## هماهنگی جهت اعتراض حضوری به تاریخ آزمون ارشد

b.nafas

New member
مثل اینکه همه نشستن و منتطر که یکی دیگه به جاشون بره ..من هنوزم هستم اما این جمع به 5 نفرم نمیرسه چه برسه به 50 نفر ...یه بعدظهر درسته الان خیلی ارزش داره اما اگه 2و3 هفته بشه ارزشش بیشتر میشه ...

atefe omrani

New member
بچه ها اگه برید و خبرنگارام باشن بخدا جواب میده
این لطف رو در حق همه بکنین:sadsmiley:

eeeeeeehsan

New member
بچه ها هیچ راهی هست که اگه تعدادتون کمه بازم برید تجمع ولی توی مسیر به مرد و زن و پیر و جوون هرکی می رسید بگید واسه یه ربع بیان دم وزارت خونه همراه شما وایستن؟
یا آدمایی که اونجا رد میشن بگید آقا خانم یه ربع جون بچت بیا همراه ما تجمع کن؟
منظورم سیاه لشکری جمع کردنه.
البته من آشنا نیستم به مکان وزارت خونه اینکه جاش کجاست، ولی اگه تو خیابون باشه همین که چند نفر جمع بشین یه عده هم جمع میشن همراهیتون می کنن.

atefe omrani

New member
بچه ها هیچ راهی هست که اگه تعدادتون کمه بازم برید تجمع ولی توی مسیر به مرد و زن و پیر و جوون هرکی می رسید بگید واسه یه ربع بیان دم وزارت خونه همراه شما وایستن؟
البته من آشنا نیستم به مکان وزارت خونه اینکه جاش کجاست، ولی اگه تو خیابون باشه همین که چند نفر جمع بشین یه عده هم جمع میشن همراهیتون می کنن.

لطفا تو فیس بوک و جاهای دیگه هم اطلاع رسانی کنید
همه به دوستان و آشناهاشون خبر یدن
لطفا هرکی هرکاری میتونه انجام بده:riz304:

hebe.nurse

New member

وزارت خونه جلوی خیابونه ولی فضاش خیلی رسمیه نمیشه همیجور هرکی جمع کرد باید همه جوون باشن لااقل . بیرون دوربین دارن خیلی راحت می فهمن سیاهی لشکره و میدونید بازده خوبی نخواهد داشت

- - - Updated - - -

وزارت خونه جلوی خیابونه ولی فضاش خیلی رسمیه نمیشه همیجور هرکی جمع کرد باید همه جوون باشن لااقل . بیرون دوربین دارن خیلی راحت می فهمن سیاهی لشکره و میدونید بازده خوبی نخواهد داشت

melinaa

New member
این چه وضعشه...خب بچه های تهرانی همت کنید دیگه...
حداقل بخاطر خودتون...یا اگر حتی کنکوری نیستید بخاطر اون بیچاره هایی که الان کنکور دارن...بخدا ثواب داره....خواهر برادراتونو ببرید خب...جمع زیادتر بشه..

Dr.passtor

New member
بابا بی لیاقتی این گوسفندا یکی دوتا نیست که!!! یکی نیست به این رئیس سازمان بگه که ..... ( یه چیزی نوشته بودم ترسیدم تایپیکو تعظیلش کنن و شرمنده شما دوستان بشم واسه همین نقطه چینش کردم)، تاریخو تغییر نمیدی لااقل الان زمان هر گروه و تعداد سوالات رو اطلاع رسانی کن. ساعت خواب همه یکسان نیست که!! حداقل 10 روز قبل باید طرف خودشو وفق بده. اینا خودشون بدون کنکور رفتن اونجا فهمم نمیکنن که کسی قرار نیست روز کنکور غش کنه یا بمیره!!1 همین که کمی سرحال نباشی تو هر درس 3 تا حواست نباشه فقط سه تا، 10 درصد پایین میزنی!! شوخی نیست 10 درصد در هر درس!!! این نابغه ها میان خود 5 شنبه اطلاعیه میدن!!! گیر کیردیم به خدا!!!

آخرین ویرایش:

فاطمه...

New member
اوه اوه چه دل پری داری!!! کاری نمیشه کرد که به قول خودت گیر کردیم با این ......

mahsa.b

New member
قطعا لایق اون نقطه چین هستند!سرنوشت این همه دانشجو چرا باید دست یه سری بی مسولیت باشه!

zamane

New member
یکی از دوستان گفت اگر چیزی تغییر کنه اصلاحیه میدن 13 اردیبهشت وگرنه کلا اصلاحیه نمیدن دیگه .
یعنی الان باید منتظر تغییر بود هنوز یا نه؟ امکانش هست یه تاریخ دیگه اصلاحیه بدن مثلا ؟

کسی از بچه های تهران اگه مشغول به تحصیله حالا هر رشته ای همکلاسیاشو (30 یا 40 نفر ) ببره یک ساعت با دوستای ما همکاری کنن . اینجوری سیاهی لشکرا طبیعیترن

amir azimi

New member
چندتاکاغذ هم کپی بگیرید روش بنویسید اعتراض اعتراض
بعدش همه بشینید وسط خیابون خیابونو ببندید که شلوغ شه
خودتونم بزنگید خبرنگارا بیاد خلاصه بریزید بهم اونجارو
واسه اینکه خوب جواب بده روپوشای سفیدتونم بپوشید
و خلاصه شعار هم بدید آزمون تغییر تغییر
بدش تا مسولش نیومده بهتون قول تغییر نداده نرید
خلاصه حداقل 200 نفر باید باشید

- - - Updated - - -

چندتاکاغذ هم کپی بگیرید روش بنویسید اعتراض اعتراض
بعدش همه بشینید وسط خیابون خیابونو ببندید که شلوغ شه
خودتونم بزنگید خبرنگارا بیاد خلاصه بریزید بهم اونجارو
واسه اینکه خوب جواب بده روپوشای سفیدتونم بپوشید
و خلاصه شعار هم بدید آزمون تغییر تغییر
بدش تا مسولش نیومده بهتون قول تغییر نداده نرید
خلاصه حداقل 200 نفر باید باشید

داداش خوشحالیا
200نفر؟؟؟
الان تو این تاپیک فقط دو تا بنده خدا اعلام آمادگی کردن
بچه های امسال اونقدرام مرد عمل نیستن یا اعتراضشون زیاد جدی نیست که بخاطرش یه حرکتی کنن

خلاصه ما آماده بودیم اگه همکاری میشد

nazanin...

New member
بچه ها به امید تغییر تاریخ نشینید و فرصت ها رو از دست ندید محاله که تغییر بدن اونم فقط چند روز مونده به امتحان خیلی شانس بیاریم ماشین حساب رو حذف نکنن.

@@fateme@@

New member
تهرانیا بی معرفت نباشین خب/دوست ان است که گیرد دست دوست:dadad4::dadad4:

sisakhtpour

New member
بچه ها به امید تغییر تاریخ نشینید و فرصت ها رو از دست ندید محاله که تغییر بدن اونم فقط چند روز مونده به امتحان خیلی شانس بیاریم ماشین حساب رو حذف نکنن.

کاملا با شما موافقم بشینید درستون رو بخونید به نظر من اونایی که میخوان اعتراض کنن جاش اینجا نیست... برید دکتر خخخخخ للللل یییی لللل یییی و س ن ا اونجا واسه خودتون معترض پیدا کنید من که شهرستانم نمی تونم از وقتم بزنم هر روز بیام نت ببینم شما دارین چی می گید بیست نفر تو چهار صفحه صحبت کردن نتیجش چی بود؟ اینکه تهرانی ها بی معرفتن؟؟؟!!! *این واسه ما شد امتیاز*

zizi.6

New member

هرکی فکر خویشه
ایشالا نه تاریخ جا ب جا شه نه اجازه ماشین حساب بدن، تا همه یاد بگیرن فرصت از دس ندن!

zamane

New member
کاملا با شما موافقم بشینید درستون رو بخونید به نظر من اونایی که میخوان اعتراض کنن جاش اینجا نیست... برید دکتر خخخخخ للللل یییی لللل یییی و س ن ا اونجا واسه خودتون معترض پیدا کنید من که شهرستانم نمی تونم از وقتم بزنم هر روز بیام نت ببینم شما دارین چی می گید بیست نفر تو چهار صفحه صحبت کردن نتیجش چی بود؟ اینکه تهرانی ها بی معرفتن؟؟؟!!! *این واسه ما شد امتیاز*

فکر کنم از تاپیک معلومه که اتفاقا اونایی که میخوان اعتراض کنن جاشون اینجاست نه بقیه..

دقیقا کی از شما خواهش کرد از وقتتون بزنین و بیاین نت ببینین ما داریم چی میگیم !!!!!!! ؟؟؟!!!! هیچ کس..

بله شما بشینین از وقتتون استفاده کینین تا بقیه عزیزان که اصلا وقتشون ارزش نداره برن برای اعتراض حضوری . اینجوری خیلی بهتون خوش میگذره درسته ؟؟ خود خواهی تا چه حد.. اگه کمک نمیکنین و با اعتراض موافق نیستین لزومی نداره به این تاپیکا سر بزنین .

sisakhtpour

New member
چرا بهت بر میخوره زمانه؟؟؟ الان شما خیلی دلسوزه ملتی؟ توهم به فکر خودتی که عقب موندی.. منم عقب موندم همه یک ماه عقب موندن این که دیگه بی جنبه بازی نداره...

بالا