نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parasto0o

New member
منم اوایل که تازه عضو شده بودم مثل شما فکر میکردم ! ولی دوستان با حرفهاشون نظرمو عوض کردن ! بالاخره که چند روز دیگه معلوم میشه!!!!!!
بعدش مهمه... که من خیلی استرسشو گرفتم ...:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ولی خب هرطورباشه واسه همست،فکر نکنم تو رتبه ها ی بچه ها تاثیری داشته باشه
بهرحال هرچی باشه الان گذشته و کاریش نمیشه کرد ;-)
منم وحشتناک استرس دارم :-ss

hsbabr2012

New member
سلام دوستان گرامی.
بله داخل سایت تخمین رتبه سوالای حذفی رو حذف نموده و من هم با توجه به تعداد سوالات در نظر گرفته در سایت درست و غلطامو قرار دادم و حذف شده ها رو در نظر نگرفتم. و طبق تجربه ای که در کنکور سال 89 دارم سوالات حذفی برای حساب کردن درصدای دروس حذف میشه و در کارنامه اینطوری درصدا برای بچه ها حساب میشه. برای نمره هم فکر کنم همینطور باشه البته تقریبا یادم رفته اون موقع نمره حذفی ها به همه داده شد یا نه ولی فکر کنم داده نشد ولی بالاخره اقای بیو هم در این مورد تحقیق کردن صحبت ایشون هم قابل استناد هستش. من نمرمو بدون حذفی ها حساب کردم 8 نمره ازم کم شد نسبت به در نظر گرفتن سوالای حذفی.امیدوارم خطا نداشته باشم تو وارد کردن جوابا داخل پرسشنامه که نمرم کمتر بشه.

hsbabr2012

New member
البته یکی از سوالای حذفیه کاربردی نباید حذف میشد در اصل.که فکر کنم سوال 61 بود. چون دو تا از گزینه های درست میشد باید هردو گزینه رو صحیح در نظر میگرفتن. که سال 89 هم برای یک سوال همینطوری شد و دوگزینه رو برای یک سوال درست در نظر گرفتن.

parasto0o

New member
سلام دوستان گرامی.
بله داخل سایت تخمین رتبه سوالای حذفی رو حذف نموده و من هم با توجه به تعداد سوالات در نظر گرفته در سایت درست و غلطامو قرار دادم و حذف شده ها رو در نظر نگرفتم. و طبق تجربه ای که در کنکور سال 89 دارم سوالات حذفی برای حساب کردن درصدای دروس حذف میشه و در کارنامه اینطوری درصدا برای بچه ها حساب میشه. برای نمره هم فکر کنم همینطور باشه البته تقریبا یادم رفته اون موقع نمره حذفی ها به همه داده شد یا نه ولی فکر کنم داده نشد ولی بالاخره اقای بیو هم در این مورد تحقیق کردن صحبت ایشون هم قابل استناد هستش. من نمرمو بدون حذفی ها حساب کردم 8 نمره ازم کم شد نسبت به در نظر گرفتن سوالای حذفی.امیدوارم خطا نداشته باشم تو وارد کردن جوابا داخل پرسشنامه که نمرم کمتر بشه.

چی میشه اخرش :-( هوووف

biosta

Well-known member
پاسخ

بچه ها من نمیتونم لایک بذارم....آقای بیو نمیدونید چرا؟

گاهی پیش میاد ، مخصوصا" وقتی که صفحه را باز می کنید وچند دقیقه می گذرد و صفحه راعوض نمی کنید که در این صورت سیستم خود به خود شما را از کاربری تان خارج می کند .
می توانید خارج شوید ودوباره وارد شوید ، یا صفحه اینترنت رو با زدن کلیک f5 دوباره بارگزاری کنید .

m b l

New member
وای کاش نتایج رو زودترمیزدن هرچی که بود.ادم رو دق مرگ میکنه این وزارت بهداشت:smiliess (2):

- - - Updated - - -

راستی پارسال نتایج رو چندم زدن؟

Sama7

New member
یادم میاد پارسال یه هفته ام دیر تر جوابا اومد بخاطر اجلاسِ سران :)
میاد... دیگه کم مونده :riz304:

sanaz

New member
پرستو جان تبریک میگم بهت بابت نمره خوبتو احتمالا رتبه 1 این انجمن
:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا