نیازمند کمک دوستان پرستار

mehri.p

New member
شما کلا باید بعد از طرحتون اقدام کنید برای ارشد ویژه.توی رشته هوشبری نمیدونم ارش رشته خودتون نیست انگار آخه دوست منم هوشبریه میخواس بیاد پرستاری ویژه یا فیزیولوژی نمیدونم دقیقا ارشدتون چطوریه!!اگه توی رشته خودتون ارشد دارید اونو بخونید اگه نه پرستاری ویژه از نظر شغلی خوبه.بعد هوشبری ها به نظر فقط اتاق عمل و بخش های ویژه میتونن کار کنن با این حساب فرصت شغلی براشون کمه ولی اکه ارشد پرستاری بخونید همه بخش ها و.. میتونید کار کنید پس بهتره درسته؟این نظر و اطلاعات من بود موفق باشید :ad54ad:
ممنون از راهنمایی هاتون:smiliess (3):
متاسفانه رشته ی ما ارشد نداره،رشته هایی هم که میتونیم شرکت کنیم مختلفن یا قبولی توشون بخاطر وجود کارشناسای خود اون رشته و متقاضی های زیادش سخته و یا اشباع شدن یا خودم خوشم نمیاد
بنظر منم مراقبت ویژه یکی از گزینه های خوبه برای ارشد هم به رشتمون نزدیکه هم موقعیت شغلی و قبولیش بهتره

nazanin s

New member
ممنون از راهنمایی هاتون:smiliess (3):
متاسفانه رشته ی ما ارشد نداره،رشته هایی هم که میتونیم شرکت کنیم مختلفن یا قبولی توشون بخاطر وجود کارشناسای خود اون رشته و متقاضی های زیادش سخته و یا اشباع شدن یا خودم خوشم نمیاد
بنظر منم مراقبت ویژه یکی از گزینه های خوبه برای ارشد هم به رشتمون نزدیکه هم موقعیت شغلی و قبولیش بهتره
اره عزیزم ویژه خوبه بخون حتما.فیزیولوژی و بقیه به درد نمیخوره فک کنم تکتولوژی گردش خون هم میتونی بخونی که اونم زیاد جالب نیست و ظرفیتش پایینه.پس میمونه همون ویژه یا پرستاری هر دوتاش خوبه جای پیشرفت داره موفق باشی :riz304:

H23P89

New member
سلام تااونجایی که من تو دفترچه راهنمای ارشد خوندم حتما باید دوسال کاربالینی تو اورژانس یابخش ویژه داشت

- - - Updated - - -

92/21/ اطلاعيه شماره 3 تاريخ 9
بسمه تعالي
در خصوص اسامي دانشگاههاي پذيرنده دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد رشته هاي مختلف گروه پزشكي سال 91
با استعانت از درگاه ايزد منان و عرض سلام به پيشگاه حضرت بقيه ا ... )عج(، توجه متقاضيان شركت در آزمون كارشناسي ارشد
را به نكات زير جلب مي نمايد :
-1 درخصوص سوالات مكرر داوطلبان در رابطه با 2 سال سابقه كار باليني براي دو رشته پرستاري ويژه و پرستاري ويژه نوزادان ،
طي استعلام بعمل آمده از مراجع ذيربط موارد مطروحه زير را داوطلبان مي بايست رعايت نمايند .
الف- سابقه كار در مراكز زير نيز مورد تأييد مي باشد)به شرطي كه گواهي مستند از مقام مسئول مبني بر كار باليني ارائه گردد(
- اورژانس 111 )مركز فوريتهاي پزشكي(
- اورژانس بيمارستانها
- بخش هاي بهداري ارتش،نيروي انتظامي و سپاه)به شرطي كه كار به عنوان پرستار باشد(
- شبكه بهداشت و مراكز بهداشتي
- كليه درمانگاهها
ب – اگر در مدت محدودي فردي بطور همزمان در 2 يا 3 بيمارستان مشغول انجام وظيفه بوده صرفاً يكي از مراكز
مورد قبول مي باشد . بعبارتي يك شيفت در روز مورد قبول خواهد بود .
ج- خدمت در مراكز مختلف در طي دوره هاي زماني متفاوت )همزمان نباشد( درصورتيكه مجموعاً 2 سال باشد بطور
مستند مورد قبول خواهد بود .
د- گواهي طرح درصورتيكه فرد فعاليت باليني به مدت 2 سال كامل داشته باشد مورد قبول مي باشد .

nazanin s

New member
سلام تااونجایی که من تو دفترچه راهنمای ارشد خوندم حتما باید دوسال کاربالینی تو اورژانس یابخش ویژه داشت

- - - Updated - - -

92/21/ اطلاعيه شماره 3 تاريخ 9
بسمه تعالي
در خصوص اسامي دانشگاههاي پذيرنده دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد رشته هاي مختلف گروه پزشكي سال 91
با استعانت از درگاه ايزد منان و عرض سلام به پيشگاه حضرت بقيه ا ... )عج(، توجه متقاضيان شركت در آزمون كارشناسي ارشد
را به نكات زير جلب مي نمايد :
-1 درخصوص سوالات مكرر داوطلبان در رابطه با 2 سال سابقه كار باليني براي دو رشته پرستاري ويژه و پرستاري ويژه نوزادان ،
طي استعلام بعمل آمده از مراجع ذيربط موارد مطروحه زير را داوطلبان مي بايست رعايت نمايند .
الف- سابقه كار در مراكز زير نيز مورد تأييد مي باشد)به شرطي كه گواهي مستند از مقام مسئول مبني بر كار باليني ارائه گردد(
- اورژانس 111 )مركز فوريتهاي پزشكي(
- اورژانس بيمارستانها
- بخش هاي بهداري ارتش،نيروي انتظامي و سپاه)به شرطي كه كار به عنوان پرستار باشد(
- شبكه بهداشت و مراكز بهداشتي
- كليه درمانگاهها
ب – اگر در مدت محدودي فردي بطور همزمان در 2 يا 3 بيمارستان مشغول انجام وظيفه بوده صرفاً يكي از مراكز
مورد قبول مي باشد . بعبارتي يك شيفت در روز مورد قبول خواهد بود .
ج- خدمت در مراكز مختلف در طي دوره هاي زماني متفاوت )همزمان نباشد( درصورتيكه مجموعاً 2 سال باشد بطور
مستند مورد قبول خواهد بود .
د- گواهي طرح درصورتيكه فرد فعاليت باليني به مدت 2 سال كامل داشته باشد مورد قبول مي باشد .

واقعا؟:33: شبکه بهداشت و مراکز بهداشتی هم اورژانس و ویژه محسوب میشه یعنی؟

parastar tbz

New member
​من دانشجوی تبریز هستم.تبریز خیلی راحت بهتون انتقالی و مهمان میده .مهمانی بگیرید

21Tir

New member
​من دانشجوی تبریز هستم.تبریز خیلی راحت بهتون انتقالی و مهمان میده .مهمانی بگیرید

سلام... من دانشجو نیستم که مهمانی بگیرم.... دکتر دبیری گفت نمیشه انتقالی بگیری... گفت برو وزارتخونه... من میخوام اگه کسی خواست باهاش جابجا کنم... بعضیا میگن استعفا بده بیا تبریز خصوصی... در آمدتم سه برابره... موندم چیکار کنم...

بالا