نمونه هایی از کارنامه های مجموعه زیست شناسی (1206) سال 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahnam

New member
سلولی 73 تنه مشترک 57 بقیه هم نزدیک 40 میکروبم 43 زبان 27البته زیاد دقیق یادم نیس.زتبه میکروبم حدودا 160 سلولیم وبیوتکم حدود200وخورده ای

مرسی یه دنیا :riz304:
میشه بگین کدوم دانشگاه قبول شدین؟

xavi

New member
سلولی 73 تنه مشترک 57 بقیه هم نزدیک 40 میکروبم 43 زبان 27البته زیاد دقیق یادم نیس.زتبه میکروبم حدودا 160 سلولیم وبیوتکم حدود200وخورده ای

میشه بگین سوالهای تنه مشترک رو چجوری جواب دادین؟چه منبعی خونده بودین؟

مرسی

mahnam

New member
اشتباه من این بود که اشتباه زیاد زدم وگرنه حداقل بیوشیمو بالای 70 میزدم اگه سوالای غلطو نمیزدم

متاسفانه منم از این کارا میکنم
وسوسه ی اینکه اگه درست باشه چی؟؟ نمی ذاره بی خیالش بشم و نزنم

zanbagh

New member
متاسفانه منم از این کارا میکنم
وسوسه ی اینکه اگه درست باشه چی؟؟ نمی ذاره بی خیالش بشم و نزنم

اونوقت پشیمون میشین مث من.سرجلسه جوگیرمیشی که همه روبزنی امــــــــــــــــــــــــا....ومن دانشکده بیوفناوری دانشگاه سمنان قبول شدم(پردیس علوم ونوین)

zanbagh

New member
میشه بگین سوالهای تنه مشترک رو چجوری جواب دادین؟چه منبعی خونده بودین؟

مرسی

ببینید اگه شما دروس اصلیتونوخونده باشین بین 40 تا 70 درصدشو راحت میزنید با این اطلاعاتی که دارین.جای نگرانی نیست

zanbagh

New member
البته تو کارنامم رشته های دیگه ای هم آورده بودم ازجمله ژنتیک وسلولی بابلسر و...اما بیوتکوبیشتر دوسداشتم واولویت سومم بود

reza.n

New member

زنبق جان مطمئنی از درصدات؟سلولی امسال و 73 و تنه که ضریب 3 داره رو 57 اگه زده باشی و ....که رتبت تک رقمی میشه.فقط زبانت پایینه.
من دوستم رتبه ی 28 بیوفیزیک 36 ژنتیک ..درصداش این بوده حدودی:سلولی 64،تنه 40،ژن 54،بقیه هم مثه شما حدود 40،میکربم گمونم 20 خورده ای زده بود.زبان هم 12.الان داره بیوفیزیک تربیت مدرس میخونه.البته اگه دوستان بخان میتونم دقیق درصداشو بپرسم.ولی یادمه این حدودا بودا.الان واسه همین از رتبت بسی منعجبم جانم.

zanbagh

New member
زنبق جان مطمئنی از درصدات؟سلولی امسال و 73 و تنه که ضریب 3 داره رو 57 اگه زده باشی و ....که رتبت تک رقمی میشه.فقط زبانت پایینه.
من دوستم رتبه ی 28 بیوفیزیک 36 ژنتیک ..درصداش این بوده حدودی:سلولی 64،تنه 40،ژن 54،بقیه هم مثه شما حدود 40،میکربم گمونم 20 خورده ای زده بود.زبان هم 12.الان داره بیوفیزیک تربیت مدرس میخونه.البته اگه دوستان بخان میتونم دقیق درصداشو بپرسم.ولی یادمه این حدودا بودا.الان واسه همین از رتبت بسی منعجبم جانم.
آره رضا جان.من سلولیمو همیشه بالای 70 میزنم مشکلی ندارم امامن زبانمو ژنتیکم خرابش کردن من رتبه بیوفیزیکم خوب شد اما بیوفیزیکو دوس نداشتم خودمم تعجب کردم چرا رتبم اینقد زیاد شده باوجود اینکه دوتا درس بالای 50شدم.دقت کنید که دوست شما ژنشو بالای 50 زده که ی درس خیلی مهمه ضریبش برای بیوفیزیک.
بیوفیزیک رقابت کمتری داره چون تعداد معدودی میرن این رشته قبولیشم آسونه مثلا دوست خودم رتبه بیوفیزیکش شدنزدیکای 300 که توکارنامه نهاییش اونم مجازشده بود
ضریب ژن مهمتر از تنه اس

آخرین ویرایش:

zanbagh

New member
البته من ک گفتم زیاد دقیق یادم نیست اما این 2 دسو خوبیادمه گفتم بقیه دروسو نزدیک 40 زدم منظورم این نبود ک حتما 40 زدم بین 30 تا 40.الانم رفتم سایت سنجش ک کارنامموواسه بچه ها بذارم ک متاسفانه نتونستم دریافتش کنم

reza.n

New member
آره رضا جان.من سلولیمو همیشه بالای 70 میزنم مشکلی ندارم امامن زبانمو ژنتیکم خرابش کردن من رتبه بیوفیزیکم خوب شد اما بیوفیزیکو دوس نداشتم خودمم تعجب کردم چرا رتبم اینقد زیاد شده باوجود اینکه دوتا درس بالای 50شدم

اگه میگی شده حتما شده دیگه جانم.ولی خیلی عجیبه رتبت باید خیلی بهتر میشد.در هر حال ایشالا بخونی دکترا تک رقمی بشی جانم:riz304:

zanbagh

New member
امیدوارم که توی دکترا دیگه یذره شانسوداشته باشم ...

mahnam

New member

:smiliess (4): بله دوستان می خوان

bacillus.bs

New member
با اين درصداي كم چه طور اين رتبه را اورده

reza.n

New member
با اين درصداي كم چه طور اين رتبه را اورده

پارسال سخت بود کنکور.یهو اصلا سبک سوالا عوض شده بود.کلی مجموعه ی زیست و قارچ و اینا اضافه شده بود.کلا پارسال کنکور سختی بود.راستش من واسه مجموعه زیست هیچی نخونده بودم.:4d564ad6:

bacillus.bs

New member
پارسال سخت بود کنکور.یهو اصلا سبک سوالا عوض شده بود.کلی مجموعه ی زیست و قارچ و اینا اضافه شده بود.کلا پارسال کنکور سختی بود.راستش من واسه مجموعه زیست هیچی نخونده بودم.:4d564ad6:

ولي رشتت واقعا سختههههههه

nori

New member
سلام بچه ها کی اینجا علوم شرکت کرده. به نظرتون با این درصد ها توی کنکور امسال من چه رتبه ای میارم اصلا چیزی قبول میشم. تو رو خدا کمک کنید دارم می پکم.
زبان: 40
تنه مشترک25
ژنتیک:50
سلولی:30
بیوشیمی:35
میکروب:40
ویروس و ایمنی ...: 30
بیوفیزیک:15

Mohammad gh

New member
سلام بچه ها کی اینجا علوم شرکت کرده. به نظرتون با این درصد ها توی کنکور امسال من چه رتبه ای میارم اصلا چیزی قبول میشم. تو رو خدا کمک کنید دارم می پکم.
زبان: 40
تنه مشترک25
ژنتیک:50
سلولی:30
بیوشیمی:35
میکروب:40
ویروس و ایمنی ...: 30
بیوفیزیک:15

شما سلولی و بیوشیمیت رو اگه بتونی تا 20 درصد دیگه بالا بکشی قبولیت تو جای خوب حتمیه

kian

New member
شما سلولی و بیوشیمیت رو اگه بتونی تا 20 درصد دیگه بالا بکشی قبولیت تو جای خوب حتمیه

پدر جان ایشون امتهان دادن رفته پی کارش چطور اونارو بالا بکشه!!!!
nori اگه اصلاحیه کلید امسال به شانست بخوره و 10% به بیوشیمی یا سلولیت اضافه بشه بین150-200 رتبه میاری که اگه خوب انخواب رشته دانشگاه کنی امسال یه جای خوب قبولی!!!
...
در کل مهنام جان دستت بی بلا!!! منم امسال دنبال این بودم ببینم که باتوجه به کاهش تعداد دروس و.. نتیجه رتبه ها چی میشه!!! این کارنامه ها خیلی خوبن اما از آزمون سال پیش تا امسال با توجه به تعداد سوال و نزدیکی درصدها به هم احتمال قبولی خیلی با سال پیش متفاوت میشه!!!!
...
در مورد اینکه یجا هم از نقل قول استاد گفتین درصد بیوشیمی و سلولی از ژن بالاتره!!! این مربوط به زیر گروه میشه!! که بسته به نوع درصد در هر زیر گرایش رتبتون متفاوت میشه و رتبه کل شرکت کننده بر اساس میانگین ضریب 4درس تخصصی مشخص میشه(که میانگین ضریب 4 در هر زیر گرایش رو دارن) و بعد به نسبت هر درس در زیر گروه ضریب آلترناتیو خودش رو حساب میکنن!! یعنی اگه شما همه دروس رو میانگین40% بزنی رتبت میشه 100-150 اما اگه مثلا ژن رو 45زده باشی در زیر گروه سلولی رتبت همونه اما در زیر گروه ژنتیک یا مجموعه 5 رتبت حداقل 20رتبه پایینتر میاد !!!..
.. امسال که کلید بوشیمی و ژنتیک خیلی عجیب بود!!! اما در کل اگه میانگین 45 در 4 درس اصلی و 30 در سایر دروس رو زدین رتبتون حتما میره زیر 100!!!
منم امسال واسه آخرین بار 1206 شرکت کردم طبق کلید اولیه!!
زبان:50/تنه:40/ژن:55/سلولی:50/بیوشیمی:40/میکروب:45/م ویروس 25/و بیوفیزیک هم 20 زدم!!!
اگه کسی تونست رتبه هاشو از استادی در کنکور امسال پیشبینی بگیره واسه منم رو پروفایلم بفرسته ممنون میشم!!! ..
با آرزوی موفقیت برای همه!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا