نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Bita mohammadi

New member
سلام بچه ها
پاسخنامه ها رو دیدید؟؟!!
گذاشتند توی قسمت فرمهای ثبت نام که کسی نبینه و اعتراض هم نکنه !!!!!!!!!
:image170::smiliess (13):

maryam1368

New member
سلام عاطفه جان خوبی؟تو سایت انتخاب شهر دوباره انگار آیکنش فعال شده.شما ویرایش نکردی انتخاباتو؟

atefe

New member
سلام
نه من قصد ویرایش ندارم...از همون اول یه سره ویرایش بازه!!! من نمیدونم این چه چیز مسخره ایه! تا کی ویرایش رو باز نگه خواهد داشت!!!؟

نازگیس

New member
بچه ها همه ظرفیت های کاهش یافته به حالت اول برگشت :ad54ad:
خداروشکر
متاسفانه ظرفیتهای مامایی کم شده بودکه ظاهرا بهتر شده

maryam1368

New member
دانشگاه کرج به نظرتون دانشگاه خوبیه؟من انتخاب 3 زدم کرج ولی اسمش تو تیپ بندی دانشگاه ها نبود.مردد شدم

maryam1368

New member
عاطفه جون شما از قزوین بودی؟دانشگاه قزوین خوبه؟انتخاب 4 هم قزوین زدم.دانشگاهش تو شهره؟

atefe

New member
تا خوب چی باشه!!
از نظر جغرافیایی دسترسی به دانشگاه خیلی خوبه یه خوابگاه داخل دانشگاه داره(مخصوص دخترا)چند تا خوابگاه هم تو شهر داره که سرویس داره تا دانشگاه(البته وسایل ایاب و ذهابش بشدت اسقاطیه...ولی خب داره دیگه!)
از نظر هیئت علمی سه نفر با مدرک پی اچ دی مامایی داره و سه - چهار نفر دانشجوی پی اچ دی مامایی
بیمارستان زنان ریفرال فقط یه دونه داریم کوچیک و کم امکانات ولی شلوغ خیلی شلوغ! (با آمار nvd ماهی نزدیک 400 تا)
حراست بشدت فعاله!خیلی!
سطح علمی اساتید در مجموع،متوسط هست تو رنکینگ دانشگاه ها... سال گذشته مرتبه الف شده...
از نظر فضای آموزشی و امکانات پژوهشی ضعیف هست
سال اولیه که ارشد مشاوره مامایی میاره پس جا برای آزمون و خطا داره!

در مجموع انتخاب اول من بود
به خاطر اینکه ترجیح دادم تو شهر خودم باشم تا بتونم همزمان طرحم برم

عاطفه جون شما از قزوین بودی؟دانشگاه قزوین خوبه؟انتخاب 4 هم قزوین زدم.دانشگاهش تو شهره؟

atefe

New member
اتفاقا منم انتخاب سومم کرج هست
برام سطح علمی چندان مهم نیست. گرچه همه میگن خوبه و سرعت پیشرفتش نسبت به دانشگاههای قدیمی بالاست!
امکانات رفاهی خوبی باید داشته باشه و اینکه رفت آمد تا دانشگاه به دلیل کوچیکی شهر و نزدیک بودن دانشگاه به وسایل نقلیه عمومی آسونه
مهم مسافت هست... وگرنه اول مشهد و تبریز رو میزدم...!
دانشگاه کرج به نظرتون دانشگاه خوبیه؟من انتخاب 3 زدم کرج ولی اسمش تو تیپ بندی دانشگاه ها نبود.مردد شدم

maryam1368

New member
عاطفه جون منم بر اساس مسافت زدم.کرج هم انگار دانشگاهش تو شهر نیست .انتخاب 5 هم کرمانشاهه؟نمیدونم کرمانشاه بهتره دانشگاهش یا قزوین؟چون من سرچ کردم سیستم رتبه بندی دینشگاه ها آخر نفهمیدم جه جوریه هرجا یه جور نوشته بود

atefe

New member
آآهان! راستی!
با توجه به تحول به نیک (!!) رئیس دانشگاه قزوین احتمال تغییرات وسیع در حیطه مدیریت داشنگاه قزوین هست ... که بسیار امیدوار کننده است ولی خب این مسائل معمولا دیر بازده هستن و احتمالا ما تا اونموقع فارغ التحصیل میشیم!

maryam1368

New member
منم اگر اراک قبول نشم خدا کنه 6 انتخاب اول یکیشو قبول شم چون بقیشون خیلی دوره

atefe

New member
به نظر من این رتبه بندی ها به درد نمیخورن!
خصوصا که ما مشاوره مامایی هستیم و ما خودمون باید برای دانشگاه امتیاز بیاریم!
این رتبه بندی ها درصد بالایش به تعداد پژوهش های دانشجوها و مقام علمی اساتید هست!نه مثلا به تکمیل بودن امکانات پژوهشی و فرضا خوب بودن منابع کتابونه و ....
کرمانشاه باتوجه به اینکه سال گذشته هم دانشجوی مشاوره مامایی پذیرفته، در اولویت هست، ولی چون برای من دور بود آخرین انتخابمه...(محیطشم برام قابل پیش بینی نیست) ولی میدونم که دانشکده پزشکی خوبی داره
در مورد کرج باید بگم درسته که دانشگاهش تو شهر نیست! ولی ما شهر رو چی کار داریم!
دانشگاه کنار ترمینالشه!

عاطفه جون منم بر اساس مسافت زدم.کرج هم انگار دانشگاهش تو شهر نیست .انتخاب 5 هم کرمانشاهه؟نمیدونم کرمانشاه بهتره دانشگاهش یا قزوین؟چون من سرچ کردم سیستم رتبه بندی دینشگاه ها آخر نفهمیدم جه جوریه هرجا یه جور نوشته بود

mamaie

New member
بچه ها همه ظرفیت های کاهش یافته به حالت اول برگشت :ad54ad:
خداروشکر
متاسفانه ظرفیتهای مامایی کم شده بودکه ظاهرا بهتر شده

سلام شما میدونی مامایی چند نفر شد؟ دانشگاههای تهران هم ظرفیتشون زیاد شده؟؟؟؟!!!!!

r-midwife

New member
تا خوب چی باشه!!
از نظر جغرافیایی دسترسی به دانشگاه خیلی خوبه یه خوابگاه داخل دانشگاه داره(مخصوص دخترا)چند تا خوابگاه هم تو شهر داره که سرویس داره تا دانشگاه(البته وسایل ایاب و ذهابش بشدت اسقاطیه...ولی خب داره دیگه!)
از نظر هیئت علمی سه نفر با مدرک پی اچ دی مامایی داره و سه - چهار نفر دانشجوی پی اچ دی مامایی
بیمارستان زنان ریفرال فقط یه دونه داریم کوچیک و کم امکانات ولی شلوغ خیلی شلوغ! (با آمار nvd ماهی نزدیک 400 تا)
حراست بشدت فعاله!خیلی!
سطح علمی اساتید در مجموع،متوسط هست تو رنکینگ دانشگاه ها... سال گذشته مرتبه الف شده...
از نظر فضای آموزشی و امکانات پژوهشی ضعیف هست
سال اولیه که ارشد مشاوره مامایی میاره پس جا برای آزمون و خطا داره!

در مجموع انتخاب اول من بود
به خاطر اینکه ترجیح دادم تو شهر خودم باشم تا بتونم همزمان طرحم برم
سلام
مرسی از راهنماییت.
400 تا در ماه که شلوغ نیست اینجا(تربت جام،یکی از شهرستانهای خراسان رضوی)ماهی 800-900 تا زایمان داره.
قزوین انتخاب 8 منه.انشاالله هر کسی شهر خودش قبول شه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا