## هماهنگی جهت اعتراض حضوری به تاریخ آزمون ارشد

amir azimi

New member
ﻭاﻗﻌﺎ??? ﺁﺧﻪ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻴﺎﺯﻩ ﺣﺘﻲ اﻭﻧﻢ ﻧﮕﻔﺘﻦ. ﭘﺎﺭﺳﺎﻝ ﭼﻴﺰﻱ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ اﺻﻼﺣﻴﻪ ﻧﺒﻮﺩ ﻭﻟﻲ اﻣﺴﺎﻝ,ﺣﺘﻤﺎ ﻓﻬﻤﻴﺪﻥ ﭼﻪ ﻛﺎﺭﻱ ﻛﺮﺩﻥ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻦ اﺻﻼﺣﻴﻪ

همه امیدواریم که اصلاحیه بدن و توش خبرای خوبی برامون باشه. اما واقعا کسی خبر دقیقی نداره

sarina88

New member
همه امیدواریم که اصلاحیه بدن و توش خبرای خوبی برامون باشه. اما واقعا کسی خبر دقیقی نداره

ﻣﻦ ﺗﻬﺮاﻥ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ و اﺻﻼ اﺯ اﻳﻨﺠﺎ اﻃﻼﻋﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻢ. ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺭﻓﺖ ﻭﺯاﺭﺕ? اﺯ ﻛﻲ اﻋﺘﺮاﺿﻮ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩﻳﻦ? ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﻛﺎﺭ ﺑﺰﺭﮔﻲ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩﻥ ﻫﻤﻪ

mory

New member
سلام دوستان. خیلی دوست دارم تاریخ امتحان عوض شه و مثل پارسال بیافته 21 22 ... اگر واقعا میخواید اعتراض کنید یه روزو یه ساعت رو هر چه زودتر مشخص کنید که بریم اعتراضمونو اعلام کنیم. چون هر چی که زنگ میزنیم هیچ کسی جواب نمیده... انشاالله که بتونیم به خواست اکثریت کنکوریا برسیم...

amir azimi

New member
ﻣﻦ ﺗﻬﺮاﻥ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ و اﺻﻼ اﺯ اﻳﻨﺠﺎ اﻃﻼﻋﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻢ. ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺭﻓﺖ ﻭﺯاﺭﺕ? اﺯ ﻛﻲ اﻋﺘﺮاﺿﻮ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩﻳﻦ? ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﻛﺎﺭ ﺑﺰﺭﮔﻲ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩﻥ ﻫﻤﻪ

اعتراضی که مربوط به زنگ زدن بود دوستای خوبمون شروع کردن خیلی وقته virology . ehsan. zizi . zamane
اینا زحمت میکشیدن تلفنارو اعلام میکردنو برنامه ها رو میگفتن ماهام انجام میدادیم

اما تاثیر اعتراض حضوری خیلی بیشتره . سه روزه این تاپیکو زدم . علاوه بر اون به همه دوستا و فامیلا و حتی دوستای مجازی هم رو انداختم که بیان باهامون .
اما وضعیتو خودتون شاهدین

amir azimi

New member
سلام دوستان. خیلی دوست دارم تاریخ امتحان عوض شه و مثل پارسال بیافته 21 22 ... اگر واقعا میخواید اعتراض کنید یه روزو یه ساعت رو هر چه زودتر مشخص کنید که بریم اعتراضمونو اعلام کنیم. چون هر چی که زنگ میزنیم هیچ کسی جواب نمیده... انشاالله که بتونیم به خواست اکثریت کنکوریا برسیم...

اگه پایه ی اعتراض حضوری هستی شمارتو برام مسیج کن داداش

atefe omrani

New member
شمارتونو بدین به آقای amir azimi
ایشون هماهنگ میکنن،لطفا به دوستان و آشنایان هم خبر بدین
حتی شده خواهر و برادرتونم ببرین اعتراض:riz304:

shima2020

New member
اصولا‌ همه کاراشون تأخیر‌ داره حالا گفتن ۱۳ یه هو ۱۷ ام اصلاحیه میاد

ati1408

New member
دوستان عزیز من چند روزه دارم تماس میگیرم دیگه کسی جواب نمیده یا اشغاله یا یکی برمیداره و گوشی رو میزاره :shocked:
آخه با این کار دقیقا میخوان چی رو ثابت کنن؟؟؟؟
من فقط یه بار با خانم اسدبرقی تونستم صحبت کنم که اونم گفته بود کسی معترض نیست.
یه عالمه هم ایمیل فرستادم .
کلا اینا عادتشونه که حواس همه رو به یه طرف دیگه پرت کنن ( مثل الان که نه اصلاحیه میدن و نه جواب میدن ) بعد کار خودشون رو بکنن.
بچه ها کسی آشنایی یا کسی رو توی وزارت بهداشت نداره ازشون بپرسه دقیقا دارن چکار میکنن اونجا؟

:':':

New member
دوستان عزیز من چند روزه دارم تماس میگیرم دیگه کسی جواب نمیده یا اشغاله یا یکی برمیداره و گوشی رو میزاره :shocked:
آخه با این کار دقیقا میخوان چی رو ثابت کنن؟؟؟؟
من فقط یه بار با خانم اسدبرقی تونستم صحبت کنم که اونم گفته بود کسی معترض نیست.
یه عالمه هم ایمیل فرستادم .
کلا اینا عادتشونه که حواس همه رو به یه طرف دیگه پرت کنن ( مثل الان که نه اصلاحیه میدن و نه جواب میدن ) بعد کار خودشون رو بکنن.
بچه ها کسی آشنایی یا کسی رو توی وزارت بهداشت نداره ازشون بپرسه دقیقا دارن چکار میکنن اونجا؟
همین که اشغاله یعنی همه داریم زنگ میزنیم این خیلی خوبه مهم نیس جواب ندن مهم اینه که بدونن ماها معترضیم

:':':

New member
بچه ها اعتراض حضوری بهتر از همه ایناس
پیامک دادن به شماره هایی که بقیه دوستان لطف کردن و تو اون یکی تاپیک گذاشتن هم فراموش نکنیم
ارتباط با رسانه ها خیلی بهتر از خود سنجش

آخرین ویرایش:

b.nafas

New member
دوسستان چه خبر شده اینجا ..هدف ما این نبود که به هم توهین کنیم .. هر کس میاد اعلام امادگی کنه ..هر کس هم به هر دلیلی نمیاد موفق باشه ما همه می خوایم ارشد شرکت کنیم این حرفا درست نیست به خدا ..تا الان تلاش کردیم از این به بعد هم تلاش می کنیم هر چی خدا بخواد:rose::smilies-azardl (181

mahsa.b

New member
دوستان اگر ساعت و روز اعتراض حضوری مشخصه، بگین ،که هرکس آشنایی داره تهران اطلاع بده که بیان،یا پست بذاریم تو فیسبوک و لاین و اینستا و ... یکم بیشتر عمومی شه فقط خودمون مطلع نباشیم

amir azimi

New member
سلام من امروز برای اینکه کمکی بهتون کرده باشم وچون یکی از دوستانم هم مثل شما به زمان احتیاج داره واوضاش مثل شماست تماس گرفتم باسنجش برای تغییر زمان ازمون گفتن گفتم اگر میشه زمان ازمون رو تغییر بدین گفتن درحال بررسیه بعد گفتم دیروز قرار بود اطلاعیه بدید گفت اطلاعیه هم مربوط به همین زمان ازمونه فعلا دارن بررسی میکنن وقتی بررسی شد اطلاعیه رو میزنن به گمونم اعتراضاتون داره کم کم جواب میده امیدوارم به نتیجه دلخواهتون برسید.این شماره بود
02181453117

سپاس از شما و باقیه بچه های فعال .

amir azimi

New member
دوستان اگر ساعت و روز اعتراض حضوری مشخصه، بگین ،که هرکس آشنایی داره تهران اطلاع بده که بیان،یا پست بذاریم تو فیسبوک و لاین و اینستا و ... یکم بیشتر عمومی شه فقط خودمون مطلع نباشیم

مهساخانوم من به تمام دوستای دوران کارشناسی فامیلا حتی دوستان مجازی که تو تهران ساکنن گفتم و ازشون خواهش کردم همراهیمون کنن. یعنی راحت بگم به همه رو انداختم تا یه تعدادی جمع بشیم برا حضوری .

فکر کنم اگه بقیه هم همینکارو بکنن شاید یکم تعداد زیاد بشه. تو این تاپیک فقط دونفر تاحالا لطف کردن شمارشونو برام مسیج کردن و اعلام امادگی کردن

mahsa.b

New member
مهساخانوم من به تمام دوستای دوران کارشناسی فامیلا حتی دوستان مجازی که تو تهران ساکنن گفتم و ازشون خواهش کردم همراهیمون کنن. یعنی راحت بگم به همه رو انداختم تا یه تعدادی جمع بشیم برا حضوری .

فکر کنم اگه بقیه هم همینکارو بکنن شاید یکم تعداد زیاد بشه. تو این تاپیک فقط دونفر تاحالا لطف کردن شمارشونو برام مسیج کردن و اعلام امادگی کردن

یعنی تایمش مشخص نیست ،باید تعداد مشخص شه اول؟

Dr.passtor

New member
دوسستان چه خبر شده اینجا ..هدف ما این نبود که به هم توهین کنیم .. هر کس میاد اعلام امادگی کنه ..هر کس هم به هر دلیلی نمیاد موفق باشه ما همه می خوایم ارشد شرکت کنیم این حرفا درست نیست به خدا ..تا الان تلاش کردیم از این به بعد هم تلاش می کنیم هر چی خدا بخواد:rose:
smilies-azardl%20%28181%29.gif

دوست عزیز منم با شما موافقم. چند ص قبل من تند حرف زدم الانم همینو میگم. دوستی فرموده بودن که دلت پره! نه والا! من بخاطر بی برنامگیشون ناراحتم!! اگه دوستان تاراحت نشن قبلاً گفتم بازم میگم من یکی شدیداً مخالف تغییر زمان کنکورم. اتفاقاً اگه از من میپرسیدن میگفتم کاش اسفند قبل عید برگزار میشد. برا من اگه تاریخو تغییر بدن من یکی بدبخت میشم. ولی این دلیل نمیشه فقط به خودم فک کنم. بذارین رک بگم.علت اینم که اینجا نمیام پبام بذارم میبینم اگه بیام موافق شما حرف بزنم ولی دلم یه چیز دیگه بخواد دارم ریا میکنم. اگرم بیام مخالف شما صحبت کنم خیانته به زحمت های شما. واسه همین از دوستانی که مثل بنده مخالف تغیرر زمانن جسارتاً اصلاً نظر ندن بهتره. بذارین این دوستان تلاش کنن. من یکی که عاشق تلاشم. کسایی که واسه حقشون دارن تلاش میکنن رو خیلی واسشون ارزش قائلم. موضوع تغییر نیست. موضوع تشخیص دوستانه که مهمه. البته یه چیزم بگم اگه موفق نشدین فک نکنین من خوشحال میشم. نه عوضش دعا میکنم سوالات رو از جایی بدن که شماها مسلط ترین:rose:. پس محکم بجنگین و هم بخدا و هم به خودتون اعتماد کنین. موفق باشین.

zizi.6

New member
یعنی تایمش مشخص نیست ،باید تعداد مشخص شه اول؟

قرار ما روز چهار شنبه س اما اگه تعداد به حداقل 50 نفر نرسه قضیه منتفیه

نهایتا هم تا فردا صبر میکنیم اما اگه قرار باشه نقش همه فقط تشویق تهرانیا به رفتن باشه و خودشون دس رو دس بذارن مام کلا بیخیال همه چی میشیم

توی هر شبکه اجتماعی که هستید از دوستاتون خواهش کنید یه صبح تا بعد از ظهر مارو همراهی کنن
هرکس که واقعا حاضر بود بیاد شماره موبایلشو برای من یه آقای عظیمی بفرستید تا اگه به 50 نفر رسیدیم سه شنبه شب از طریق اس ام اس بهشون اطلاع بدیم

لطفا همه همراهی کننو کنکوری غیر کنکوری..خواهر برادرو دوست فامیل ...به هرکس که تهرانه بگید و خواهش کنید وقت بذارن

atefe omrani

New member
رسانه ها چرا کاری نمیکنن؟؟؟؟:smiliess (12):
اونا که همش دنبال سوژه هستن!سوژه بهتر از این که با زندگیمون بازی میکنن و
حقمونو پایمال میکنن با تصمیمات مسخره و بی برنامه ریزی شده شون؟؟؟؟؟

بالا