نظر شرکت کنندگان کلیه رشته ها درباره درس زبان در ارشد وزارت بهداشت 91

kevin1982

New member
man virus sherkat karde boodam...viruso 97% zadam angalo 97%...ama baghiaro motmaen nistam,gozashtam farda kelid biad bad bebinam che geli saram begiram

shadyrecords

New member
سلام به همه دوستان.من پارسال که اصلا اماده نبودم برای هیچ درسی زبانم 60 زدم!امسال خیلی کار کردم کتاب های مختلفی خوندم ولی وقت خیلی کم اوردم:smiliess (12):شیمی همش مساله بود میکروب مفهومی سلولی غیر قابل پیش بینی!!!زبان هم که دستشون درد نکنه....

sadegh0007

New member
با سلام من جمعه صبح امتحان دادم برای زبان خیلی تلاش کردم ولی هم امسال زبان سخت تر بود و هم من فوق العاده زمان کمی برای پاسخ گویی داشتم کمتر از 25 دقیقه وقت داشتم چون رشته ام آمار زیستی بود و بیشتر زمانم صرف مابقی دروس گه همگی محاسباتی هستند شد ولی با این وجود با توجه به پاسخنامه در حدود 26 درصد زبان زده ام

somayeh mo

New member
salam man mamaiam aslan zaban kar nakardam hichiam nazadam.zabanam bad nhst vali vase emsal doresh xat keshidam:21:

X87

New member
سلام.
زبان 55 درصد صبح جمعه زدم.بنظرتون خوبه؟
من که شدیدا نا امید شدم.

arezoomand

New member
سلام.من زبانو خوب خونده بودم پایه زبانم هم قویه ولی چون وقت کم بود خوب تمرکز نکردم روی ریدینگای سخت .واقعا سخت بود لغتی از لزگی نمونده بود که نخونده باشم ولی فقط 10 تا سوال لغتو زدم .متنا هم سنگین بودولی فکر کنم حدود50 زده باشم .زبان بارسال اسون بود میشد بالای 70 زد ولی امسال تعریفی نداشت.موفق باشید.

Gilda

New member
بچه ها این کلید زبان پنج شنبه صبح که سازمان سنجش اعلام کرده که خودش غلط زیاد داره! من به یه استاد زبان نشون دادم گفت کلید اولیه پر از غلطه.
آخه این چه وضعیه؟ سوال اول از متن اول میشه گزینه 2,حتی توی کلید سایت علوم پزشکی هم گزینه 2 را صحیح زده ولی کلید سازمان سنجش نوشته گزینه 3 درسته!
سوال سوم از متن اول گزینه درست همونی هست که توی کلید این سایت اعلام کردن یعنی گزینه 4 ولی بازم توی کلید سازمان سنجش غلط اعلام شده!

مگه توی متن اول دقیقا این جمله را ننوشته؟
B12, attacking a weak spot of the virus where the protein is unstable
که معنی این جمله دقیقا میشه گزینه دوم از سوال چهارم این متن: highly mutating surface proteins
ولی باز توی کلید اولیه یه گزینه بی ربط صحیح اعلام شده!

واقعا شرم آوره! به اینم میگن کلید؟ این شبیه یه بازیه واسه دست انداختن ماها که عمرمون را صرف درس خوندن میکنیم تا افرادی برای اینکه بتونن هر کسی را که دوست دارن قبول کنن, کارشون را انجام بدن بدون اینکه کسی بفهمه که چه ... دارن می خورن!

پوشی

New member
بچه ها این کلید زبان پنج شنبه صبح که سازمان سنجش اعلام کرده که خودش غلط زیاد داره! من به یه استاد زبان نشون دادم گفت کلید اولیه پر از غلطه.
آخه این چه وضعیه؟ سوال اول از متن اول میشه گزینه 2,حتی توی کلید سایت علوم پزشکی هم گزینه 2 را صحیح زده ولی کلید سازمان سنجش نوشته گزینه 3 درسته!
سوال سوم از متن اول گزینه درست همونی هست که توی کلید این سایت اعلام کردن یعنی گزینه 4 ولی بازم توی کلید سازمان سنجش غلط اعلام شده!

مگه توی متن اول دقیقا این جمله را ننوشته؟
B12, attacking a weak spot of the virus where the protein is unstable
که معنی این جمله دقیقا میشه گزینه دوم از سوال چهارم این متن: highly mutating surface proteins
ولی باز توی کلید اولیه یه گزینه بی ربط صحیح اعلام شده!

واقعا شرم آوره! به اینم میگن کلید؟ این شبیه یه بازیه واسه دست انداختن ماها که عمرمون را صرف درس خوندن میکنیم تا افرادی برای اینکه بتونن هر کسی را که دوست دارن قبول کنن, کارشون را انجام بدن بدون اینکه کسی بفهمه که چه ... دارن می خورن!

کاملا با شما موافقم اصلا جواب سوال اول از این واضحتر نمیشد واقعا معلوم نیست چه خبره یعنی چرا خودمونو گول بزنیم معلومه چه خبره ولی چون چاره دیگه نداریم باز میشینیم درس میخونیم و سرنوشتمون دست یک مشت بیسواد و از خدا بیخبر هست خداروشکر که من امسال خیلی نخوندم که بیشتر از این حرص بخورم

بالا