نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

khatere31

New member
ایول زیستو ایمنی خیلی خوب زدی :applause:

زیست درصد واقعیم 87 هست. یه سوال زیست دو گزینه ای بود که ماشالا کوتاه نیومدن طراحای محترم. دیگه خواستم با لودیش برم وزارت بهداشت که بیخیال شدم. بزار فکر کنن ما احمقیم. خدای ما میدونه آب هم اسمز منتقل میشه هم انتشار تسهیل شده و لودیش فقط تسهیل شده رو تاکید کرده با فونت 22 :d
ایمنی هم خوب بود اره . ولی واقعا اوج بی سوادی بود سوالا.

khatere31

New member
ایول زیستو ایمنی خیلی خوب زدی :applause:

بیوشیمی هم که امسال سقفش فکر کنم 70 بود. واقعا هم تا 70 میشد زد. قسمت نبود. ولی دیگه یالای 70 نداریم. اگر باشه هم استثنا بوده. تا جایی که من میدونم نداشتیم.

sa@@ra

New member
من یه یکی هم میشناسم که اقا هست و رتبش 11 شده:33:
بیوشیمی هم درصد 89 داشتیم :rose: یکی از تک رقمی ها ...یادم نیست رتبش چند بود

khatere31

New member
من یه یکی هم میشناسم که اقا هست و رتبش 11 شده:33:
بیوشیمی هم درصد 89 داشتیم :rose: یکی از تک رقمی ها ...یادم نیست رتبش چند بود
رتبه اش 11 شده.؟؟؟ کیه.؟ میشه به منم معرفیش کنید .؟ این رتبه های مشترک امسال گند زدن تو کنکور. خب معدل واسه چی خواستن

mehdi_imuno

New member
والا گالری تصاویر سایت دانشکده که چیز دیگه ای میگه. کلاساش مثل هتل میمونه....!!!

بله خود بهداشت کلا س های خیلی خوبی داره ولی سه رشته ایمنی شناسی،باکتری شناسی و ویروس شناسی محل تشکیل کلا س ها و کلا گروهشون داخل ساختمان اصلی بهداشت نیست و در ساختمانی به اسم نفیسی است که به شدت مستهلکه،که از این میون وضع گروه ایمنی ار همه بدتره...در ضمن بهتون تبریک میگم بابت قبولیتون...شما دقیقا هم رتبه ای من البته در سال گذشته هستید !

آخرین ویرایش:

love virology

New member
بله خود بهداشت کلا س های خیلی خوبی داره ولی سه رشته ایمنی شناسی،باکتری شناسی و ویروس شناسی محل تشکیل کلا س ها و کلا گروهشون داخل ساختمان اصلی بهداشت نیست و در ساختمانی به اسم نفیسی است که به شدت مستهلکه،که از این میون وضع گروه ایمنی ار همه بدتره...در ضمن بهتون تبریک میگم بابت قبولیتون...شما دقیقا هم رتبه ای من البته در سال گذشته هستید !

درود بر شما هیت علمی بهداشت ایمنی خانم احمدیان هست ؟؟؟؟ نسیت به پزشکی بهتر هست؟؟؟؟؟؟؟

mnamavarpour

New member
سلام دوستان اطلاعیه جدید رو مطالعه کردید؟ بنظرتون رشته ایمنی هم جزء رشته های افزایش ظرفیت یافته محسوب شده؟؟ چطور باید متوجه بشیم؟ آیا الان دفترچه ها تغییر میکنن؟ یا اطلاع رسانی مجدد میشه؟
متن اطلاعیه برای دوستانی که ندیدند:

ظرفیت آزمون ارشد وزارت بهداشت 93 مانند سال قبل می شود
این مساله به این معنا نیست که ظرفیت هر رشته به میزان سال گذشته بازخواهد گشت بلکه این افزایش در مجموع ظرفیت‌ها خواهد بود.
ایشان در ادامه عنوان کرد: ظرفیت رشته‌ها بنابر امکانات و شرایط مجدد از سوی گروه‌های آموزشی به دانشگاه‌ها اعلام و آنها نیز به وزارت بهداشت اعلام خواهند کرد و وزارتخانه نیز معمولا آنها را تایید و برخی را کم یا زیاد می‌کند. رشته‌هایی که با کمبود هیات علمی مواجه باشند، وزارت بهداشت مجبور است ظرفیت آنها را کاهش دهد. وی با بیان اینکه ظرفیت سال گذشته حدود پنج هزار نفر بوده است، گفت: امسال ظرفیت‌ها به 4560نفر رسیده بود که با دستور وزیر بهداشت این ظرفیت به میزان سال گذشته بازخواهد گشت.

در ادامه دکتر پور کاظمی در پاسخ به این سوال که میزان افزایش ظرفیت‌ها چگونه در رشته‌ها توزیع خواهد شد؟ گفت: دانشجویان توجه داشته باشند افزایش ظرفیت به میزان سال گذشته به معنای این نیست که ظرفیت هر رشته به میزان سال گذشته بازگردد، بلکه مطابق بررسی‌های انجام شده بنابر شرایط و امکانات و رشته‌هایی که کاهش ظرفیت زیادی صورت گرفته، این افزایش ظرفیت‌ها در آنها اعمال خواهد شد. وی افزود: به طور مثال هشت رشته‌ای که با کاهش ظرفیت بسیاری روبه‌رو بودند، این افزایش ظرفیت‌ها در آنها بیشتر اعمال خواهد شد.

TUMS

Well-known member
درود بر شما هیت علمی بهداشت ایمنی خانم احمدیان هست ؟؟؟؟ نسیت به پزشکی بهتر هست؟؟؟؟؟؟؟

نه دانشکده پزشکی هست
دانشکده بهداشت به نظرم منظم تر هست ولی دانشکده پزشکی اساتیدش معروف تر هستن ...

khatere31

New member
پس شما اقای ال احمد هستید.؟ هم رتبه ای شدیمم ولی نمره هامون زیاد فرق داره :) خوشبختم به هر حال. خیلی خوشحال شدم . حتما مزاحمتون میشم بیشتر . خیلی کمک میخوام احتمالا. بهداشت انتخاب دوم من بود.

mehdi_imuno

New member
پس شما اقای ال احمد هستید.؟ هم رتبه ای شدیمم ولی نمره هامون زیاد فرق داره :) خوشبختم به هر حال. خیلی خوشحال شدم . حتما مزاحمتون میشم بیشتر . خیلی کمک میخوام احتمالا. بهداشت انتخاب دوم من بود.

منم از آشنایی با شما خوشبختم،بله درصد ها تفاوت داره ولی حتمااینو بهتر از من میدونید که نوع و سختی و آسونی سوال ها هر سال متفاوته،اگر کمکی از دستم بر میاد خوشحال میشم براتون انجام بدم،بالاخره این یه مسیره که همه باید در حد توان بهم کمک کنن مثل همین خانم imunoo که سال گذشته در انتخاب دانشگاه و کم شدن استرسم بابت قبولی خیلی بهم کمک کردن و ازشون واقعا ممنونم.
شاد باشید.

mnamavarpour

New member
سلاااااااااااااااااممممممممممممممم
نتایج نهایی اومد...........
تبریک تبریک تبریک..........
:a2d3::thanks:

vet lab sciences

New member
با سلام به دوستان ایمنی شناس.
همونطور که قبلا گفتم دانشگاه علوم پزشکی همدان در جمع دانشگاه های پذیرنده ارشد ایمنی قرار گرفت.:auizz3ffy9vla57584x

mz18

New member
سلام من رتبه 4 ایمنی رو آوردم وانتخاب اولم هم علوم پزشکی تهران بود که قبول شدم
درصدام هم:
ایمنی 88/86
بیو 62
زیست65
میکروب78
زبان65

PMN

New member
درصدام هم:
ایمنی 88/86
بیو 62
زیست65
میکروب78
زبان65

دوست عزیز تبریک! لطفا منابعی رو که خوندین هم بگین :ad54ad:

hhhmmm

New member
درصدام هم:
ایمنی 88/86
بیو 62
زیست65
میکروب78
زبان65

تبریک میگم بهتون....ممنون میشم اگه بگید برای زیست چی میخوندید؟..موفق باشید

Eagle_78

Member
- - - Updated - - -

با سلام به دوستان ایمنی شناس.
همونطور که قبلا گفتم دانشگاه علوم پزشکی همدان در جمع دانشگاه های پذیرنده ارشد ایمنی قرار گرفت.:auizz3ffy9vla57584x

تو دفترچه اولیه انتخاب رشته که نبود مگه بعدا اضافه شده باشه ...
حالا چند نفر میگیره ؟
دوستایی که انتخاب رشته کردند میدونند ؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا