نمونه هایی از کارنامه های مجموعه زیست شناسی (1206) سال 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

raskolnikov

New member
دوستای گلم دستتون درد نکنه،
البته معدل هم خیلی مهمه خب!

این درصدای یکی از دوستامه که رتبه ش 170 شد ولی جایی رو نزد:
تنه مشترک 25
سلولی 50
زبان 84
ژنتیک 50
میکروب و بیوشیمی و بیوفیزیک 10

این دوستم معدلش نزدیک 16 بود، یکی دیگه از دوستام که تقریبا همین درصداش بود (البته فک کنم بیوشیمی شو بهتر زده بود!) با معدل 18 و خورده ای رتبه ش زیر صد شد و الان سلولی پژوهشکده قبول شده!
یکی دیگه با معدل نزدیک 18 ژنتیک شهید بهشتی قبول شد با همین حدود درصد البته به جز بیوشیمی، زبانش ولی به این خوبی نبود.

آخرین ویرایش:

fidelity

New member
دوستان من یه سوال دارم .اگه من زیست گرایش بیوشیمی شرکت کنم میتونم واسه انتخاب رشته ژنتیکو هم بزنم ؟البته دوستان من رشتم زیر شاخه دامپزشکی هست میتونم زیست شرکت کنم ؟

آخرین ویرایش:

fidelity

New member
یه سوال دیگه من رشتم جز زیرشاخه دامپزشکی هست میتونم ارشد زیست شرکت کنم ؟این تنه مشترک دیگه چیه ؟

مینا*

New member
میشه شرکت کنین.زیستو که شرکت کردین وقت انتخاب رشته هر کدومو خواستین می تونین انتخاب کنین.
تنه مشترک هم مجموعه زیسته.ینی همه چیز توشه.ژنتیک و بیوشیمی و زیست گیاهی و جان.ری و.......
من واس تنه هیچی نخوندم.بقیه درسارو که بخونین وی تونین تنه رو بزنین

fidelity

New member
میشه شرکت کنین.زیستو که شرکت کردین وقت انتخاب رشته هر کدومو خواستین می تونین انتخاب کنین.
تنه مشترک هم مجموعه زیسته.ینی همه چیز توشه.ژنتیک و بیوشیمی و زیست گیاهی و جان.ری و.......
من واس تنه هیچی نخوندم.بقیه درسارو که بخونین وی تونین تنه رو بزنین

مرسی دوست گلم .

fidelity

New member
دوستان به نظرتون پزوهشگاه مهندسي ژنتيك ميتونه يه انتخاب خوب باشه ؟فارغ التحصيلاي اينجا كجا ميتونن استخدام بشن ؟

omid9030

New member
دوستای گلم دستتون درد نکنه،
البته معدل هم خیلی مهمه خب!

این درصدای یکی از دوستامه که رتبه ش 170 شد ولی جایی رو نزد:
تنه مشترک 25
سلولی 50
زبان 84
ژنتیک 50
میکروب و بیوشیمی و بیوفیزیک 10

این دوستم معدلش نزدیک 16 بود، یکی دیگه از دوستام که تقریبا همین درصداش بود (البته فک کنم بیوشیمی شو بهتر زده بود!) با معدل 18 و خورده ای رتبه ش زیر صد شد و الان سلولی پژوهشکده قبول شده!
یکی دیگه با معدل نزدیک 18 ژنتیک شهید بهشتی قبول شد با همین حدود درصد البته به جز بیوشیمی، زبانش ولی به این خوبی نبود.
ای وای نا امید شدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا