نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shahrohk

New member
دوستان ارشد كيلو جنده ؟
من اصفهان قبول شدم ، خبراي بدي داره ميرسه از اصفهان مثﻻ اينكه هزينه خوابكاه ترمي 750 تومن يا اينكه ممكنه بفرستنمون خوابكاه خودكردان ك هزينه ها 2 برابر ميشه ، مثﻻ دولتي روزانه نميدونم جه كوفتي اسمش هست قبول شديما اين مسخره بازيا جيه در آوردن اينا ، اونم با ايم وضع اقتصاد رو براه خونواده ها ، اونم از بيكاري و بي بولي شخص خودم .
كﻻ اﻵن نفسم باﻻ نمياد شيطونه ميكه نرم واسه ثبت نام .
ك جي بشه ؟

ك يه هزينه اضافي و يه مدرك اضافي و 2-3سال اﻻفي بكشي ك جي ؟
آيا كار كيرت بياد بتوني ب آرزوهات برسي يا نه .
اه حالم از اين مملكت بهم ميخوره ،
من توي اين تريبون اعﻻم ميكنم يه زماني تمام افتخارم اين بود كه توي خاك ايران قدم بر ميدارم ولي اين نا مﻻيمتي ها رو ك ميبينم ، متوجه ميشم جندان افتخاري هم نداره فقط بوي غربت نميده وكرنه خاكش همون خاكه .
دوستان عزيز اكه كار بيدا ميشه براتون ، اول كارتون رو اوكي كنين بعد بياين ارشد رشته اي ك آيندش معلوم نيس جيه .
من رو ك ميبينين يه جورايي مجبور شدم بيام واسه كنكور دادن ، نميدونم شايد يا نه حتمأ كار خدا بوده ك منو توي اين مسير انداخته ، و با همه سختيهاش باش ميمونم ببينم به كجا ميخاد ببره منو .
فقط ديروز خوشحال بودم درحد يه جشنواره شادي كردم ولي بيشتر ك بش فكر ميكنم ميكم كه جي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جي بشه؟ ؟
من كسي هستم ك توي 3 - 3.5 ماه تونستم دانشكاه علوم بزشكي اصفهان قبول شم ، كسي بودم كه از نظر كار آزمايشناهي مواد غذايي ، از نظر تحليل مخاطره ها و ... سرآمد ورودي هاي كارشناسيم بودم ولي هيج جا حاظر نشد حتي از من تست بكيره جرا ؟؟؟؟؟؟ جون بارتي نداشتم .
اه
سلام
اینکه میگید هزینه ی خوابگاه شده ترمی 750 تومن رو از کی شنیدید ؟
چون من هم امسال رشته ی بهداشت و ایمنی مواد غذایی رو اصفهان قبول شدم.

ZIYA1366

New member
ضیا جان این روزا همه این حسه دارن ولی چه میشه کرد من خودم داشتم میرفتم یه مغازه کرایه کنم فلافلی بزنم ولی همش دارم بخودم امید میدم که ما مدرکا بگیریم اوضاع بهتر میشه ،ادمی به امید زندس:dadad4:

جه جالب ! منم ميخواستم اكه قبول نشدم ك ساندويجي قسطي راه بندازم.
اميدوارم بهتر بشه شرايط .بقول خودا آدمي با اميد زندس .
بي صبرانه منتظرم ببينم تقدير و سرنوشت جي ميخوان تو اصفهان برام رقم بزنن .

ZIYA1366

New member
سلام
اینکه میگید هزینه ی خوابگاه شده ترمی 750 تومن رو از کی شنیدید ؟
چون من هم امسال رشته ی بهداشت و ایمنی مواد غذایی رو اصفهان قبول شدم.

سﻻم ، تبريك ميكم قبوليتون رو ، از يكي از دانشجوها شنيدم ، البته فكر كنم درصورتيه ك بفرستنمون خوابكاه خودكردان ك اميدوارم جنين جيزي نشود .

ZIYA1366

New member
سلام داش ضیا
یه ایمیل برام به این آدرس بفرست که ایمیلتوداشته باشم(اینقدم ناشکرنباش)ali_30mzh@yahoo.com
داش علی وماتریکس اگه شماهم این کاروبکنیدممنون میشم

سﻻم ، انجام شد ، ايميل رو ميكم ارسال شد . شاد باشي .

ZIYA1366

New member
چرااینقد ناامید؟اصفهان علوم بزشکیش واقعا قویه .اصلا وارده دانشکدش که بشین دیکه این حرفارونمیزنید.اصفهان جندتاشهرک صنعتی داره باید بی گیر باشید من خودم خیلی دنبال کارنبودم .اماایشالایه شغل مناسب واستون بیدابشه.

انشاالله همينطوره و همينطور بشه .

shahrohk

New member
سﻻم ، تبريك ميكم قبوليتون رو ، از يكي از دانشجوها شنيدم ، البته فكر كنم درصورتيه ك بفرستنمون خوابكاه خودكردان ك اميدوارم جنين جيزي نشود .

من چهار سال تو اون دانشگاه درس خوندم اصلا همچین چیزی سابقه نداشته. همین الان هم با اداره ی خوابگاه های دانشگاه تماس گرفتم اصلا همچین چیزی رو خبر نداشتن . گفتن که سشنبه تماس بگیرم تا خبر قطع که خوابگاه میدن یا نه رو بپرسم.
اینا یا خوابگاه میدن یا نه که به اختمال زیاد هم میدن اگر هم ندن به دانشجوهای phd و رزیدنت نمیدن در هر صورت از کسی پول نمیگیرند.
من رئیس اداره ی خوابگاه ها ی دانشگاه رو میشناسم اون هم منو میشناسه مطمئن باشید تمام تلاش شو میکنه تا همه ی بچه ها خوابگاه داشته باشند.
حالا شماره ی اداره ی خوابگاه ها رو میدم حتما الان زنگ بزنید تا مطمئن شید. 03117923043

sara25

New member
تبریک میگم شاهرخ خان:riz304: پس با آقا ضیاء همکلاس شدین به سلامتی
انشااله شاد و موفق باشین....

ZIYA1366

New member
من چهار سال تو اون دانشگاه درس خوندم اصلا همچین چیزی سابقه نداشته. همین الان هم با اداره ی خوابگاه های دانشگاه تماس گرفتم اصلا همچین چیزی رو خبر نداشتن . گفتن که سشنبه تماس بگیرم تا خبر قطع که خوابگاه میدن یا نه رو بپرسم.
اینا یا خوابگاه میدن یا نه که به اختمال زیاد هم میدن اگر هم ندن به دانشجوهای phd و رزیدنت نمیدن در هر صورت از کسی پول نمیگیرند.
من رئیس اداره ی خوابگاه ها ی دانشگاه رو میشناسم اون هم منو میشناسه مطمئن باشید تمام تلاش شو میکنه تا همه ی بچه ها خوابگاه داشته باشند.
حالا شماره ی اداره ی خوابگاه ها رو میدم حتما الان زنگ بزنید تا مطمئن شید. 03117923043

متشكرم از بيكيريتون ،

tooran.b

New member
سلام ببخشید با تاخیر جواب دادم خدمت دوستانی که اصفهان قبول شدن عرض کنم که از خود دانشگاه پرسیم گفتن فعلا که چنین خبری نیست خیالتون راحت خوبگاه را بهتون میدن اگه هم خوابگاه خودگردان باشه هزینه خیلی ناچیزی میگیرن
اگه قبل از ثبت نام سوال دیگه ای بود بگین بپرسم من فردا گذرم طرفای دانشگاه می افته

tooran.b

New member
bache ha man tehran ghabol shodam
horaaaaaaaaaaaaaaaaaa:4d564ad6:
tooran jan ham kelasi shodim...
va inke ham shahri ham hastim
سلام شرمنده من دیر تبریک گفتم انشاله که همیشه موفق باشی با این تفاسیر 3 نفر از قبولی های تهران ، اصفهانی اند یه خانم دیگه هم قبول شدن که عضو علوم پزشکینیستن
بازم تبریک میگم

ZIYA1366

New member
سلام ببخشید با تاخیر جواب دادم خدمت دوستانی که اصفهان قبول شدن عرض کنم که از خود دانشگاه پرسیم گفتن فعلا که چنین خبری نیست خیالتون راحت خوبگاه را بهتون میدن اگه هم خوابگاه خودگردان باشه هزینه خیلی ناچیزی میگیرن
اگه قبل از ثبت نام سوال دیگه ای بود بگین بپرسم من فردا گذرم طرفای دانشگاه می افته

سباسكذارم خيلي لطف كردي .

shahrohk

New member
سلام
منم بهتون تبریک میگم که تهران قبول شدید.
خیلی ممنون که پیگیر بودید.اتفاقا منم امروز از یکی از دوستام که امسال ارشد تغذیه اصفهان قبول شده بود پرسیدم اونم حرف شما رو تایید کرد.
با سابقه ی که من از اصفهان میدونم بعیده که از کسی پول بگیرند.حداقل تا الان از کسی بابت خوابگاه پول نگرفتن.امروزم با دانشگاه تماس گرفتم حرفی از پول نزدن.

TaTi

مدیر بخش
دوستان عزیزم که برای مقطع ارشد پذیرفته شده اید!

ضمن عرض تبریک مجدد و آرزوی موفقیت هرچه بیشتر خدمت همگی شما ، پس از خوندن کامنت هایی که گذاشتید ، لازم دونستم خدمت شما عرض کنم :

این تازه شروع یک راه پر فراز و نشیب برای شماست !

اول با توکل به خداوند بزرگ ، وارد این برهه از زندگی علمی خود شوید و جز آموختن هرچه بیشتر و بیشتر در این مسیر ، فکر و اهدافتون رو درگیر مسائل دیگر نکنید!

مدرکی که در انتهای این مسیر به شما داده میشه ، در اختیار هزاران نفر دیگر هم قرار خواهد گرفت!

پس به لحاظ یافتن شغلی مناسب و درخور مدرک تحصیلی تان تنها امید و توکل شما به خدای بزرگ باشد ...(نه مدرکی که خواهید گرفت!)

و این رو هرگز فراموش نکنید که تمامی کارفرمایان
(چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی) خریدار علم و تجربه ی شما خواهند بود و نه تنها مدرکی که در دست دارید!!!

از اونجایی که در بین همکلاسی هام افراد موفقی بودند که پس از ورود به مقطع ارشد ، دلزده و ناامید شدند ،
(به خاطر افکار این چنینی) لازم دونستم این مطالب رو یادآوری کنم.

خواهش می کنم هدف شما آموختن هرچه بیشتر باشه!!!

و این رو هم بدونید در صورتیکه در طول این دوره ، دانشجویی پرتلاش و درس خون باشید ، به احتمال زیاد ، توسط اساتید سرشناس دانشکده تون به بازار کار معرفی خواهید شد.

*** در انتخاب عنوان پایان نامه تون از همین بدو ورود به فکر باشید ... تحقیق کنید و عناوینی رو انتخاب کنید که نیاز روز جامعه باشه ...!

و در نهایت ، یادمون باشه ، ما ، هرچه قدر که موفق و دانشمند باشیم ، قدرت کارآفرینی بیشتری خواهیم داشت ، پس هیچ وقت منتظر نباشیم تا دیگران ما رو کشف کنن!

... تا همیشه موفق و سربلند باشید ...

آخرین ویرایش:

shirin pour

New member
خدمت سارا و روشنا جان عرض کنم که من هم سال قبل بعد از اینکه قبول نشدم فقط برای تهران میخوندم انشاله سال بعد شما هم تهران قبول میشین

سلام به توران عزبز
تبريك ميگم بهت قبوليت رو .اميدوارم موفق باشي. توران جان منم خوندم ولي قبول نشدم هنوزم نميدونم بايد شروع كنم يا نه و اگه بخوام شرع كنم از كجا و چطوري لطفا اگه برات امكان داره راهنمايي كن و اگه ميتوني جزواتت رو در اختيارم بذار(با هر مبلغي).مرسي.اگه شمارتو هم بتوني بدي ممنون ميشم

tooran.b

New member
سلام به توران عزبز
تبريك ميگم بهت قبوليت رو .اميدوارم موفق باشي. توران جان منم خوندم ولي قبول نشدم هنوزم نميدونم بايد شروع كنم يا نه و اگه بخوام شرع كنم از كجا و چطوري لطفا اگه برات امكان داره راهنمايي كن و اگه ميتوني جزواتت رو در اختيارم بذار(با هر مبلغي).مرسي.اگه شمارتو هم بتوني بدي ممنون ميشم

سلام دوست عزیز برای راهنمایی بیشتر به تایپیک محل تجمع پذیرفته شدگان ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی مراجعه کنین

sm6622006

New member
با عرض سلام و تبریک قبولیتون

من امسال برا اولین بار شرکت کرده بودم و قبول نشدم.میخواستم بپرسم برای شروع همون منابع که سازمان معرفی کرده رو بخونیم کافیه به نظرتون؟

ممنون از اینکه وقت ارزشمندتون رو در اختیار من قرار میدید.نظرتون رو ایمیل بزنین.بازم ممنون

sm6622006@yahoo.com

matrix222

New member
سلام دوستان
من رفتم زنجان ثبت نام کردم متاسفانه خوابگاه نمیدن:(50):

ZIYA1366

New member
سﻻم دوست عزيز
منم با اصفهان تماس كرفتم كفتن كه سال 92 هزينه خوابكاهمون 350000تومن ميشه كه اين يني اكه من با 2-3تا از دوستان يه سوئيت اجاره كنيم بهتره .
بس زنجان خوابكاه نميده جيزي از دست نميدي .

ALI.MZH

New member
سلام
امروزیه پیامک واسه من فرستادن که توتکمیل ظرفیت بین المللی قبول شدم یزد/////اما چون ارشدآزاد صنایع غدایی گرایش کنترل کیفی هم قبول شدم اهواز دیگه یزد نمیرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا