نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

matrix222

New member
سلام دوستان
میگم به شما ترم اول چند واحد دادن؟ ما زنجان 16 واحد 3 روز در هفته ، کلا 45 واحد هم باید بگذرونیم! چه خبره واسه ارشد !

tooran.b

New member
سلام دوستان
میگم به شما ترم اول چند واحد دادن؟ ما زنجان 16 واحد 3 روز در هفته ، کلا 45 واحد هم باید بگذرونیم! چه خبره واسه ارشد !

سلام
ما 12 واحد انتخاب کردیم البته کل واحدهای ارایه شده 18 تا بود که 6 واحد اون رو کارشناسی گذرونده بودیم اگه نظرشون تغییر نکنه کلا 32 واحد باید بگذرونیم

matrix222

New member
سلام
ما 12 واحد انتخاب کردیم البته کل واحدهای ارایه شده 18 تا بود که 6 واحد اون رو کارشناسی گذرونده بودیم اگه نظرشون تغییر نکنه کلا 32 واحد باید بگذرونیم
خوش به حالتون کدوم دانشگاهی شما؟؟ 32 واحد که فقط دروس اجباری میشه

ZIYA1366

New member
باسﻻم به همكي ، طبق آيين نامه 32 واحد به طور اجباري بايد بكذرونيم و بسته به رشته ي كارشناسيمون يه مقدار دروس جبراني بايد بكذرونيم، براي مثال دروس ميكروبيولوزي عمومي و غذايي و شيمي غذايي و اصول نكهداري غذايي جبراني محسوب ميشن براي كساني كه توي كارشناسي اين دروس رو نكذرونده باشن يا اينكه نمرشون كمتر از12 بوده باشه . فكر كنم براي بجه هايي كه صنايع غذايي نخوندن 4 درس باﻻ اجباري باشه .

alitorel

New member
سلام دوستان

سلام
به ما 15 واحد دادن که 6 واحدش چون صنایع غذایی بودم حذف کردم شد 9 واحد

alitorel

New member
جهت اطلاع دوستانی که سال آینده میخوان شرکت کنند:
میکروب 43.33
نگهداری82.22
شیمی67.78
بهداشت57.78
زبان10

نمره 235
آخرین رتبه قبولی 225.50

رتبه 26

mehdi.63

New member
سلام به همه دوستان
تبریک میگم به اونایی که قبول شدن
ولی خواهش میکنم از دوستانی که قبول شدن کارنامه و درصداشونو بزارن و بگن چه منابعی استفاده کردن.
شدیدا منتظر نظراتتون هستم.

sara25

New member
سلام :ad54ad: بچه ها نمیدونم چرا وقتی کد رهگیریمو وارد میکنم کارنامه رو نمیاره!!بعدش پیغام میده که مهلت اعتراض از 13 تا 17 مهرماهه!!! فقط وقتی گزینه اعتراض به کارنمه رو میزنم درصد و نمرمو میاره که تو همون فرم اعتراضه!الان اصلا نمیدونم رتبم چنده:(50): نمیدونم چی میشه همچی میشه؟؟!!!:wacsmiley:

sara25

New member
سلام دوستان،من از دیروز همش میرفتم تو سایت و همون مشکلی که گفتم پیش می اومد ولی مثل اینکه برطرف شد..

نمره: 236
رتبه: 25

دقت کردین رتبم همون عددی شد که کنار اسممه!!!:shocked: این دفعه اگه اسم کاربری sara1 رو دیدین بدونین خودمم،:thumbsupsmileyanim: شاید عوضش کنم..

شاد و موفق باشید:riz304:

آخرین ویرایش:

aseman*

New member
مرسی داداش ایمنی غذایی:riz304:، انشااله...
به امید موفقیت همه بچه های خوب تاپیک...

دوستان من کارشناسی شیمی محض خوندم تو ارشد میتونم این رشته رو شرکت کنم
واینکه چطور رشته ای هس از لحاظ سختی کمی وکیفی بودن لطفا زود جواب بدین

aseman*

New member
جهت اطلاع دوستانی که سال آینده میخوان شرکت کنند:
میکروب 43.33
نگهداری82.22
شیمی67.78
بهداشت57.78
زبان10

نمره 235
آخرین رتبه قبولی 225.50

رتبه 26

سلام من کارشناسی شیمی محض خوندم تو ارشد این رشته میتونم شرکت کنم وایا عاقلانه هس که ارشد این رشته شرکت کنم

CorScorpi

New member
سلام من کارشناسی شیمی محض خوندم تو ارشد این رشته میتونم شرکت کنم وایا عاقلانه هس که ارشد این رشته شرکت کنم
سلام دوست عزیز فکر میکنم فقط مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی بتونه شرکت کنه دفترچه ثبت نام دانلود کنید اطلاعات کامل اونجا نوشته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا