نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tooran.b

New member
اصفهان هم بد نیست خدا رو شکر که قبول شدین مطمین باشین اصفهان بهتری خاطره رو براتون رقم میزنه
بازم میگم خواست خدا بوده

tooran.b

New member
توکل به خدا صنایع غذایی که اصلا تو اصفهان حال خوبی نداره اما تلاشمو میکنم به دوستان سفارش میکنم انشاله که پیدا بشه

roshana

New member
خانم roshana و بقيه دوستان ممنون از تبريكتون .
من اكه بتونم تو اصفهان كار بيدا كنم عالي ميشه واسم ، اصفهاني نيست اينجا ؟؟
راستي دوستان من از جزوات يكي از مؤسسات استفاده كردم خريدم 250 تومن البته شراكتأ با يكي از دوستام كه اصلشو اون برداشت كبيشو هم من ، اﻵن هركدوم از دوستان اون جزوات رو ميخان بمن بكن من براشون كبي ميكنم و ميفرستم .جون خودم اذيت شدم واسه خريدن اون جزوات،ميخام كسي اذيت نشه ، اكه دوستان ميخان بيام خصوصي بدن ، در خدمتم .
راستشو بخاين من 3-3.5ماه ديكه خيلي جونه بزنينن 4 ماه خوندم واسه كنكور ولي خوبيش اين بود كه رشته كارشناسيم صنايع غذايي بود

آقا ضیا این که میگین شامل همه درسا میشه؟شما فقط همونو خوندین؟

ZIYA1366

New member
متشكرم ، اصن شايد زديم به يه كار ديكه اكه يه كار دانشجويي هم بيدا شد خبر بدين ، مهم كسب درآمده حﻻله حاﻻ از هر راه معقولي ك در تواناييمون باشه .

ZIYA1366

New member
بله خام roshana شامل همه دروس ميشه ، البته نسخه اصلي يخورده ايراد و اشكال داشت ك خودم شخصأ بر طرفش كردم حتي با مؤسسه هم در ميون كذاشتم ، فقط فقط اين جزوات رو نخوندم ولي بعد كه جك كردم فقط 4-5 سؤالشو نميتونستين با اين بزنين .
يعني هركي رو خونده بود كامل تهران قبول بود .

ZIYA1366

New member
دوستان بستكي ب خودتون داره ، ك كﻻس شركت كنين يا آزمون ها رو . ولي اكه بخواين از همين اﻵن روزي 3-4 ساعت بخونين نه كﻻس ميخاد برين نه آزمون شركت كنين .
درضمن حتمأ يه موضوع بزنين همين جا و باهم درسارو بخونين ، اينجا خيلي فضاش درسيه جيلي بجه هاش خوبن .

movafagh

New member
bache ha man tehran ghabol shodam
horaaaaaaaaaaaaaaaaaa:4d564ad6:
tooran jan ham kelasi shodim...
va inke ham shahri ham hastim

amiir

New member
به همه اونایی که قبول شدین تبریک میگم....
بچه ها فقط ی چی در مورد دانشگاه اصفهان بگم... دانشگاه اصفهان برا بچه های ورودی امسال یکسال خابگاه خودگردان در نظر گرفته،ینی ب ما اینجوری گفتن، گفتم بهتون خبر بدم ی پیش زمینه داشته باشین ک اگه درست باشه شوکه نشین.
بازم تبریک ب قبولیا....

am-ml

New member
بچه ها به همتون تبریک می گم ؛انشالله موفق باشین.
انشالله مدارج بالاتر.
در مورد شغل ؛به نظرم باید کمی دانشجویی تر فکر کنید ؛مثلا اساتید شما احتمالا با آزمایشگاه های خصوصی در ارتباط هستن و یا با کارخانه و صنایع ؛سعی کنید خودتون رو نشون بدین و بعد ازشون بخوایین که شما رو معرفی کنن.
ولی برای شروع من ترجمه و تایپ رو پیشنهاد می کنم ؛خصوصا ترجمه که هم پولش بهتره و هم با یه تیر دو نشون زدین و برای زبان دکترا هم تمرین می کنید.

CorScorpi

New member
از بچه هایی که قبول شدن خواهشمندم بعد از اینکه کارنامه ها رو سایت اومد بیان درصداشونو بگن تا همه بتونن استفاده کنن

sahar1986

New member
سلام به همه دوستان عزیز
به بچه هایی که قبول شدن تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت دارم
من قبول نشدم ولی ناراحت نیستم
انشاله سال بعد

tooran.b

New member
شما ج-ز-و-ه هم خوندین؟کلاس یا آزمون شرکت کردین؟

من اصلا دیگه ای نخوندم فقط کتاب خوندم هیچ کلاسی هم نرفتم فقط انقدر مطالب رو تکرار کرده بودم که یک ماه اخر هر ده روز یه دور میخوندم مثلا میکروب تو یه ساعت 40 صفحه میخوندم شما هم انقدر بخونین که برای بعد از عید فقط فکر کنین دارین مرور میکنین انشاله بهترین نتیجه رو میگیرین

آخرین ویرایش:

profsor

New member
اصلا تو ذهنم نمیگنجه که میکروب برام مثل یه مرور شه واقعا بهتون تبریک میگم بچه ها همگی گل کاشتین
حالا شیرینی مجازی میخایم آهای قبول شده ها

tooran.b

New member
سلام به همه دوستان عزیز
به بچه هایی که قبول شدن تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت دارم
من قبول نشدم ولی ناراحت نیستم
انشاله سال بعد

درست میگی انشاله که سال بعد از همین الان قبولی هاش مشخصه

TaTi

مدیر بخش

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت روزافزون برای تمامی دوستان عزیزم

چه اونها که حاصل تلاششون رو با قبولی دریافت کردند و چه اونهایی که به آزمون های آتی چشم دوختن ...

از همگی خواهشمندم که در تایپیک:محل تجمع پذیرفته شدگان ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 92

از تجربیاتشون برای دیگر دوستان هم بنویسند ...حتی شده به اختصار چند جمله ...

مطالب مفید شما تا سالها بعد چراغ راه دوستانتان خواهد بود ...!

آخرین ویرایش:

bahram-68

New member
حس می‌کنم گاهی کمی کمتر/ گاهی شدیدا بیشتر هستم/ حتی اگر می‌شد بگویم این روزها گاهی خدا را هم یک جور دیگر می‌پرستم!

alitorel

New member
باید به علی آقا بگم حالا که شهر ما قبول شدین میتونین یه کار خوب هم پیدا کنین.یزد هم صنعتیه هم کارخونه مواد غذایی زیاد داره.منم هرکاری از دستم بربیاد براتون انجام میدم در زمینه پیدا کردن کار.

فدای مهربونیات
از همین حالا مهمان نوازی یزدی ها رو حس کردم
ممنوون
رو کمک منم حساب کنید واسه ارشد:smiliess (3):

matrix222

New member
سلام دوستان گلم
من زنجان قبول شدم
تبریک به همه قبولیا و آرزوی بهترین ها واسه دوستانی که استارت زدن واسه سال بعد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا