نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ALI.MZH

New member
دوستان لطفااگه واسه سال دیگه منابع جدیدی اعلام شدیاخبری شدوهمچنین زمان تکمیل ظرفیت ،ماروبی خبرنزارین/
ali_30mzH@yahoo.com

آخرین ویرایش:

shahrohk

New member
سلام
اگه کسی واحد بین الملل قبول شده باشه الان که نتیجه رو ببینه مشخصه؟

roshana

New member
سلام به همه.اول تبریک میگم به توران جان،آقا ضیا و علی آقا و متاسفم برای سارا جون که باید قبول میشد چون اگه دو انتخاب دیگشو زده بود قبولیش حتمی بود.راستش من اولش خیلی جا خوردم چون میگفتم لااقل جزو نفرات آخر هستم.با اینکه گفته بودم دیگه کنکور ارشد نخواهم داد ولی میخوام سال دیگه حتما جزو نفرات اول باشم.انشااله

- - - Updated - - -

فقط بچه ها لطف کنن واسه تکمیل ظرفیت به هم خبر بدن

roshana

New member
باید به علی آقا بگم حالا که شهر ما قبول شدین میتونین یه کار خوب هم پیدا کنین.یزد هم صنعتیه هم کارخونه مواد غذایی زیاد داره.منم هرکاری از دستم بربیاد براتون انجام میدم در زمینه پیدا کردن کار.

roshana

New member
توران جان لطف کن کامل بگو از چیا خوندی؟روزی چند ساعت و از کی شروع کردی

tooran.b

New member
سلام به همه.اول تبریک میگم به توران جان،آقا ضیا و علی آقا و متاسفم برای سارا جون که باید قبول میشد چون اگه دو انتخاب دیگشو زده بود قبولیش حتمی بود.راستش من اولش خیلی جا خوردم چون میگفتم لااقل جزو نفرات آخر هستم.با اینکه گفته بودم دیگه کنکور ارشد نخواهم داد ولی میخوام سال دیگه حتما جزو نفرات اول باشم.انشااله

- - - Updated - - -

فقط بچه ها لطف کنن واسه تکمیل ظرفیت به هم خبر بدن

سلام عزیزم ممنون از تبریکت
من هم سال قبل بین الملل قبول شده بودم خیلی امیدوار بودم تا یک ماه فقط گریه میکردم اما از ابان زبان خوندن رو شروع کردم از بهمن هم بقیه درس ها رو شما هم بخواین حتما سال بعد قبول میشن

roshana

New member
سلام عزیزم ممنون از تبریکت
من هم سال قبل بین الملل قبول شده بودم خیلی امیدوار بودم تا یک ماه فقط گریه میکردم اما از ابان زبان خوندن رو شروع کردم از بهمن هم بقیه درس ها رو شما هم بخواین حتما سال بعد قبول میشن
حتما امسال بیشتر و بهتر میخونم.ممنون از لطفت عزیزم

tooran.b

New member
من منابع اعلام شده رو خوندم میکروب ادامز از همه مهمتربود البته من میکروب رضوی لر و فریزر رو هم نت برداری کردم
شیمی و اصول فاطمی
شیر و بهداشت رکنی سوسیس و کالباس و اصول سرد خانه رو هم خوندم
بار اول که خوندم تمام کتابه رو به صورت سوال و جواب در اوردم طوری که حتی کوچکترین نکته ای نبود که من احتمال سوال دادنشو نداده باشم از اسفند ماه از7 صبح تا 12 شب تا روز کنکور میخوندم تست های سالهای قبل همین رشته و 18 سال کنکور مهندسی صنایع رو زدم خیلی به ادم ذهنیت میده و نکته ها رو یاداوری میکنه انشاله که همه بچه هایی که قبول نشدن ناامید نشن و بخونن سال اینده حتما قبول میشن

tooran.b

New member
خدمت سارا و روشنا جان عرض کنم که من هم سال قبل بعد از اینکه قبول نشدم فقط برای تهران میخوندم انشاله سال بعد شما هم تهران قبول میشین

ZIYA1366

New member
خانم roshana و بقيه دوستان ممنون از تبريكتون .
من اكه بتونم تو اصفهان كار بيدا كنم عالي ميشه واسم ، اصفهاني نيست اينجا ؟؟
راستي دوستان من از جزوات يكي از مؤسسات استفاده كردم خريدم 250 تومن البته شراكتأ با يكي از دوستام كه اصلشو اون برداشت كبيشو هم من ، اﻵن هركدوم از دوستان اون جزوات رو ميخان بمن بكن من براشون كبي ميكنم و ميفرستم .جون خودم اذيت شدم واسه خريدن اون جزوات،ميخام كسي اذيت نشه ، اكه دوستان ميخان بيام خصوصي بدن ، در خدمتم .
راستشو بخاين من 3-3.5ماه ديكه خيلي جونه بزنينن 4 ماه خوندم واسه كنكور ولي خوبيش اين بود كه رشته كارشناسيم صنايع غذايي بود

ZIYA1366

New member
خوش بحالت tooran.b جون ديكه باﻻتر از اين دانشكاه نداريم توي ايران ك شما قبول شدي .

tooran.b

New member
اقا ضیا من اصفهانی ام اما امان از بی کاری ، اصلا واسه همین بیکاری تهران قبول شدم براتون پرس و جو میکنم خبری شد بهتون اطلاع میدم

ZIYA1366

New member
ممنون ميشم اكه برا شما كار بيدا نشده (باتوجه به اينكه نيروي كار خانم راحت تر جذب ميشه ) واسه من ميشه ؟
ممنون ميشم بازم .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا