نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد سم شناسی 93

karshenasgh

New member
کارشناس پس چطوری برات کارت ورود به جلسه صادر کردن؟؟؟:33:

کارت ورود به جلسه صادر کردن.. سر جلسه کنکور هم رفتم.. اما بعدش که زمان دادن کارنامه شد سیستم بهم کارنامه نمیداد و میگفت شما واجد شرایط نیستید!...:smiliess (7):

shapur68

New member
, عه این ترم کاراموزی رفتین؟؟واسه ما رو گذاشتن ترم چهاررررررر ! این ترم دیگه چه درسایی داشتید؟
این ترم دستگاه تجزیه نظری و عملی- سم شناسی بالینی-سم عملی-سم قانونی نظری سم محیطی عملی-سمینار-کاراموزی-سم قانونی عملی. بازم بگگگگم:smiliess (3):
سم بالینی و قانونی نظریمون با دکترجوادیه که پوسمون کندن خیلی بمون لطف داشتن. از رو کتاب کاسارت درس میداد و ما همش مشکل ترجمه داشتیم

shapur68

New member
کارت ورود به جلسه صادر کردن.. سر جلسه کنکور هم رفتم.. اما بعدش که زمان دادن کارنامه شد سیستم بهم کارنامه نمیداد و میگفت شما واجد شرایط نیستید!...:smiliess (7):

عجب خو پ بچا دانشگاه ازد محرومیت داره:black_eyed:

asayesh

New member
من فرستادم.پس چرا جواب نمیده؟

بعد از چند روز یه کارنامه میفرسته به ایمیلتون البته میانگین درصدا رو درست حساب میکنه ولی رتبه هاش اخر نجومیه :wacsmiley:شاید چون جامع اماریش خیلی پایینه

baharran

New member
جقدر جالب اینا همه درسای ترم بعدی ماست!ما فقط این ترم انالیز دستگاهی رو داشتیم از بین اینا :) ما این ترم سم نظری داشتیم که از روی کاسارت بود که بقول شما پوستمون کنده شد زیادددددد

این ترم دستگاه تجزیه نظری و عملی- سم شناسی بالینی-سم عملی-سم قانونی نظری سم محیطی عملی-سمینار-کاراموزی-سم قانونی عملی. بازم بگگگگم:smiliess (3):
سم بالینی و قانونی نظریمون با دکترجوادیه که پوسمون کندن خیلی بمون لطف داشتن. از رو کتاب کاسارت درس میداد و ما همش مشکل ترجمه داشتیم

roshan

New member
سلام ..... بچه ها پس کی کارنامه اولیمون میاد از استرس ترکککیدم
دانشگاه آزاد واسه آزمون خودش محرومیت نداره ولی اگر توی انتخاب رشته وزارت علوم, دانشگاه آزاد رو انتخاب کنی و قبول شی و نری یه سال محرومی

zy zy

New member
بهترین راه واسه اینکه ذهنتون از نتایج منحرف بشه بنظر من اینه که بشینین فیلم و سریال ببینین یا رمان بخونین ، من هرچی سریال قبلنا داشتمو نتونستم ببینم الان نیگا میکنم خیلیم خوش میگذره دیگه به هیچیم فکر نمیکنم ، والا :smiliess (3):

ahmad_sezavar87

New member
باورتون ميشه من بيوشيمي رو اين ترم صفر شدم؟از جلسه امتحان جاموندم حذف پزشكيامم تموم شده ود.هيچي ديگه رفتم ترم تابستونه برداشتم

zy zy

New member
بچه ها با کلید نهایی درصداتون تغییر کرد؟ منکه فقط سوال 6 بیوشیمی رو که درست زده بودم به نفعم شد ، دوتا هم حذفی داشت که واسه همه یکیه زیاد توفیری نداره

zy zy

New member
راستی از دوستان کسی اطلاع دقیق از سطح رشته ما تو دانشگاه ها داره که کدومش قویترن تو سم شناسی ؟ من بین ساری و شیراز نمیدونم کدومو جلوتر بزنم ، اگه لطف کنین اولویت بندی کنین برام ممنون میشم :rose:

asayesh

New member
عزیزم من اینقدر میدونم که تهران اصفهان مشهد مدرس شیراز ولی سما بازهم از کسانی که اطلاعت بیشتر و دقیق تری دارن بپرس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy
بالا