ورودی های انگل شناسی پزشکی 93 بیاین اینجااااااااااااااا

rojiin

New member
بسلامتی امتحانات هم تمام شد.حالا باید برم سراغ یک سری کارای جانبی و کارای دیگه.عجب ارشدیه!!!!

rojiin

New member
بچه ها امتحاناتتون تمام شد؟؟؟؟پریا شما موضوع پایان نامه رو انتخاب کردی؟

alitaghipor71

New member
سلام دوستان من رتبه انگلم29شد انگل100ویروس53.33زبان20ایمنی20سلولی10درصدام زیاد بالا نیست ......پارسال رتبم200خورده ای بود یه سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم...امسال مجموع تهران ایران تربیت مدرس بهشتی24تاروزانه میگیره من با29 بنظرتون قبول میشم...دومی اینکه شهید بهشتی خوابگاه میده.....ممنون میشم اگه جواب بدین

pariya

New member
سلام دوستان نمازروزتون قبول
من بعد غیبتی طولانی برگشتم دلم براتون تنگ شده بود...
واقعا امتحانای سختی پشت سر گذاشتم اعصابم خورده :(
خوشبحال 94 بااین ظرفیتای توپول ..فقطماها ضرر کردیم ازکاهش ظرفیت...
الان تنها دغدغم و فکر اصلیم انتخاب موضوع پایان نامه هست دوستان هرکمکی ازدستتون برمیاد دریغ نکنید ممنونم:riz304::riz304:

rojiin

New member
سلام دوستان من رتبه انگلم29شد انگل100ویروس53.33زبان20ایمنی20سلولی10درصدام زیاد بالا نیست ......پارسال رتبم200خورده ای بود یه سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم...امسال مجموع تهران ایران تربیت مدرس بهشتی24تاروزانه میگیره من با29 بنظرتون قبول میشم...دومی اینکه شهید بهشتی خوابگاه میده.....ممنون میشم اگه جواب بدین

من زیاد توی نخ رتبه نیستم اما بنظرم ایشاللاه قبولی.و اینکه خیلی ها شهر خودشون یا شهر نزدیک میزنند چون حالا به هر دلیلی مثلا کارمند هستن یا ....

pariya

New member
دوستان محترم همکاران گراااامی طاعات و عبادات همگی مورد قبول درگاه حق :rose:
یعنی همگی سخت مشغول کارای علمی هستند و کسی تاپیک را جزمن بالا نمی اورد احسنت به من:(40)::whistle: بیکارهم نیستم !!!
با ارزوی بهترین ها برای جمییییع انگل شناسان:smilies-azardl (113

Hamidvet

New member
Up .... خخخخخخ :bunnyearsmiley:

منم بیکار نیستم ولی پست رو بالا آوردم :a2d3:

pariya

New member
سلام
یادش بخیر پارسال اینجا چخبر بوووود کلی تبریک . غیره ...
برام سوال هست امسال کسی انگل شناسی قبول نشده یعنی؟
البته خوبه ها واسه دکترا راهمون هموار هست:black_eyed:

rojiin

New member
پریا چیکار کردی واسه پایان نامه ات؟موضوع انتخاب کردی؟پروپوزال نوشتی؟من در حال نوشتن پروپوزالم.البته دست و پا شکسته.

alitaghipor71

New member
سلام من ارشد انگل شهید بهشتی قبول شدم میخواستم بدونم دانشگاه واستاداش واسه رشته انگل چطوره.؟. ...یادش بخیر من پارسال قبول نشدم ولی userهمه شماها یادمه یه خانمی رتبه2شده بود تو انتخاب منابع کمکم کرد اگه هنوز اینجا میاد خواستم تشکر کنم

pariya

New member
سلام من ارشد انگل شهید بهشتی قبول شدم میخواستم بدونم دانشگاه واستاداش واسه رشته انگل چطوره.؟. ...یادش بخیر من پارسال قبول نشدم ولی userهمه شماها یادمه یه خانمی رتبه2شده بود تو انتخاب منابع کمکم کرد اگه هنوز اینجا میاد خواستم تشکر کنم
موفق باشی دوست عزیز:riz304:
افرین بر شما که انقدر عالی جبران کردی ..ان شاالله همه به خواسته هاشون برسند
اره نگار رتبه 2 پارسال بود ولی دگه انجمن نمیاد
این یادم رفت بگم ک مدرس وااااقعا عالی هست تا میتونید از اساتید و محیطش بهره ببرید
ماهم ان شاالله دکترا اونجاییم

alitaghipor71

New member
این یادم رفت بگم ک مدرس وااااقعا عالی هست تا میتونید از اساتید و محیطش بهره ببرید

ممنون.موفق باشین

Hamidvet

New member

اول از همه تبریک بابت قبولی جناب تقی پور :)

پریا خانم ایشون شهید بهشتی قبول شدند، شما از مدرس تعریف میکنی؟؟

تربیت مدرس اصلاً جای تعریف نداره گروه انگلش جز یک چیز و اونم دسترسی راحت به اساتید همین ...

farzad.lab

مدیر بخش

تربیت مدرس اصلاً جای تعریف نداره گروه انگلش جز یک چیز و اونم دسترسی راحت به اساتید همین ...

منم میخواستم به این نکته اشاره کنم :ad54ad:

Hamidvet

New member
سلام
یادش بخیر پارسال اینجا چخبر بوووود کلی تبریک . غیره ...
برام سوال هست امسال کسی انگل شناسی قبول نشده یعنی؟
البته خوبه ها واسه دکترا راهمون هموار هست:black_eyed:

اگر این گروه خبری نیست، دلیلی نداره که حتماً کسی انگل امتحان ندادهیا قبول نشده!!
شاید اصلاً خیلی ها باشند و خبری از این انجمن ندارند ولی کار خودشون رو هم میکنند که فکر میکنم همینطوره و حتی واسه خیلی از رشته ها ..
بهرحال دکتری هم میخواید بیاید بنظرم دانشگاهای تهران و دانشگاه شیراز، نهایتا اصفهان ... بنظرم دیگه بقیشون جالب نیستن!

pariya

New member

من واقعا معأرت میخوام دوستان اشتباه نوشتم ببخشید منظورم بهشتی بود مدرس نوشتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Hamidvet

rojiin

New member

واقعا ازصمیم قلب تبریک میگم.ایشالاه مراحل بعدی تحصیل و زندگیتون موفق باشی

بالا