ورودی های انگل شناسی پزشکی 93 بیاین اینجااااااااااااااا

Hamidvet

New member
خو اساتید برجسته مث شما و اقای سروش هم کم لطف شدین دگه کسی حرفی نمیزنه صحبتی نمیکنه...واقعا هعیییییی
برا موضوع پایان نامه ک خیلی تحت فشاریم از طرف گروه دارم تحقیق و تفحص میکنم:smiliess (12)::ph34r-smiley:

سروش آره ولی من نه ... من که تاپیکی درست کردم و عکس های علمی رو میذارم؛

یادش بخیر تاپیک "نکات مهم انگل شناسی" ... :65d6a5d6s:

الان که گفتین شاید تاپیک نکات رو ادامه بدم ...

Soroush Star

New member
با سلام خدمت دوستان انگل شناس (Parasitologist)

کم لطفی منو در این مدت ندیده بگیرین واقعاً ترم سنگینی بود (ترم 3) ، حالا فقط مونده پایان نامم که احتمال زیاد 5 اسفند از موضوع پایان نامم دفاع میکنم
:thumbsupsmileyanim:

در کنارش واسه دکترا و انگلیسی میخونم ، متاسفانه واسه انگلیسی 30 بهمن آماده نیستم و اولین امتحان بعده عید (اردیبهشت 94) آمادگی زیادی دارم
:painting:

هرگونه سوال بوده در خدمتتونم

راستی متاسفانه احتمالاً به کنگره انگل شناسی (اردیبهشت 94) نمیرسم با اینکه در کنار دوستان دکتری انگل شناسی اصفهان 1-2 مقاله به کنگره ارسال کردیم

Soroush Star

New member
خو اساتید برجسته مث شما و اقای سروش هم کم لطف شدین دگه کسی حرفی نمیزنه صحبتی نمیکنه...واقعا هعیییییی
برا موضوع پایان نامه ک خیلی تحت فشاریم از طرف گروه دارم تحقیق و تفحص میکنم:smiliess (12)::ph34r-smiley:

ممنون ، شما لطف دارین پریا خانم

Hamidvet

New member
با سلام خدمت دوستان انگل شناس (Parasitologist)

کم لطفی منو در این مدت ندیده بگیرین واقعاً ترم سنگینی بود (ترم 3) ، حالا فقط مونده پایان نامم که احتمال زیاد 5 اسفند از موضوع پایان نامم دفاع میکنم
:thumbsupsmileyanim:

در کنارش واسه دکترا و انگلیسی میخونم ، متاسفانه واسه انگلیسی 30 بهمن آماده نیستم و اولین امتحان بعده عید (اردیبهشت 94) آمادگی زیادی دارم
:painting:

هرگونه سوال بوده در خدمتتونم

راستی متاسفانه احتمالاً به کنگره انگل شناسی (اردیبهشت 94) نمیرسم با اینکه در کنار دوستان دکتری انگل شناسی اصفهان 1-2 مقاله به کنگره ارسال کردیم

سلام دوستم؛ ان شاالله به سلامتی سروش خان!

ایشالا خبر قبولی آزمون زبان و سپس دکترا رو بشنویم ازت سال بعد (1394) و امیدوارم پیشاپیش سال خوبی واسه همه ما باشه .. :heart:

pariya

New member
به به خدارو شکر قراره اینجا باز پر از مطلب علمی بشه.. خوش اومدین اقای سروش
انشاالله فقط خبرای خوبی اینجا از همدیگه بشنویم اول شما و بعد ماها از شما الگو بگیریم و بریم جلو:thanks::bunnyearsmiley:

farzad.lab

مدیر بخش
0e76surzojdvvtq1te9r.jpg

pariya

New member
:ad54ad:
کم کم داریم نزدیک میشیم به کنگره انگل شناسی ....به به

پیچک

New member
:ad54ad:
کم کم داریم نزدیک میشیم به کنگره انگل شناسی ....به به

بله داریم نزدیک میشیم ... امروز دکتر اشرفی ، متخصص انگل شناسی و مسئول برگزاری کنگره رو دیدم ... میگفت چند تا کارگاه که مدرساشون متخصصای غیر ایرانی هستن قراره تو روز های کنگره برگزار بشه ...

بچه هایی که میخان گوش به زنگ باشن

اینم یه نما از محل برگزاری کنگره ...امروز :)

rojiin

New member

اره این موضوع پایان نامه خیلییییییییییی کار مشکلیه.از طرفی با هر استادی برداری استاد دیگه نمراتت کم میده!!!!خیلیییییییییییییییییییییییی جالبه

pariya

New member
انگل شناساااا خدا قوت
لینکی از کتاب human parasitologyدارید در اختیار بنده قرار دعید؟ ای بووک
خیلی لازمم هس و پیدا هم نکردم متاسفانه

Hamidvet

New member
انگل شناساااا خدا قوت
لینکی از کتاب human parasitologyدارید در اختیار بنده قرار دعید؟ ای بووک
خیلی لازمم هس و پیدا هم نکردم متاسفانه

درود بر شما،

نوشته کی هست؟ و چه انتشاراتی؟ ... شاید داشته باشمش ...

pariya

New member
بله همین کتاب بود ک از جهت اشکال خوبی کداره برامون توصیه شده مطالعه کنیم

TUMS

Well-known member

اگر در رابطه با کارهای پژوهشی کمکی خواستید به وبلاگ ما که در امضام هست سر بزنید:riz304:

بالا