نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAS00D

New member
وای چرا دیگه کسی تو تخمین رتبه شرکت نمیکنه با 76نفرکه نمیشه خودتو بسنجی

سلام
دوست عزیز الان تخمین رتبه کردن دیره هم اون تب و تاب فروکش کرده
تازه 2 هفته دیگه تخمین رتبه واقعی میاد

Sama7

New member
تخمین رتبه فکر کنم فقط واسه 10-15 نفر اول بتونه به کار بیاد.... جامعه آماری متاسفانه پایینه

مرجانه

New member
سلام به قول بچه ها من هر وقت میام اینجا این همه رتبه برتری میبینم با لب مرزی بودن خودم کلی استرس میگیرم ولی خوب نمیشه یه بار سیستمو روشن کنم نیام این صفحه. خدا کنه این چند روز هم بگذره . لااقل تکلیفم با خودم مشخص میشه چی میشه یا قبول میشم یا نه. من واسه کنکورم یک صدم الانو استرس نداشتم ولی این چند روزه داره از استرس .....

yekta_63

New member
سلام به قول بچه ها من هر وقت میام اینجا این همه رتبه برتری میبینم با لب مرزی بودن خودم کلی استرس میگیرم ولی خوب نمیشه یه بار سیستمو روشن کنم نیام این صفحه. خدا کنه این چند روز هم بگذره . لااقل تکلیفم با خودم مشخص میشه چی میشه یا قبول میشم یا نه. من واسه کنکورم یک صدم الانو استرس نداشتم ولی این چند روزه داره از استرس .....

منم نمرم همچین خوب نیست ولی اصلا استرس ندارم. نمیدونم یا خیلی بی خیالم یا هم اینکه میگم فوقش که اینو قبول نشم آمارریاضی یه جایی قبول میشم همونو میرم. درصورتی که فقط آمارزیستی به درد شغلم میخوره.ولی با خودم میگم استرس الکی از جیبم رفته هرچی خدا بخواد همون میشه.

mortezahaji

New member
از چه دلتنگ شدی؟
دلخوشی ها كم نيست...

( سهراب سپهری )

آخرین ویرایش:

casio

New member
تو انجمن r هم این لینک هست . اما گفتم شاید کسی وقت نکنه اونجا بره
حالا که آپ کردم دگه همه داشته باشن
پروژه محاسبات ترم آخر که البته باید ارائه هم می دادیم در یک یا دو جلسه
https://www.dropbox.com/s/8clgcexj7xcsaep/پیوسته در r.ppsx?m

واقعا برای محاسبات 2 این پروژه رو داشتین ؟
چون ما برای خود درس چند متغییره پیوسته همچین پروژه ای انجام دادیم (البته ارایه نداشت باید یک سری داده زیاد رو با نرم افزار sas یا r تحلیل می کردیم و مراحل کار رو برای استاد پیش خودش شرح می دادیم)
اگه اون زمان همچین مطلبی داشتیم خیلی بکارمون می یومد
باز هم متشکر

stat.moein

New member
بچه ها ببخشید شما تو تخمین رتبه ک شرکت کردین سوالای حذف شده هم جز سوالات صحیحتون در نظر گرفتین؟

parasto0o

New member
بچه ها ببخشید شما تو تخمین رتبه ک شرکت کردین سوالای حذف شده هم جز سوالات صحیحتون در نظر گرفتین؟

من شرکت نکردم ولی فک کنم کلا اون سوال حذف میشه مثلا اگه ریاضی از 10تا یکیش حذف شه درصدهااز 9تا سوال حساب میشه.

Minaa.Gh

New member
من شرکت نکردم ولی فک کنم کلا اون سوال حذف میشه مثلا اگه ریاضی از 10تا یکیش حذف شه درصدهااز 9تا سوال حساب میشه.

والا هرکسی یه چیزی میگه !!!!
ولی بهتره به حرف با تجربه ها استناد کرد...:smiliess (12):

parasto0o

New member
والا هرکسی یه چیزی میگه !!!!
ولی بهتره به حرف با تجربه ها استناد کرد...:smiliess (12):

این چیزیم ک من میگم فکر کنم همونیه ک نمره شوبه همه میدن!طوردیگه بیان کردم!
بازم هرطورمیلید من چیزیوکه میدونستموگفتم لزومی نداره درست باشه!

Minaa.Gh

New member
این چیزیم ک من میگم فکر کنم همونیه ک نمره شوبه همه میدن!طوردیگه بیان کردم!
بازم هرطورمیلید من چیزیوکه میدونستموگفتم لزومی نداره درست باشه!

منم اوایل که تازه عضو شده بودم مثل شما فکر میکردم ! ولی دوستان با حرفهاشون نظرمو عوض کردن ! بالاخره که چند روز دیگه معلوم میشه!!!!!!
بعدش مهمه... که من خیلی استرسشو گرفتم ...:1dco2x0p1lilzhfpg1t

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا