نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shekoofeh

New member
سلام به همه دوستان و تبريك به همه دوستاني كه امسال قبول شدند وارزوي موفقيت در ازمون بعدي براي همه كساني كه قبول نشدند ان شاالله سال بعد در انتخاب اولتون قبول ميشيد و همچنين تشكر ويژه از جناب بيو به خاطر تمام زحماتشان
منم خدا را شكر تو انتخاب اولم علوم پزشكي اصفهان قبول شدم.

mehrkam

New member
سلام mehrkam عزیز ، خوشحالم می بینمت در این جا .
دانشگاه تهران چه خبر ؟
ممنون دوست خوبم، خبرایی که بتونم این‌جا بذارم اینه که یه سمینار از ترم قبلمون مونده، ترم در پیش رو هم 9 واحد داریم و بالاخره یه پایان‌نامه.
می‌خوام سال دیگه کنکور دکترا بدم، شما چی؟ باز رقیبیم؟! البته چون شماها خیلی از ما قوی‌ترین، اگر شرکتم کنی، رقیبم نمی‌شی!

biosta

Well-known member
ممنون دوست خوبم، خبرایی که بتونم این‌جا بذارم اینه که یه سمینار از ترم قبلمون مونده، ترم در پیش رو هم 9 واحد داریم و بالاخره یه پایان‌نامه.
می‌خوام سال دیگه کنکور دکترا بدم، شما چی؟ باز رقیبیم؟! البته چون شماها خیلی از ما قوی‌ترین، اگر شرکتم کنی، رقیبم نمی‌شی!

شما دکتری با کمی همت قبولید ، رقیب های قوی از مشهد خواهی داشت .
گروه آمار زیستی مشهد رو با تعداد زیاد قبولی های دکتراش می شناسن .

meystat

New member
آیا با کارشناسی ارشد آمار ریاضی میشه دکترا آمار زیستی شرکت کرد؟؟؟؟؟؟؟

biosta

Well-known member
آیا با کارشناسی ارشد آمار ریاضی میشه دکترا آمار زیستی شرکت کرد؟؟؟؟؟؟؟

اصلا نمی شود ،
توجه کنید کنکور دکتری امار زیستی یکی از آسون ترین کنکور های مقطع دکتری وزارت بهداشت هست ، چون از هر دو یا سه نفر شرکت کننده یک نفر یک نفر به مرحله ی مصاحبه می رسد و از هر دو نفر که برای مصاحبه می روند یک نفرهم پذیرفته می شود .
علت آسانی این هست که کم و بیش فقط دانشجویان دارای ارشد امار زیستی می توانند شرکت کنند .

shekoofeh

New member
نه براي دكترا امارزيستي فقط ارشد امار زيستي ميتونه شركت كنه ولي با ارشد امار زيستي ميشه دكترا امار رياضي شركت كرد.

m b l

New member
سلاااااااااااااااااااااااااام بچه ها منم انتخاب اولم شیراز قبول شدم.خیلی خوشحالم به همه تبریک میگم ایشالله بچه هایی که قبول نشدن هم سال بعد.

m b l

New member
انگار کسی نیست که شیراز قبول شده باشه.بچه ها میشه درمورد نحوه ثبت نام به من اطلاعات بدید

shayeste

New member
والا منم رفتم سایت علوم پزشکی اهواز.یه اطلاعیه دیدم به تاریخ 29 مرداد در مورد ثبت نام ورودی های جدید.که از 28 تا 31 شهریور اینترنتیه.اما نمیدونم واسه ارشدا هم هست یا نه ؟کسی میدونه عایا؟

sanaz

New member
سلاااااااااااااااااااااااااام بچه ها منم انتخاب اولم شیراز قبول شدم.خیلی خوشحالم به همه تبریک میگم ایشالله بچه هایی که قبول نشدن هم سال بعد.

تبریکه فراوان دوسته عزیز من خیلی دوس داشتم شیراز قبول شم:riz304:
موفق باشین

biosta

Well-known member

شیراز عالیه ، توی دوستانم کسی رو ندارم که دانشجوی شیراز باشه .
دانشگاه علوم پزشکی شیراز به دانشجویان تحصیلات تکمیلی اش حقوق میده !
تا پارسال که ماهی 70 هزار تومن فکر کنم بود .
دانشگاه تراز بالایی قبول شدی که در خارج از ایران شناخته شده هست و مدرکش اعتباری در حد علوم پزشکی تهران داره .

biosta

Well-known member
انگار کسی نیست که شیراز قبول شده باشه.بچه ها میشه درمورد نحوه ثبت نام به من اطلاعات بدید

به اطلاعیه ای که خود سازمان سنجش پزشکی منتشر کرده مراجعه کنید و همچنین به سایت دانشگاهی که قبول شدید هم مراجعه کنید .

گاهی ثبت نام اینترنتی هست و بعد اعلام می کنند که حضوری بیایید .
گاهی فقط حضوری هست .
دریابید مدارک چی می خواهند که موقع ثبت نام کامل باشید .همچنین در زمان ثبت نامی که برای رشته ی امار زیستی در نظر گرفته شده مراجعه کنید .
شاید تو سایت دانشگاه دانشگاهی که قبول شدید بزنند .
تعهد که یک چند تایی هم ازتان می گیرند که بدیهی ست چنین باشد .

biosta

Well-known member
تبریک می گم بالاخره یک قبول شده در مشهد پیدا شد ، قبولیت مشخص بود .
کدام را انتخاب می کنی .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا آمار زیستی رو انتخاب میکنم.

طی چند روز آینده حتما" بیایید گروه امار زیستی مشهد رو ببینید ، با مدیر گروه حتما" حتما " صحبت کنید .
فضا گروه را ببینید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا