ورودی های انگل شناسی پزشکی 93 بیاین اینجااااااااااااااا

پیچک

New member
اینا رو دکتر برای منم نوشتن... منم دستخطش و دارم

ای کاش شما رو هم می‌دیدیم باهاتون آشنا میشدیم

hiva321654

New member
اینا رو دکتر برای منم نوشتن... منم دستخوش دارم

ای کاش شما رو هم می‌دیدیم باهاتون آشنا میشدیم

سلام
خوبین
من از هردوست واشنایی استقبال میکنم
اتفاقا من با خیلی از بچه ها اشنا شدم لینک ارتباطی خوبی با بچه های همدان تبریز اصفهان و ارومیه به وجود اوردم خوشحال میشم با شما هم اشنا بشم

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
به نظرم اصلا کتاب نوا-براون رو نخرین ... حتی حتی مارکل هم آنچنان واجب نیست!

ولی با این حال متون تکست رو دکتر خیلی سنگین گفتند که اگر بتونید اینارو بخونین (به ویژه کتاب فونداسیون) خیلی جلو میافتین خیلی ....

ضمناً کتاب های سه گانه کرم شناسی دکتر و استاد ارجمند دکتر علی اسلامی (کرم شناسی دامپزشکی) هم خوندنشون خالی از لطف نیست ... :ahi5slcgm04mi8jqqkl

پیچک

New member
:حالا داستان دیدار منو پریا خیلی جالب بود... بین 800 نفر آدم یهو پریدم جلوش گفتم من دنبال پریا میگردم... اونم گفت خودمم:5::5:... ما قبلش اصلا همدیگرو ندیده بودیم و هیچ قراری با هم نذاشته بودیم.

هزار ماشاالله خیلی خانومه

pariya

New member
سلام دوستان همگی خسته نباشید..
بله واقعا کنگره پربار و مفید بود برای من که خیلی خووب بود ...جای همه عزیزان که نبودند و افتخار اشنایی نداشتم باهاشون خالی بود واقعا..
دکتر اسپوتین واقعا استاد نمونه هستند بتطرمن خیلی محترم و با شخصیت گلا هرچی از ایشون تعریف کنیم واقعا کمه و لایق همه خوبی ها هستند...من پیچک جوون هم رفتیم خدمتشون با اینکه استاد خسته بودند ولی کلی راهنمایی کردند و تشویق برای ادامه تحصیل..
در کل خیلی مفید و خوووب بود کنگره:4d564ad6:

pariya

New member
:حالا داستان دیدار منو پریا خیلی جالب بود... بین 800 نفر آدم یهو پریدم جلوش گفتم من دنبال پریا میگردم... اونم گفت خودمم:5::5:... ما قبلش اصلا همدیگرو ندیده بودیم و هیچ قراری با هم نذاشته بودیم.

هزار ماشاالله خیلی خانومه
اره واقعا ما خیلی جالب همو پیدا کردیم...من بعد 13 ساعت ماشین بودن وقتی پیچک جونو دیدم اصن چشام نورشون برگشت بخدا .. با اینکه در کل همو ندیده بودیم و شماره همم نداشتیم منم نت نداشتم ولی خدا خواست و ما همو دیدیم...
واقعا خدا رو شکر...

e coli

New member
یعنی میشه یه روز منم بیام پست بزارم وبنویسم آهاااااای ورودی های میکروب شناسی جمع شین اینجا؟؟.
هوووووووووووف هی خدااا عظمتت رو شکر آرزو به دل ازین دنیا نرم

Hamidvet

New member
یعنی میشه یه روز منم بیام پست بزارم وبنویسم آهاااااای ورودی های میکروب شناسی جمع شین اینجا؟؟.
هوووووووووووف هی خدااا عظمتت رو شکر آرزو به دل ازین دنیا نرم

شما هم بیا به جمع ما ... از خودمونی اشرشیا جان ... خوش اومدی! :bunnyearsmiley::thanks:

- - - Updated - - -

سلام دوستان همگی خسته نباشید..
بله واقعا کنگره پربار و مفید بود برای من که خیلی خووب بود ...جای همه عزیزان که نبودند و افتخار اشنایی نداشتم باهاشون خالی بود واقعا..
دکتر اسپوتین واقعا استاد نمونه هستند بتطرمن خیلی محترم و با شخصیت گلا هرچی از ایشون تعریف کنیم واقعا کمه و لایق همه خوبی ها هستند...من پیچک جوون هم رفتیم خدمتشون با اینکه استاد خسته بودند ولی کلی راهنمایی کردند و تشویق برای ادامه تحصیل..
در کل خیلی مفید و خوووب بود کنگره:4d564ad6:

از وجنات و ظاهر دکتر اسپوتین مشخصه که چه انسان متینی هستند ...

Hamidvet

New member
فقط از یک چیز دوره دکترا دلخورم اینکه آزمایشات رایج و کلاسیک انگل شناسی (رسوب، شناورسازی، تغلیظ و ...) رو فعلاً که بهمون یاد ندادند ...

به نظر این آزمایش ها ارکان علم انگل شناسی هستند؛ اما دریغ ... عمدتاً چسبیدیم از همون اولش به مولکولی و کیت و فلان .... :65d6a5d6s: :riz277:

hiva321654

New member
فقط از یک چیز دوره دکترا دلخورم اینکه آزمایشات رایج و کلاسیک انگل شناسی (رسوب، شناورسازی، تغلیظ و ...) رو فعلاً که بهمون یاد ندادند ...

به نظر این آزمایش ها ارکان علم انگل شناسی هستند؛ اما دریغ ... عمدتاً چسبیدیم از همون اولش به مولکولی و کیت و فلان .... :65d6a5d6s: :riz277:

اره واقعا
منم همین گلایه رو دارم

hiva321654

New member
به نظرم اول باید بیان این اصول و قواعد اصلی رو یاد بدن و بعد بریم سر مولکولی و روش های سرولوژی ...
اتفاقا من این مسئله رو با استادم مطرح کردم گفت شما دانشجویان تحصیلات تکمیلی دسترسی کامل به تجهیزات و وسایل ازمایشگاه دارید خودتون اقدام کنید اگه مشکلی هم داشتید از اساتید بپرسید مطمئن باشید اسقبال میکنن

Hamidvet

New member
اتفاقا من این مسئله رو با استادم مطرح کردم گفت شما دانشجویان تحصیلات تکمیلی دسترسی کامل به تجهیزات و وسایل ازمایشگاه دارید خودتون اقدام کنید اگه مشکلی هم داشتید از اساتید بپرسید مطمئن باشید اسقبال میکنن

منظور به چی اقدام کنید؟! ...

hiva321654

New member
سلام
من میخوام بدونم دوستانی که امتحان زبان دادن درچه حال هستن
خوب امتحان دادن یانه
توصیه اشون برای دور بعد چیه
چه تجربه ای کسب کردن
چه منبعی الان روبورسه

Soroush Star

New member
سلام
من میخوام بدونم دوستانی که امتحان زبان دادن درچه حال هستن
خوب امتحان دادن یانه
توصیه اشون برای دور بعد چیه
چه تجربه ای کسب کردن
چه منبعی الان روبورسه

سلام هیوا جان
و سلام خدمت همه هم رشته ای ها

به دلیل آزمونهای انگلیسی ، کنگره انگل شناسی شرکت نداشتم :smilies:

آزمون 7 خرداد (MHLE) و 8 خرداد (msrt) شرکت کردم - آزمون msrt به مراتب سختتر بود ، ضمن اینکه بخش Listening از msrt اشتباهی پخش شد (سرار کشوری بود) البته روی Listening این 2 آزمون حساب نکرده بودم و وقتشو به بقیه اختصاص دادم.

آزمون msrt چهارتا Reading داشت و هر کدوم 10 تست (لغت ها توی Reading بود) - 30 تست Listening و 30 تست گرامر (میشه گفت آزمون msrt رقابت توی گرامره)

آزمون MHLE:

20 تست لغت (18 تستش از کتابهای 504 و تافل بود - شایدم 2تای دیگم بود و دقیق نبودم ولی میشد اونهارم حل کرد ، حداقل با معنی جمله)
30 تست Listening (به مراتب راحتتر از msrt)
20 تست گرامر - 30 تست Reading که 7-8-7-8 تست داشتن

کتابهای 504 - تافل ، کتاب دکتر خیر آبادی مشکی (که وسطش زرد و قرمز) هست مناسبه و پوشش میده

جواب هردو آزمون 17 خرداد میاد

همین ابتدا خیالتونو از انگلیسی راحت کنین چون مدرکش 2 سال اعتبار داره
سوای هر نتیجه ای ، دوباره از 16 خرداد انگلیسی رو شروع میکنم با این پیش فرض که به اکثر لغت های 504 و تافل (هر دو 90%) همراه با مترادفشون تسلط دارم.
برای این 2 آزمون Reading خوب نرسیدم (تسلط بطور کامل) و باید متن کار بشه ، متن زیاد کار کنین چون خیلی لغت های توی Readingها از لغتهای ضروری 504 و تافل نیستن ولی میشه اینو براحتی حل کرد.

کتاب لزگی برای آزمونهای MHLE و msrt هم مناسبه

به نظرم وقتگیر ترین قسمت (لغت ها هستن که تعدادشون زیاده - ضمن اینکه هر لغت باید با مترادفش خونده بشه)

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
خدا قوت سروش جان! یعنی احتمال میدی قبول نشی که دوباره میخوای زبان بخونی؟ ...

Soroush Star

New member
خدا قوت سروش جان! یعنی احتمال میدی قبول نشی که دوباره میخوای زبان بخونی؟ ...

مرسی

تلاشمو برای 40 روز (29 فروردین تا 6 خرداد) انجام دادم ، با توجه به زمانش راضیم.

نمیدونم نمرم چند میشه... اگه هم بین 45-49 (مشروط) بشم دوباره شرکت میکنم و اینکه اگه 50-55 بشم بازم شرکت میکنم
برای این سری دیگه اینطور نیست که صرفاً انگلیسی بخونم ، همزمان باهاش از 16 خرداد واسه دکترا شروع میکنم و اینکه در کنارش کارهای پایان نامه هم هست

قدمه مهم انگلیسی لغتها هست که برداشته شد و تموم شد

hiva321654

New member
سلام هیوا جان
و سلام خدمت همه هم رشته ای ها

به دلیل آزمونهای انگلیسی ، کنگره انگل شناسی شرکت نداشتم :smilies:

آزمون 7 خرداد (MHLE) و 8 خرداد (msrt) شرکت کردم - آزمون msrt به مراتب سختتر بود ، ضمن اینکه بخش Listening از msrt اشتباهی پخش شد (سرار کشوری بود) البته روی Listening این 2 آزمون حساب نکرده بودم و وقتشو به بقیه اختصاص دادم.

آزمون msrt چهارتا Reading داشت و هر کدوم 10 تست (لغت ها توی Reading بود) - 30 تست Listening و 30 تست گرامر (میشه گفت آزمون msrt رقابت توی گرامره)

آزمون MHLE:

20 تست لغت (18 تستش از کتابهای 504 و تافل بود - شایدم 2تای دیگم بود و دقیق نبودم ولی میشد اونهارم حل کرد ، حداقل با معنی جمله)
30 تست Listening (به مراتب راحتتر از msrt)
20 تست گرامر - 30 تست Reading که 7-8-7-8 تست داشتن

کتابهای 504 - تافل ، کتاب دکتر خیر آبادی مشکی (که وسطش زرد و قرمز) هست مناسبه و پوشش میده

جواب هردو آزمون 17 خرداد میاد

همین ابتدا خیالتونو از انگلیسی راحت کنین چون مدرکش 2 سال اعتبار داره
سوای هر نتیجه ای ، دوباره از 16 خرداد انگلیسی رو شروع میکنم با این پیش فرض که به اکثر لغت های 504 و تافل (هر دو 90%) همراه با مترادفشون تسلط دارم.
برای این 2 آزمون Reading خوب نرسیدم (تسلط بطور کامل) و باید متن کار بشه ، متن زیاد کار کنین چون خیلی لغت های توی Readingها از لغتهای ضروری 504 و تافل نیستن ولی میشه اینو براحتی حل کرد.

کتاب لزگی برای آزمونهای MHLE و msrt هم مناسبه

به نظرم وقتگیر ترین قسمت (لغت ها هستن که تعدادشون زیاده - ضمن اینکه هر لغت باید با مترادفش خونده بشه)

سلام سروش جان
ممنون که راهنمایی کردی
خیلی عالی توضیح دادی
منم احتمالا توتابستان شرکت کنم
برا ما عالیه باتوجه به شایعات احتمالا سال بعد کنکور دکترا میاد جلو ودیگه ورودی مهر میگیره نه بهمن اینو گفتم که ازهمین الان فکر ازمون زبان باشید که بعد دچار مشکل نشید

آخرین ویرایش:
بالا