نظرتون در مورد رشته نفر قبلي چيه؟

Persian-Masoud

New member
با اینکه اودم توی علوم پزشکی ولی هیچوقت زیست نخوندم! عاخه ریاضی فیزیک بودم! ولی میگن بحث ژنتیک مکافاته! :sdasdasd:

antenyus

Active member
پرستاری خوبه ولی من ازشون میترسم خیلی خشنن حاضرم بمیرم ولی پرستارا آمپولم نزنن ، راستشو بخوای اصلا بهت نمیاد پرستار مهربونی باشی نمیدونم شایدم به خاطر زاویه عکسته، الان ک بیشتر شبیه موتور سوارهایی... همون ریاضی و مهندسی بیشتر بهت میخوره تا پرستاری!!....

mehran35

New member
پرستاری خوبه ولی من ازشون میترسم خیلی خشنن حاضرم بمیرم ولی پرستارا آمپولم نزنن ، راستشو بخوای اصلا بهت نمیاد پرستار مهربونی باشی نمیدونم شایدم به خاطر زاویه عکسته، الان ک بیشتر شبیه موتور سوارهایی... همون ریاضی و مهندسی بیشتر بهت میخوره تا پرستاری!!....
توروخدا نزن این حرفو ژرستارا درسته کارشون سخته ولی همشون مهربونن به خدا!شابد این حست به این خاطره که چیزایی که واسه همه عجیب ووحشتناکه واسه ما عادیه!

mehran35

New member
توروخدا نزن این حرفو پرستارا درسته کارشون سخته ولی همشون مهربونن به خدا!شابد این حست به این خاطره که چیزایی که واسه همه عجیب ووحشتناکه واسه ما عادیه!

antenyus

Active member
نمی دونم شاید ... شایدم به خاطر اون بوی بد اورژانسه
اونکه صد در صد واقعا قبول دارم پرستارا کارشون واقعا سخت وطاقت فرساست ولی آخه هر وقت آمپولم میزنن تا یه هفته شل میزنم نمیدونم این سوزناشون چن متریه تا مغز استخونم میرسه به خدا...

ariyana

New member
اونکه صد در صد واقعا قبول دارم پرستارا کارشون واقعا سخت وطاقت فرساست ولی آخه هر وقت آمپولم میزنن تا یه هفته شل میزنم نمیدونم این سوزناشون چن متریه تا مغز استخونم میرسه به خدا...

بابا یه آمپوله هااااااااا، اینقد سخت نگیر:thumbsupsmileyanim:

antenyus

Active member
ماما ها خیلی نازن خوش ب حالتون همش نی نی میبینید :sad: :sarma: :sarma:

adib

New member
zist shenasi reshte kheili khobi e va gherayesh haye khobi dare jenetic va microbiology kheili doooost dashtanie

Persian-Masoud

New member

آره خودمم میدونم بهم نمیاد واسه همینه دارم توی ارشد جدا میشم ازش. ولی موتور سوار؟!؟!؟ :smiliess (13):

چون بلد نیستن یه آمپول بزنن! :smiliess (3): اینو واقعا جدی میگم!

بابا یه آمپوله هااااااااا، اینقد سخت نگیر

والا! همیشه حرف حساب میزنی! :riz304:

ماما ها خیلی نازن خوش ب حالتون همش نی نی میبینید

نی نی نه! جن! :ph34r-smiley:

mehran35

New member
آره خودمم میدونم بهم نمیاد واسه همینه دارم توی ارشد جدا میشم ازش. ولی موتور سوار؟!؟!؟ :smiliess (13):
خب یه عکس مهربونتر بذار بچه مردم ترسیدتازه آمپول هم که میزنی شما با لولوی بچگی ها نسبتی نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(به دل نگیر من باب مزاح بود!)

Persian-Masoud

New member
توی پروفایلم گذاشتم خب! :ahi5slcgm04mi8jqqkl
قبل از آمپول زدن اون نقطه مورد نظر رو با انگشتت حدود 20 30 ثانیه فشار بده بعد دستتو بردار و آمپول رو بزن! تمام! حداقل 60% از دردش رو کم میکنه این کار!
:smilies:

mehran35

New member
توی پروفایلم گذاشتم خب! :ahi5slcgm04mi8jqqkl
قبل از آمپول زدن اون نقطه مورد نظر رو با انگشتت حدود 20 30 ثانیه فشار بده بعد دستتو بردار و آمپول رو بزن! تمام! حداقل 60% از دردش رو کم میکنه این کار!
:smilies:
خودمونیم ولی این ترسناکه بهتره!این خوبه ولی کافی نیست بسنگی به محل تزریق داره نحوه وارد شدن سرعت تزریق دست پرستار سنگین نباشه شما هر وقت خواستی بیا پیش خودم!

sara77

New member
نه به عصابت مسلط باش ولی انگار تو بیشتر مشکل داری من چیزی نگفتم که

بالا