نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد سم شناسی 93

shermin

New member
بچه ها من نمرمو که حساب میکنم 223 میشه ولی توی سایت که وارد کردم 176 حساب کرده.میشه راهنماییم کنید لطفااا
اینم درصدام
بیوشیمی 41
شیمی 57
زیست 54
سم 93
دارو 77
زبان 8

آخرین ویرایش:

asayesh

New member
بچه ها من نمرمو که حساب میکنم 223 میشه ولی توی سایت که وارد کردم 176 حساب کرده.میشه راهنماییم کنید لطفااا
اینم درصدام
بیوشیمی 41
شیمی 57
زیست 54
سم 93
دارو 77
زبان 8

شما خودت نمیتونی نمره رو حساب کنی اون فرمول که شما ازش استفاده کردی که توی همه سایتهازده درصدخام بدست میاد نمره رو خودشون با نرم افزار حساب مبکنن

shermin

New member
شما خودت نمیتونی نمره رو حساب کنی اون فرمول که شما ازش استفاده کردی که توی همه سایتهازده درصدخام بدست میاد نمره رو خودشون با نرم افزار حساب مبکنن

آخه توی انجمن بچه ها فرمول دادن گفتن از فرمول نمره خامو حساب کنی دقیق هست :dadad4:

shermin

New member
بچه ها با کلید نهایی درصداتون تغییر کرد؟ منکه فقط سوال 6 بیوشیمی رو که درست زده بودم به نفعم شد ، دوتا هم حذفی داشت که واسه همه یکیه زیاد توفیری نداره

کلید جدید دو تا حذفی داشت که من هر دوتاشو درست زده بودم :j58r36j3gcr4suxymup

Ana67

New member
من که دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط.بیخیال شدم.
:dadad4:

hosseini_h_7

New member
راستی از دوستان کسی اطلاع دقیق از سطح رشته ما تو دانشگاه ها داره که کدومش قویترن تو سم شناسی ؟ من بین ساری و شیراز نمیدونم کدومو جلوتر بزنم ، اگه لطف کنین اولویت بندی کنین برام ممنون میشم :rose:
تهران قویترین هست ولی نه توی سم شناسی!توی فارماکولوژی.بقیه به نظر می آید تو یه سطحن.تربیت مدرس یه مقدار ضعیفه.مشهد یه سر و گردن از بقیه بالاتره.شیراز از ساری بهتره(؟).البته اینا نظر شخصیه.علوم دارویی هم بد نیست منتها شلوغه!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

zy zy

New member
بچه ها این کارنامه واقعیه؟؟؟؟؟ من رتبه م 1 شده :5::5::5:

لبخند

New member
فک میکنم امسال نسبت به پارسال درصدای درسا واسه قبولی پایینتر بوده.حیف که امسال کمتر خوندم:13:

roshan

New member
زی زی بهت تبریک میگم .... چه فایده که رتبه من چند شده وقتی دو تا انتخاب داشتم ( اصفهان و تهران ) ..... اصفهان و تربیت مدرس که اصلآ نمیگیرن و تهرانم فقط 4 تا روزانه میگیره
خدا لعنتشون کنه که اینجوری دارن با اعصاب ما بازی میکنن

ROJO

New member
سلام دوستان، قراره 22 مرداد ی تجمع دیگه داشته باشیم،شاید اخرین تجمع،

هر کس حس میکنه لیاقتش بیشتر از جایگاه الانشه ...

هر کس فکر میکنه حقش این وسط ضایع شده ...

خودش یا دوستش

چهارشنبه منتظرشیم، ک نیاد اول بخودش ظلم کرده، بعد به جماعتی ک دلشونو به حضور گرم افراد بیشتری خوش کردن:riz304:

بعضی رشته ها هیچ نماینده ای ندارند :) شما نمیخوای نماینده ی رشتت باشی?!:applause:

http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

Screenshot_2014-08-06-20-34-49.jpg

دوستان...:riz304:

smebrahimi

New member
من امسال سم شناسی شدم 57
حاضر نیستم آزاد یا بین الملل برم واسه همین دوباره میشینم میخونم
درصدام: سم شناسی--- 86 درصد
زبان------- 36 درصد
شیمی------- 36 درصد
زیست شناسی- 54 درصد
بیوشیمی---- 2 درصد