همه چیز در مورد مصاحبه ی دکترا

saharii

New member
قطعا توی فرم ثبت نام باید بزنی شاغل هستی اگه بپرسن ازت حتما باید راستشو بگی.

خب این به نفعمه یا به ضررم.( هنوز حکمم نیومده)

- - - Updated - - -

قطعا توی فرم ثبت نام باید بزنی شاغل هستی اگه بپرسن ازت حتما باید راستشو بگی.

rozeabi

New member

- - - Updated - - -

به احتمال زیاد به نفعته. به سابقه ی کار با دید مثبت نگاه می کنند. مخصوصا اگه آزمایشگاه مرتبط کار کرده باشی.

dr.bahar1986

New member

- - - Updated - - -

راستش معلوم نیست نظرشون مثبته یا منفی چون خیلی از بچه های کارمندم گرفتن اگه گفتن تحصیل و کارت باهم مشکلی ایجاد نمیکنه بگو مرخصی میگیرم

rojiin

New member
سلام بچه ها. یه سوال
داشتن پایان نامه خوب و مقاله چقدر توی قبولی توی آزمون دکترا نقش داره؟

alireza-ja

New member
سلام دوستان. یه خبر بود گفتم توی همین تاپیک بگم. از یکی از اساتیدم شنیدم.

قرار شده از امسال به تمام دانشجوهای دکترای پژوهش محور وزارت علوم هم حقوق تعلق بگیره. چیزی حدود یک تومن.

rojiin

New member
نمیدونم این سوال کی پرسیده شده بهر حال الان دیدم ببخشید
خیلیییییییی موثره از این بهتر نمیشه

من پرسیدم ممنون جواب دادین.کارهای تحقیقاتی دانشجویی چطوره؟من شنیدم این جور کارا فقط به اسم استاد ثبت میشه و دانشجو نقش نداره و بی امتیازه

biosta

Well-known member
سلام بچه ها. یه سوال
داشتن پایان نامه خوب و مقاله چقدر توی قبولی توی آزمون دکترا نقش داره؟

سلام
مقاله خوب تاثیر دارد اما پایان نامه خوب اینتمی نیست در مصاحبه هر چند که امکان دارد بپرسن
به نظرم یک مقاله با ایمپکت به عنوان نویسنده اول یا نویسنده مسئول می تواند وزنی به اندازه ی این که متوسط دروس را 5 درصد بالا تر بزنی در قبولی موثر باشد .

dr.bahar1986

New member
من پرسیدم ممنون جواب دادین.کارهای تحقیقاتی دانشجویی چطوره؟من شنیدم این جور کارا فقط به اسم استاد ثبت میشه و دانشجو نقش نداره و بی امتیازه

عزیزم با اساتید صحبت کن اگه اسمت ثبت میشه اول یا آخر فرقی نداره هر مدرکی برای شما عالیه

dr.bahar1986

New member
سلام
مقاله خوب تاثیر دارد اما پایان نامه خوب اینتمی نیست در مصاحبه هر چند که امکان دارد بپرسن
به نظرم یک مقاله با ایمپکت به عنوان نویسنده اول یا نویسنده مسئول می تواند وزنی به اندازه ی این که متوسط دروس را 5 درصد بالا تر بزنی در قبولی موثر باشد .

در هر صورت کار تز هم قوی باشه بی تاثیر نیست ولی مقاله اسم اول یا نویسنده مسئول باشی خوبه ولی نبودی ام مهم نیست حالا اسمت آخرم باشه باز خوبه

dr.bahar1986

New member
البته من موافق نیستم که اسم اول یا آخر فرقی نداره!خیلی هم تفاوت داره دلیلش هم این اطلاعیه قسمت سوابق پژوهشی هست
http://sanjeshp.ir/PhD/phd_94/Pages/announces06.pdf

درسته تفاوت امتیازی داره اما معمولا بچه های ارشد اسمشون اول نیست و در مورد پایان نامه مقاله ای که مستخرج از پایان نامه ست به دانشجو نمره ای معادل نویسنده اول داده میشه چه اسمش اول باشه چه آخر
درضمن بنظر اسمت هرجا باشه خب بهتراز اینه که مقاله نداشته باشی
من خودم اسمم اون زمان توی هیچکدوم از مقالات اول نبود اما امتیاز گرفتم

بالا