وقتي سطح سوادت اهميت نداره وقتي علمت پوچه و بي ارزشه وقتي فعال بودن تو سطح خودت معنا نداره چه توقعي داري از يه سطح بالاتر علم خودت ....حقمونه ما خودمون برا خودمون و جايگاهمون ارزش قائل نيستيم ميخوايم ديگري قائل شه اين احترامو!؟

monika.6

New member
اتفاقا من کاملا بر عکس فکر میکنم این مسئولان هستن که میتونن و باید فرهنگ احترام متقابل و بین تمام تیم پزشکی و همینطور مردم با تیم پزشکی فرهنگ سازی کنن وقتی اون ها برای کارشناس این مملکت ارزش قائل نباشن دیگه از عوام چه توقعی میشه داشت خب اگه به کارشناس ها احتیاجی نیست چرا دانشگاه پذیرش میکنه
همه چیز باید تو جامعه فرهنگ سازی بشه که....

Rahai

New member
بچه ها اوضاع خیلی خراب تر از ایناست...
البته بگم که من تو بخش خصوصی هم کار کردم هرچند حقوق و مزایای کمی داشت اما به قدری پزشک پاتولوزیست آزمایشگاهمون انسان بود و با شخصیت و برای کار تک تک کارمنداش احترام قائل بود(در عین حال که خیلی سخت گیر بود) حاضرم برگردم همونجا با همون حقوق اما انقد سر کار تحقیر نشم....
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

مشکل از وجدان های به خواب رفته (بخوانید فروخته شده) است.....

آخرین ویرایش:
بالا