نظرتون در مورد رشته نفر قبلي چيه؟

ariya21

New member
آخیییییی دلم سوخت برا نفر قبلیم:smiliess (7): حالا خالاها بیکاره طفلکی

am-ml

New member
رشته جالبیه ولی به نظرم باید سخت باشه،امیدوارم phd رو بگیرین چون با ارشد تو جایگاه واقعی خودتون قرار نمی گیرید.

najma

New member
رشته شادی داره . فکر کنم دیدن تولد یه نوزاد بهترین لحظه از شغلشونه و بارها فرصت تجربش رو دارن .:smiliess (8):

یه دانشجو

New member
دلم میخواد سال دیگه جای نفر قبلیم باشم
ژنتیکو دوست دارم اما از بازار کارش چیزی نمیدونم!

najma

New member
دلم میخواد سال دیگه جای نفر قبلیم باشم
ژنتیکو دوست دارم اما از بازار کارش چیزی نمیدونم!

در ایران خیلی به فکر بازر کار رشته های علوم پایه نباشید ولی اگر قصد مهاجرت دارید . عالیییییییییییییییییییییی:smiliess (8):

Emohammadi

New member
من ژنتیک رو خیلی دوست دارم ولی نمیشد از پرستاری برم ژنتیک اما عاشق و دیوونه و... فیزیولوژی هستم.براش میمیرم. اصلا شیرین تر ازعسله

binam

Active member
باید عاشق پرستاری بود تا بتونی موفق باشی...من عاشق کمک کردن به دیگرانم اما پرستاری از عهدم خارجه...خدا قوت پرستار

Emohammadi

New member
باید عاشق پرستاری بود تا بتونی موفق باشی...من عاشق کمک کردن به دیگرانم اما پرستاری از عهدم خارجه...خدا قوت پرستار

من پرستار هستم ولی الان خودم رو یه فیزیولوژیست میدونم:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181:a2d3::a2d3:

sara77

New member
نمیدونم ولی احتمالا بازار کارش خوب باشه موفق باشی جیگررررررررررر

rosalin

New member
هماتو. خيلي رشته ي خوبيه و دوست داشتني موفق باشين . بچه ها من ارشد بيو فيزيك و بيو شيمي قبول شدم كدوم رو ثبت نام كنم ؟ از نظر آينده رشته

TUMS

Well-known member

از درس بیوشیمی خوشم میاد اما رشته بیوشیمی زیاد خوشم نمیاد به روحیات من که جستجوگر هست نمیخوره!!!!!!!!!!:rose:

cheshmak

New member
به نظرم رشته جالبيه
ولي من دو واحد ايمونولوژي داشتم به نظرم جذاب نبود،البته از دو واحد زياد نميشه چيزي فهميد

sara77

New member
من بین هماتو وایمنی موندمممممممممممم ولی ایمنی میرمممممممم

mishel

New member
:thanks:بهداشت محیط و همه بچه های بهداشت محیطی رو دوست دارم و برای همشون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم=====>>:thanks: :heart: :heart:

بالا