نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hsbabr2012

New member
من نمرمو دستی حساب کردم، بدون احتساب نمره های سوالات حذفی 175 شد. با احتساب نمره سوالای حذفی 183.25 شد.
البته اگر خطایی دیگه نباشه انشاءالله.

hsbabr2012

New member
داخل اطلاعیه زده هفته اول مهر ماه کارنامه رو میزنن،سال پیش نیمه دوم شهریوراعلام کردن چرا امسال اینقدر دیر اعلام میکنن!!!!!!!!!!!مگه چه خبره دیگه!!! ینمره و رتبه بیشتر نیست دیگه که تا الانم مشخص شده.
الان از علوم پزشکی تماس گرفتن، نمره و رتبمو میخواست گفتم فعلا فقط شهر قبولی رو زدن.

hsbabr2012

New member
دوستانی که قبول شدین، دوستانی رو که قبول نشدن و یا تازه شروع کردن برای خوندن برای ارشد سال بعد فراموش نکنید، این دوستان هم مثل خودمون هستن هیچ فرقی با هم نداریم حتی بهتر هم هستن، من به شخصه سعی دارم با توجه به فرصت و زمانی که دارم تجربه هامو در اختیارشون بذارم و اگه سوالی برای نحوه درس خوندن دارن اگه قابل باشم کمکشون کنم که انشاءالله سال بعد با تلاششون جز بهترین های قبولی ها باشن.

آخرین ویرایش:

bahram-68

New member
زمانی که دلت شدیدا آزرده است و تو مدت طولانی گریه کرده ای
خداوند اشکهای تو را شمارش کرده است .

m b l

New member
دوستانی که قبول نشدن فکرنکنید که قبول شدن کارسختیه فقط یکم تلاش میخواد وتوکل به خدا
من امسال 40واحد اختصاصی داشتم .اصلا قصد ارشد دادن نداشتم ولی وسطای سال تصمیم گرفتم بخونم وامتحان بدم .وخلاصه هروقت بیکار بودم میخوندم واز بعضی از کلاسام میزدم تا برسم تموم کنم کنکور هم که وسط امتحانا بود ولی هیچ کدوم از اینا من رو از تصمیمم دلسرد نکرد هم درسای خودم رو خوندم هم برا کنکور واخر به هدفم که شیراز بود رسیدم .اره هیچ غیرممکنی وجود نداره فقط کافیه هدف داشته باشی وتلاش کنی به زیاد خوندن نیست به مفیدخوندنه.با وجود نمره ای که داشتم فکر میکردم اگه شانس بیارم اخرین نفرقبولی تو پایین ترین دانشگاه باشم ولی خدا خواست وشیراز قبول شدم .کارنشد نداره باتوکل به خدا همه چی اسون میشه

m b l

New member
خداوند اشکهای تو را شمارش کرده است .[/Q

بسیارجمله زیبایست .من وقتی شنیدم کنکور یک ماه افتاده کلو فکر کردم دیگه هیچ شانسی ندارم خیلی از دوستام هم دست ازخوندن کشیدن یادمه اونروز بخاطر بدشانسیم خیلی گریه کردم .کنکوروسط امتحانام بود.
اما انگارخدا اشکامو شمرده بود ودیروز ده برابرش خوشحالم کرد.

m b l

New member
خداوند اشکهای تو را شمارش کرده است .[/Q

بسیارجمله زیبایست .من وقتی شنیدم کنکور یک ماه افتاده جلوفکر کردم دیگه هیچ شانسی ندارم خیلی از دوستام هم دست ازخوندن کشیدن یادمه اونروز بخاطر بدشانسیم خیلی گریه کردم .کنکوروسط امتحانام بود.
اما انگارخدا اشکامو شمرده بود ودیروز ده برابرش خوشحالم کرد.

آخرین ویرایش:

yekta_62re

New member
سلام خسته نباشید به همه کسایی که قبول شدن تبریک می گم انشااله دکتری منم با نمره 115 تخمین رتبه دانشگاه شهرم قبول شدم.:riz304:

bahram-68

New member
بزرگترین افتخار این نیست که هرگز سقوط نکنیم، بلکه پس از هر سقوط، دوباره بپاخیزیم.

کنفسیوس

saal66

New member
سلام نمره من تخمین رتبه 131شد.خودم حساب کردم 121.5
فقط مشهد زدم قبول نشدم
باتوجه به پایین اومدن نمرات امسال فکر میکردم قبول شم:smiliess (15):
امیدی به تکمیل ظرفیت هست؟باید ثبت نام کنیم واسه تکمیل ظرفیت؟

parasto0o

New member
اینطور که من شنیدم واسه آمار زیستی میگفتن تکمیل ظرفیت نیست...ولی امیدوارم باشه.

biosta

Well-known member
فقط مشهد زدم قبول نشدم

آخ ، چه بد شد .
مطمئنی نمره ات 121 میشه ، روش دستی که گفتم را در نظر گرفتی ؟
نمره ی 121 بایستی مشهد قبول باشه .
حکمتی بوده .شاید سال بعد .
تکمیل ظرفیتی تا جایی که می دانم وجود ندارد .

shs

New member
سلام دوستان عزیزم

با عرض تبریک به همه دوستایی که امسال قبول شدند
و آرزوی موفقیت در سال بعد برای همه کسانی که قبول نشدن و میخوان سال بعد شرکت کنند

من هم با نمره 116 و رتبه 22 تخمین رتبه " کرمانشاه " قبول شدم . نظرتون چیه ؟

راستی از جناب بیوستا واقعا ممنونم راهنماییهای ایشون خیلی کمکم کرد امیدوارم به همه ارزوهاشون برسند .

همچنین از جناب مهر کام و خانم هیرین هم خیلی خیلی ممنونم.

امیدوارم من هم بتونم مانند شماها بچه ها رو راهنمایی کنم هر چند تکیه بر جای بزرگان خطاست !

آخرین ویرایش:

hsbabr2012

New member
فقط مشهد زدم قبول نشدم

چقدر بد واقعا.کاش قبول میشدید.بنظرم 121 نمره خوبیه.کاش جاهای دیگه هم میزدید.

saal66

New member
آره سوالات حذفی رو برای خودم درست حساب کردم
دوباره دستی حساب کردم 120.5 می شه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا