نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mz18

New member
دوست عزیز تبریک! لطفا منابعی رو که خوندین هم بگین :ad54ad:
سلام خیلی ممنون :riz304:
برای ایمنی ابوالعباس ترجمه دکتر گنجعلی خانی رو خوندم فقط دقت کنید مباحث سایتوکاین، cdمارکرهاو بخش سرولوژی علاوه بر اینکه داخل فصلها نوشته شده در پیوست پشت کتاب هم آورده شده و خیلی هم مهمه(مبحث آنتی ژن و آنتی بادی علاوه بر این کتاب از رویت هم استفاده کردم و تو مبحث کمپلمان هم رویت یه چندتا نکته خوب داره)
برای بیوکتاب احسانی رو خوندم وبرای تستش هم کتاب دکتر جعفر نژادباپاسخنامه تشریحی که من خیلی از نکات مربوط به بیو وحتی زیست رو ازاین کتاب یادگرفتم
برای میکروب شناسی کتاب واکر ترجمه عباس بهادر(این کتاب تاریخچه میکروب نداره ومن این قسمت رو ازکتاب تست فصل اول که مربوط به تاریخچه ست خوندم ودقیقا سوال اول میکروب امسال رو از رو اون جواب دادم) تو کتاب واکر به جدولهای مربوط به تفاوت باکتری های grمنفی ومثبت وجدول مربوط به بیماری جذام خیلی ویژه توجه کنید
برا زیست کتاب مجید مهدوی رو خوندم که خیلی روانه
برای زبان هم 504،لغات ضروری برای تافل و برای پسیج هم سوالات کنکور از سال 74 تا92 رو خوندم
سعی کردم که دقیق به همه نکات اشاره کنم حالا اگه بازم سوالی هست من در خدمتم

آخرین ویرایش:

mz18

New member
فکرکنم ما هم کلاسی باشیم :smiliess (3):
سلام چه خوب شد قبل شروع کلاسها باهم آشنا شدیم:smilies-azardl (113
فقط مهسا خانوم تو سایت نوشته شده زمان ثبت نام برا دانشگاههای مختلف متفاوته شما اطلاع دارین برا دانشگاه تهران چه زمانیه؟

mz18

New member
راستی یادم رفت بگم کنکور وزارت علوم هم رتبه 8آورده بودم و میکروبیولوژی دانشگاه تهران قبول شدم

senior

New member
دوستان ایمنی تبریک به همه قبولی ها
گل کاشتین
افرین
کسی دفترچه کنکور امسال رو میتونه بذاره توی سایت که بقیه دانلود کنن؟؟؟؟؟

Avid.93

New member
من علوم پزشکی تهران قبول شدم

تبریک میگم دوست عزیز:riz304:
درصدا و رتبه تون خیلی خوبه منابعتون هم خیلی چیزای عجیبی نبودن... میشه بگید سال چندمتون بود و از کی شروع کردید؟؟؟
ممنون

Avid.93

New member
637610_CIuGwR3h.jpg

تبریک به همگی...:riz304:
ایشالا ماهم سال دیگه بیایم اینجا خبر قبولیمونو بدیم... دعا کنید لطفا
:rolleyessmileyanim:

mahsa.parmis88

New member
سلام چه خوب شد قبل شروع کلاسها باهم آشنا شدیم:smilies-azardl (113
فقط مهسا خانوم تو سایت نوشته شده زمان ثبت نام برا دانشگاههای مختلف متفاوته شما اطلاع دارین برا دانشگاه تهران چه زمانیه؟
تو سایت دانشگاه نوشته ثبت نام فقط اینترنتیه و تاریخش رو بعدا اعلام میکنن

من علوم آزمایشگاهی اهواز درس خوندم.
اهواز زندگی کردن به خاطر گرما و وضعیت بد آب و هوایی کمی سخته. گروه ایمنی نسبتا قوی نداره. ولی مشکلی از بابت خوابگاه فکر نکنم داشته باشه.
اینم اطلاعاتی که فکر کنم به دردتون بخوره
راستی چرا مشهد رو نمی زنید ؟ مشهد که گروه ایمنی قوی تر از تهران داره؟ من شنیدم اساتید تهران با دانشجو همکاری نمیکنن و این یعنی دکترا بی دکترا / بیشتر تحقیق کنید
محمد دردمن همینه که همه دانشگاها ازم دورن.بجزمازندران وبابل و سمنان (که دوسشون ندارم)و مشهد.موندم ترتیب. بقیه روچطوری بذارم...حالاجدا ازرتبه ام که خیلی شیک باید دور دانشگاهای خوبو خط بکشم دوس دارم انتخابام عاقلانه وسنجیده باشه.ینی بین کرمان ویزد و اهواز کدومو اول بذارم؟شانسه دیگه شایدخدا یکارکرد و جای بهتر قبول شدم!

کسی نیس از دانشگاهای سمنان و مازندران یکم واسم تعریف کنه؟شاید راضی بشم جلوتربزنم از راه دورا...

mz18

New member
تبریک میگم. کدوم دانشکده قبول شدید وزارت بهداشت.؟ پزشکی یا بهداشت.؟
ممنون
صفحات قبل رو اگه خونده باشید نوشتم وزارت بهداشت رتبه4 آوردم انتخاب اولم دانشکده پزشکی تهران بود که قبول شدم(بهداشت انتخاب دومم بود)
وزارت علوم هم انتخاب اولم میکروبیولوژی تهران بودکه اونم انتخاب اول قبول شدم
شماچطور دانشکده بهداشت قبول شدید یا پزشکی؟

mz18

New member
تبریک میگم دوست عزیز:riz304:
درصدا و رتبه تون خیلی خوبه منابعتون هم خیلی چیزای عجیبی نبودن... میشه بگید سال چندمتون بود و از کی شروع کردید؟؟؟
ممنون
مرسی
من سال پیش بلافاصله بعد تموم شدن دانشگاهم بدون آمادگی کنکور دادم قبول نشدم وبرای امسال از نیمه دوم شهریور شروع کردم،و اینکه برای قبولی اصلا نیاز به منابع عجیب نیست،امیدوارم جزءرتبه های برتر سال بعد باشید:a2d3:

khatere31

New member
ممنون
صفحات قبل رو اگه خونده باشید نوشتم وزارت بهداشت رتبه4 آوردم انتخاب اولم دانشکده پزشکی تهران بود که قبول شدم(بهداشت انتخاب دومم بود)
وزارت علوم هم انتخاب اولم میکروبیولوژی تهران بودکه اونم انتخاب اول قبول شدم
شماچطور دانشکده بهداشت قبول شدید یا پزشکی؟

مبارک باشه . من بهداشت قبول شدم . انتخاب دومم بود . باز خوبه

vet lab sciences

New member
- - - Updated - - -

تو دفترچه اولیه انتخاب رشته که نبود مگه بعدا اضافه شده باشه ...
حالا چند نفر میگیره ؟
دوستایی که انتخاب رشته کردند میدونند ؟

بله نبوده. جدیدا اضافه شده.
در کل 6 تا میگیره. 4تا روزانه 2تا پولی.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا