نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

atefe

New member
مریم خانومی
رتبه آخرین نفر 220/ و نمره آخرین نفر 170 نوشته شده بود تو کارنامه

atefe

New member
نههههه
یعنی خیلی ها چون شهر های خاصی مد نظرشونه و رتبه متوسط دارن...انتخاب رشته نمیکنن
همه اونهایی که رتبه یک تا 80 بودن که پارسال نرفتن دانشگاه
هم اینکه نفر اخر شبانه یا بین الملل قبول شده

نازگیس

New member
سلام مریم بانووووووو
هی میگم برم بخونم دیگه نت نیام نمیییییییشه
خخخخخخ
عاطفه جان شما که پارسال نمرتون 168 شده یادتونه درصداتونو تقریبا چند بوده ؟؟ چون فک کنم امسال درصدای همه زیاد بالا نباشه !

نازگیس

New member
یه سوال دیگه عاطفه جان
شما که پارسالم بودید تکمیل ظرفیت چرا شرکت نکردید ؟؟ یا واسه تکمیل ظرفیت باید حد نصاب نمره چه قد باشه |؟؟؟

atefe

New member
پارسال اینطوری بودم بارداری 40/بهداشت 50/نوزادان 55/ روان 38/زبان10
رشته ما تکمیل ظرفیت چیزی اعلام نشد

kghm

New member
man darsadam bardari 28 bedasht41 nozadan 58 ravan 81 rzaban23 emsal azmun kheili sakhttaraz salhaye ghabl bud omidvaram kelide nahayi biad la aghal bardarim be 50 mirese man ghable azmun balaye 80 rosh hesab karde budam ama emtehan kheili sakht bud be omide khoda harki zahmat keshide va vaghean hagheshe ghabul she nashod hame ba ham ta enghelabe mahdi vaght darim roye arshado kam mikonim rotbam shode190

آخرین ویرایش:

kghm

New member

vay shabihd darsadaye emsale mane pa manam ... nemisham jedi emtehan kheili bad bud on hame nemune soal test zadam to bardario behdasht hichkodum nayumad... dige tavakol bar khoda ma talash kardim naitije harchi khoda bekhad

نازگیس

New member

چرا بابا تکمیل ظرفیت داشت
دوست خودم تکمیل ظرفیت قبول شد پارسال
متاسفانه تلشو عوض کرده چون میخواستم نمرشو بپرسم
اون بهمن تکمیل ظرفیت مشاوره قبول شد و رفت اهواز!

kghm

New member
bachehaaa man dishab yeki aw dustam ke parsal ba rotbeye 35 mamayi mashhad ghabul shode didam darsadamo ke goftam goft baba ghabuli bachehaye moshaveramun parsal hame ba darsaaye 30 40 ghabul shodan... ey khoda ya ni maham... be omide u .,.

نازگیس

New member
معصوم جان منم درصدام همه سی چهل هستن ولی چیکار کنم این قد به او امید دارم که یه لحظه هم نمیتونم فک کنم قبول نمیشم
ای اووووووو همه چشممون به خودته
یاهو ...

atefe

New member
ناز گیس من تا جاییکه خاطرم هست.. مطمئن بودم تکمیل ظرفیت ما چیزی اعلام نشد...ولی شاید چند تا شهر مثل اهواز که نمیخواستم بود که یادم رفته
بچه ها من دلیلم از مطرح کردن رتبه ونمره پارسالم این بود که ببینید چقدر قبول شدن و نشدن مرزی هست...
پس شما با هر شرایطی تا لحظه اخر ...و تکمیل ظرفیت باید امیدوار باشید

نازگیس

New member
والا منم بابام نمیزاره اهوازو زاهدان و کرمانشاهو بزنم
خودمون زنجان هستیم ولی میگه اینارو نباید بزنی
نمیدونم
ولی من پارسال تو نگرانی فینال خوب نتوستم واسه ارشد بخونم
الانم که توطرحم هستم باز بدتر
ای کاش قبول شم :sad:

نازگیس

New member
وای این کیه شده 234 !!
من جای تو بودم میرفتم مامایی
تو که مامایی قبول میشدی !!!!!!!!!!
خوبیه ارشد مامایی نسبت به مشاوره تو دکتراشونه که بهداشت باروری فقط تو مامایی هست متاسفانه !:auizz3ffy9vla57584x

kghm

New member
ناز گیس من تا جاییکه خاطرم هست.. مطمئن بودم تکمیل ظرفیت ما چیزی اعلام نشد...ولی شاید چند تا شهر مثل اهواز که نمیخواستم بود که یادم رفته
بچه ها من دلیلم از مطرح کردن رتبه ونمره پارسالم این بود که ببینید چقدر قبول شدن و نشدن مرزی هست...
پس شما با هر شرایطی تا لحظه اخر ...و تکمیل ظرفیت باید امیدوار باشید

are baba beine hamin man chand nafar darsada ye kam ba ham fargh dare va nomreha ingha nazdike ham kash zudtar hafteye dige mese alan bashe hame ba ham ba khoshhali jashn begirim

kghm

New member
وای این کیه شده 234 !!
من جای تو بودم میرفتم مامایی
تو که مامایی قبول میشدی !!!!!!!!!!
خوبیه ارشد مامایی نسبت به مشاوره تو دکتراشونه که بهداشت باروری فقط تو مامایی هست متاسفانه !:auizz3ffy9vla57584x

hamun zare zare ... zajr kosh mishim ta javaba biad yeki nemiad takhmin rotbe nomre 100 bashe khoshhal shim harki miad jolo mizane hey ma mirim aghabtar

نازگیس

New member
بچه ها اگه این نفر اول با این کلیدا بارداری رو 70 زده باشه کلیدنهایی بیاد میشه صد در صد
یا اینکه اعتراضای ما به جایی نمیرسه و سوالا درست بوده و فک میکردیم غلطه و خیلی ریز و نکته سنجانه سوالارو طرح کردن ؟؟
ها ؟؟

kghm

New member
na nazgis jun javaba avaz she malum ni darsada chi she akhad on 70 ba kelide alan shayad baraxe ma zade ba kelide jadid kamtar she malum ni

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا