همه چیز در مورد مصاحبه ی دکترا

30s2mars

New member
من رفتم اصلا رزوممو نگاه نکردن فقط گفتن اگه مقاله داری بده. منم نداشتم. آخرشم بهم گفتن ایشالا سار بعد پربارتر بیا. خیلی حالم بده :((

shino

New member
من رفتم اصلا رزوممو نگاه نکردن فقط گفتن اگه مقاله داری بده. منم نداشتم. آخرشم بهم گفتن ایشالا سار بعد پربارتر بیا. خیلی حالم بده :((

درصد متوسط چند زدی؟
اگه از بقیه بهتر زده باشی کاری ازشون برنمیاد
خیلیارو از رشته های مختلف میشناسم که هیچی نداشتن رفتن مصاحبه خیالت راحت

30s2mars

New member
من رتبه کتبیم خیلی خوب بود. خودمم به همین خیال رفتم که هرچقدم کم بدن بازم قبول میشم. ولی روند خیلی بد گذشت استرس گرفته بودم زبانی گه بهم دادن خیلی بد ترجمه کردم. مقاله نداشتم. بعدش گفتم من خیلی علاقه دارم به این رشته یکیشون گفت ایشالا سال بعد :(((

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rozeabi

rozeabi

New member

سابمیت نداشتی که لاقل اون رو نشون بدی؟ بعد هم اون فرم سه جدوله رو نگاه نکردن که خود سنجش داده تا پر کنیم؟
نمی خوام الکی امیدوارت کنم ولی این حرفها رو زیاد نباید جدی گرفت. پارسال به یه نفر گفته بودن پس می تونیم تو فلان زمینه کار کنیم و یه جوری اطمینان داده بودن که قبوله ولی آخر سر قبول نشد. اصلا رو این حرفشون خودت رو مردود ندون

rozeabi

New member
من رتبه کتبیم خیلی خوب بود. خودمم به همین خیال رفتم که هرچقدم کم بدن بازم قبول میشم. ولی روند خیلی بد گذشت استرس گرفته بودم زبانی گه بهم دادن خیلی بد ترجمه کردم. مقاله نداشتم. بعدش گفتم من خیلی علاقه دارم به این رشته یکیشون گفت ایشالا سال بعد :(((
امیدوارم که قبول بشی. اونها رتبهت رو نمی دونن برای همین جدی نگرفتنت وقتی سر کلاسشون نشستی سورپرایز میشن :))
مرسی که از مصاحبه ت میگی. من تو این چند روزه متوجه شدم که خیلی از اونایی که دکترا دادن به این سایت سر می زنن. یعنی تنها منبع اطلاعات در مورد دکترا شده. متاسفانه ولی خودشون عضو نمیشن که اطلاعات خودشون رو در اختیار بقیه بذارن

30s2mars

New member
سابمیت نداشتی که لاقل اون رو نشون بدی؟ بعد هم اون فرم سه جدوله رو نگاه نکردن که خود سنجش داده تا پر کنیم؟
نمی خوام الکی امیدوارت کنم ولی این حرفها رو زیاد نباید جدی گرفت. پارسال به یه نفر گفته بودن پس می تونیم تو فلان زمینه کار کنیم و یه جوری اطمینان داده بودن که قبوله ولی آخر سر قبول نشد. اصلا رو این حرفشون خودت رو مردود ندون

دوتا clear book برده بودم یکی اصلی یکی کپی مدارکم. هیچکدومو نگاه نکردن. اون فرمه رو که پر کردیم هم نگاه نکردن. فقط مقاله میخاستن و سوابق تدریس که هیچکدوم رو نداشتم.سابمیتمم قبول نکردن. یه پوستر هم داشتم گفتن گواهی ارائه داری گفتم نرفتم ارائه بدم. اونم قبول نکردن.

30s2mars

New member
امیدوارم که قبول بشی. اونها رتبهت رو نمی دونن برای همین جدی نگرفتنت وقتی سر کلاسشون نشستی سورپرایز میشن :))
مرسی که از مصاحبه ت میگی. من تو این چند روزه متوجه شدم که خیلی از اونایی که دکترا دادن به این سایت سر می زنن. یعنی تنها منبع اطلاعات در مورد دکترا شده. متاسفانه ولی خودشون عضو نمیشن که اطلاعات خودشون رو در اختیار بقیه بذارن

اینجا که انتظاری نیست. مستقیم از خودشون هم میپرسی باز جواب درست حسابی نمیدن. از چند نفر نمره کتبی پرسیدم گفتن حساب نکردیم.آخه چرا دروغ میگن؟ من نمیدونم این مدل آدما چجوری فکر میکنن.

rozeabi

New member
دوتا clear book برده بودم یکی اصلی یکی کپی مدارکم. هیچکدومو نگاه نکردن. اون فرمه رو که پر کردیم هم نگاه نکردن. فقط مقاله میخاستن و سوابق تدریس که هیچکدوم رو نداشتم.سابمیتمم قبول نکردن. یه پوستر هم داشتم گفتن گواهی ارائه داری گفتم نرفتم ارائه بدم. اونم قبول نکردن.
تدریس رو که خیلیا ندارن. یعنی تو ژنتیک که بچه ها اکثرا ندارن. ولی یه مقاله داشتی کارت راه میفتاد. حالا توکل به خدا...

shino

New member

پارسال به یکی از بچه های تغذیه گفتن ایشالله سال بعد در کمال ناباوری قبول شد
اون فرم اگه تحویل داده باشی سنجش پک میکنه در ضمن نمره زبانم هست
اگه کتبیتو بالا زده باشی حتما قبولی

shino

New member
ولی مهمترین آیتم تسلط و متن زبانه نباید هل میشدی-در ضمن بقیه هم همین وضعو دارن مثل جلسه کنکور
کمترین نمره هم بدون هیچ آیتمی 50 هست ینی یک سوم
در ضمن سن هم مهمه شما چند سالته؟

rozeabi

New member
اینجا که انتظاری نیست. مستقیم از خودشون هم میپرسی باز جواب درست حسابی نمیدن. از چند نفر نمره کتبی پرسیدم گفتن حساب نکردیم.آخه چرا دروغ میگن؟ من نمیدونم این مدل آدما چجوری فکر میکنن.

:))) دیگه ساده شون ماییم. از درصد و مقاله همش رو داد زدیم. از این سیاست پنهانکاری موذیانه بدم میاد. من مطمئنم که همه نمره ی کتبی یا درصدشون رو همون روزی که کلیدها رو می دن حساب می کنن. بگذریم :)

آخرین ویرایش:

shino

New member
من فقط از یه چیز این سایت مطمئنم بچه هایی که میان اینجا از نطر رتبه و درصد همیشه بالا بودن وقبول شدن چون معتبرترین سایت پزشکیه و همه بهش سر میزنن
در مورد اون اشخاصی هم که درصدو نمیگن بدونید پایین زدن و میخوان در صورت عدم قبولی به شما بگن مارو مصاحبه رد کردن!!!!
دیدم که میگما :mad_majidonline:

shino

New member
فرم انتخاب محل را باید روز مصاحبه چرینت بگیریم ببریم با خودمون

ع ل ی رضا

New member
:))) دیگه ساده شون ماییم. از درصد و مقاله همش رو داد زدیم. از این سیاست پنهانکاری موذیانه بدم میاد. من مطمئنم که همه نمره ی کتبی یا درصدشون رو همون روزی که کلیدها رو می دن حساب می کنن. بگذریم :)

من درصدامو هر کی پرسید گفتم اما بقیه اکثرا قسمم خوردن که توی برگه علامت نزدیم یا عادت به حساب کردن نداریمو از این حرفا اما بعدها از زبون اساتید فهمیدم درصداشونو همون روز اول حساب کردن.... حالا از آخرش چی شد من نفهمیدم اونا نمره رو میدونن یا نه ؟! خیلی ضد ونقیضه این مسئله !

mehsad

New member
بچه ها من دارم بهتون میگم روز مصاحبه اصلا مدارکو چک نمیکنن. 30s2mars راست میگه. من که نه زبانمو نه اون فرمه نه هیچی دیگه ندید فقط گفت تدریس چی داری منم هیچ نداشتم خیلی تاکید داشت رو تدریس اخه نه من کارمند سن بالا هستم نه هیات علمی از کجا تدریس داشته باشم؟ خیلی گرون تموم شد واسم! من کلی مقاله چاپ شده داشتم بهم گفت پژوهشیت خوبه! چرا تدریس نداری!
نه زبانمو پرسید نه دید! اصلا اون فرمم ندید!
یعنی این قسمت مصاحبه من 2 دقیقه نشد گفت بفرما. ولی هیچ چیزی دال بر اینکه امید یا نا امیدی باشه نبود. بقیه قسمتای مصاحبه ما با رشته های دیگه فرق داره.مهارتهای خودمونه ... اونا هم اساتید به نظر راضی میومدن ولی من نمیدونم نمره کتبیو دارن یا نه! هیچ نشونه ای ندیدم.
ولی اینکه درصداشونو دروغ میگن من مطمئنم. الکی میگن ما نمیدونیم حساب نکردیم.. بعضیا دروغ میگفتن ما 70 77 60 50 زدیم ولی تابلو بود..از اون کارمندایی بودن که از فوق دیپلم استخدام شدنو با سهمیه کارمندی هی مدرک گرفتن! حتی بعضیاشون ارشد مجازی خوندن یعنی بدون کنکور و با دادن پول مدرک ارشد مجازی گرفتن! من نمیدونم دانشگاه تهران بهشتی و ایران منظور و هدفشون از گرفتن دانشجوی مجازی با گرفتن شهریه اونم بدون مدرک لیسانس مرتبط چیه؟؟؟ یعنی گند زدن به تحصیلات تکمیلی مملکت! یه مشت بیسواد میان بالا .. اصلا در حد مصاحبه هم نیستن.. خجالت اوره.. این منو ناراحت میکنه... من خوشحالم ظرفیت رشته ما کم شده اقلا اینجر ادما کمتر بیان بالا! والا به خدا.. من به خودم مطمئنم ولی از شرایط پذیرش و سهمیه و پارتیا خبر ندارم! این ناراحتم میکنه!

mehsad

New member
تازه یکی دو تا بودن مال .... آباد از این شهرستانهایی که به زور توش دانشکده زدن! از همونا که گفتم از کاردانی و ... با سهمیه اومدن بالا.! دیگه حسابشو بکنید.. با کمال پروویی اومده بود میگفت من حدود 50 زدم! که اگرم باز با سهمیه اومد یا اگرم قبول نشد بزاره به حساب مصاحبه! یعنی قیافه داد میزد دروغ گو بود! همچین ادمی میگفت من هیات علمی... رشته م .. با کارشناسی ارشد هیات علمی بود... دیگه خودتون حساب کنید قضیه چیه و بیچاره دانشجوها.. بعد میگفت من خودم تو خیات انتخاب هیات علمیم و هر کی میاد و ازش خوشم نمیاد رد میکنم و نمیذارم بیاد بالا یا قبولش کنن! یعنی یه ادم اینقدر عقده ای و من نمیدونم کیا دارن تحصیلات تکمیلی ادامه میدن.. من واقعا حالم بد شد ... تو روز مصاحبه از این موارد چند تا دیدم! مخصوصا تو رشته ما هر رشته ای که میاد فکر میکنه بهش حلوا میدنتو این رشته زوری میخواد خودشو بچپونه.. دیگه واضح تر از این نمیتونستم بگم بچه ها... واقعا تاسف باره نظام جذب و پذیرش و سر کار رفتم یه ارادی که نه سواد دارن و نه شعور اجتماعی! خب اخه تو قشر عادی جامعه ببینی بیخیال میشی ولی وقتی تو دانشگاه اونم تحصیلات تکمیلی تعداد چنین افرادی کم نباشه خیلی متاسف میشی!

shino

New member
متاسفانه در رشته هایی که پایه نیستن و ظرفیت پذیرش کمه هیات علمیارو هل میدن تو و پارتی بازی خیلی زیاده
مثل بینایی سنجی که دوسته من با 17 واحد تدریس 4 تا آی اس آی 5 تا طرح و 2 تا سخنرانی کنگره بازم رد شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sh.abd6864

New member
سلام. از بچه هایی کهرفتن مصاحبه کسی مقالهتو مجلات پولی داشته؟ چ جوری برخورد میکنن با این مقاله ها؟

shino

New member
سلام. از بچه هایی کهرفتن مصاحبه کسی مقالهتو مجلات پولی داشته؟ چ جوری برخورد میکنن با این مقاله ها؟

اصلا نمیدونن مقاله مال چه مجله لی هست چه برسه به پولی
در ضمن open access هزینه چاپ مقاله در مجله منتشر شده از ژورنال هست و هرگز به این معنی نیست که شما پول دادید و مقاله چاپ کردید
خود اسااااااااااااااااتید اعظم همه دارن به مقدار زیاد

بالا