همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

gentelman70

New member
آقا جان اين تاپيك در مورد همسر روياها بود چرا گير داديد به همسر روياهاي من

همسر خودتون رو بگيد

mw.ashel

New member
دوستان این یه موضوع و بحثی هست که اگه عاقلانه و بدون مسخره و شوخی کردن بتونید بحث کنید ، میتونه به عنوان یه فرد از جامعه با نظرات و عقاید متفاوت کمی از مشکلات جامعمون رو کم کنه البته در صورتی که جوابها منطقی باشه و بشه یه نتیجه گیری خوب ازش برداشت کرد.

sara77

New member
جنتل چیکار میکنی راضی میشی بریم برات خاسنتگاری اوشین یا ....................؟//؟؟:riz277::riz277:ما که اینجا فقط میایم اینو اونو زن میدیم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mosaferkocholo

New member
چی کارش دارین از همون جایی که من مرد رویاهامو پیدا میکنم جنتلمن هم پیدا میکنه :p7977cujr38iyymsu8::black_eyed:

mohana

Well-known member
دوستان این یه موضوع و بحثی هست که اگه عاقلانه و بدون مسخره و شوخی کردن بتونید بحث کنید ، میتونه به عنوان یه فرد از جامعه با نظرات و عقاید متفاوت کمی از مشکلات جامعمون رو کم کنه البته در صورتی که جوابها منطقی باشه و بشه یه نتیجه گیری خوب ازش برداشت کرد.

معیارها به ترتیب
1-ایمان (خیییییلی مهم)
2-اخلاق (خییییلی مهم)
3-تحصیلات
4-شغل
5-چهره(تا حدی که متناسب باشه)
:rolleyessmileyanim:

gentelman70

New member
زمان طاغوت رو ميگي؟؟؟

اون بي حجاب بود كه؟؟؟ مدرك انرژي هسته اي هم نداره!

Artmis.a

New member
بی شوخی من دوس دارم یک مرد خوش اخلاق،با ایمان،خوش قیافه،مستقل،با درک وشعور بالا،نمازخون،با اعتماد بنفس......................
وای چی گفتم مگه یه همچین چیزی تو بهشت پیدا شه!!!!!!!!!!!!

همه ی اینا+خانواده دار ترجیحاً خواهر نداشته باشه و با ثبات و متعهد به حرفها و گفته هاش و متعهد و وفادار به خانواده و همکار و همرشته یا رشته ی نزدیک به خودم و همسطح خودم:auizz3ffy9vla57584x:rose::auizz3ffy9vla57584x

gentelman70

New member

كاملا موافقم آبجي خوبم

gentelman70

New member
حالا بدون شوخي

همسر روياهاي من
1.مومن
2.نمازخون
3.مهربون
4.خانه دار
5.وضع مالي اصلا مهم نيست
6.با حيا(با هر كي گرم نگيره)
7.بدون اجازه تنهايي نره بيرون
8.قيافه اش هم نميخواد خوشگل خوشگل باشه قيافه در حد معمولي ولي خانوم زندگي باشه
9.مهمتر از همه اينا مومن باشه ب خدا همه چي حله كسي كه خدا و پيغمبر ميشناسه همه چي رو خودش حل ميكنه

راضیه

New member
حالا بدون شوخي

همسر روياهاي من
1.مومن
2.نمازخون
3.مهربون
4.خانه دار
5.وضع مالي اصلا مهم نيست
6.با حيا(با هر كي گرم نگيره)
7.بدون اجازه تنهايي نره بيرون
8.قيافه اش هم نميخواد خوشگل خوشگل باشه قيافه در حد معمولي ولي خانوم زندگي باشه
9.مهمتر از همه اينا مومن باشه ب خدا همه چي حله كسي كه خدا و پيغمبر ميشناسه همه چي رو خودش حل ميكنه

همه ی آقایون همینو میگن اما همیشه در عمل عکسش اتفاق میافته!!!!!!!
هیچ سنخیتی بین حرف و عمل یک مرد نیست

..eli

New member
خوب..اینکه یه عشق واقعی بینمون باشه مهمه..ولی مهمتر از اون و البنه چیزی که باعث ادامه و تداوم می شه به نطر من همون صداقت و بعدش احترامه..( البته خیلی خوبه آقایون خوش تیپ باشن...:rolleyessmileyanim: )
باور کنین بچه ها شعار نیست و با اینکه پول خیلی چیزارو می تونه حل و فصل کنه ولی تو این یه مورد می لنگه..چون متاسفانه بعضیا انسان کناریشونو یه بانک سیار میدونن ( حرفم هم شامل آقایون و هم خانوماست) و این فاجعست و .. خودتون بهتر میدونین

mosaferkocholo

New member
با راضیه موافقم

خداییش جنتلمن تو یه دختر با تمامه این مشخصات ببینی وبعد بهش قول ازدواج بدی
مادرتون یه دختره پول دار تر ولی نه به اندازه اولی مومن و مهربون رو بپسنده بی خیال دختری که بهش قول دادی نمیشی؟

mosaferkocholo

New member
ولی درسته که نماز خون بودن و مذهبی بودن نشانه دهنده خوب بودن نیست اما به تجربه به من ثابت شده انسان های مذهبی چه دختر چه پسر قابل اعتمادترن البته منظورم ظاهر مذهبی نیست اعتقادات

mj1919

New member
بلی موافقم

یاده یه رمانی به اسم خلوت خلود افتادم و اون آقایی که اولین بار وحدانه باهاش ازدواج کرد ایشون هم زیبایی براش ملاک نبود ولی بعد از مدتی
همین عدم زیبایی وحدانه رو بهانه کرد و با همکار زیباش دوست شد و ... ادامشو خودتون بخونین.

:smiliess (11):.................

یک سوال چن تا از دوستانی که توی این تاپیکند، متاهلن؟

چند نفر بالای 24 سال؟

چون بحث شبیه دختر پسرای 16 ساله شده!

mohana

Well-known member
من حرف هیچ مردی رو جدی نمیگیرم چون هرچی که میگن اغلب لحظه اییه
به زنشون میگن موتو بده تو ولی برا خانمایی که موشون بیرونه رسما احترام خاصی قایلند

نه من قبول ندارم...همه که اینجور نیستن...

بالا