نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mortezahaji

New member
سلام دوستان لطفا منابعی که برای سوالات اشتباه میشناسید زودتر اعلام کنید زمان داره میگذره

biosta

Well-known member
سلام بچه ها منم با این کید اولیه شدم 134 امیدی هست دانشگاه های تهرانو بیارم البته این نمره غیر از لحاظ سوال 7 و 14 ک 100 در 100 غلط هستن هست.

با اعلام کلید نهایی نمره ی شما حتی تا 145 نیز امکان افزایش دارد پس اگر مورد نظرت دانشگاه های شهر تهران باشد که صد درصد قبولی
به راحتی بهزیستی و ایران قبول هستی ( به نظرم ایران سطح بالاتری داشته باشد )اما به امید قبولی شما در شهید بهشتی .

mortezahaji

New member
دوستان لطفا اگر به تخمین رتبه تابحال نیامدید. هر چه زودتر بیایید
با تشکر

Diana-Epid_92

New member
دوست عزیز
شما با این درصدهای خوبی که زدید چرا شک دارید که قبول میشد یا نه!!!
حتما در انتخاب اولتون قبول میشوید.

امیدوارم اینطور بشه :a2d3: من علاقه ی خیلی زیادی به آمارزیستی دارم :thanks: انتخاب دوم و سوم هم بشه شاهکاره :a2d3:

Diana-Epid_92

New member
سلام
منبع دقیقی برای سوال 33 می شناسید ؟؟؟
معرفی کنید تا بگیم اصلاحش کنند.

وای بچه ها !!!! چرا اعتراض ها اینجوریه ؟؟؟ :13: اگه یکی منابعش فرق داشته باشه باید چکار کنه؟؟؟؟:14: تورو خدا اونایی که منابعو دارن اعتراض کنن ! سوال 7 و 33 و55 و 61 !!!! لطفا:sadsmiley:

babak.stat1

New member
وای بچه ها !!!! چرا اعتراض ها اینجوریه ؟؟؟ :13: اگه یکی منابعش فرق داشته باشه باید چکار کنه؟؟؟؟:14: تورو خدا اونایی که منابعو دارن اعتراض کنن ! سوال 7 و 33 و55 و 61 !!!! لطفا:sadsmiley:

شما هم که منبعی ندارید لطفا اعتراض کنید بی تاثیر نی

Diana-Epid_92

New member
اگه تو محاسباتشون اشتباه کرده باشن باید چجوری بهشون بفهمونیم؟؟؟؟؟؟ سوال 33 خب چجوری اعتراض کنیم ؟؟؟؟:shocked:

yekta_63

New member
نمیشه !!!! دقیقا باید همون منابع باشه و صفحه و بند و خط و کلمه و... !!!! :sadsmiley:
سلام به همگی من همونطور که دیروز گفتم برا سوال 7 و14منبع میدم که همه بنویسیم.سوال 7 از کتاب حساب دیفرانسیل وانتگرال وهندسه تحلیلی تالیف:جورج ب.توماس ،راس آل فینیو...(همون منبع ریاضی خودشون)قسمت اول جلد1 صفحه55 کتاب گفته تابع sinفرد است و درتمرین شماره 61 صفحه41قسمت الف که حل آن ص 356 همان کتاب است گفته ضرب یک تابع زوج در فرد، فرد است لذا گزینه ب صحیح میباشد.
درمورد سوال 14 هم کتاب احتمال و کاربرد(آمارنظری-جلد اول)انتشارات پردازش تالیف عبدالرضا محمدی تست شماره 7 صفحه296 میباشد که حل آن درصفحه311همان کتاب است و جواب صحیح میشود1منهایtبه توان-1که درگزینه ها وجود ندارد.
درمورد سوال 33 وبقیه یعنی نمیتونیم تو اعتراضمون حل درستش رو بنویسیم؟

biosta

Well-known member
به نظر تعداد اعتراض که به یک سوال که زیاد باشه احتمال حذف آن سوال هم بالاتر میره اگر منبع وجود نداره باز هم اعتراض خود را بنویسید
(بهرحال سوالاتی که اشتباه جواب دادید اگر حذف شود به نفعتان هست )
سوالاتی که با توجه به کلید اولیه گزینه اشتباهی بیان شده را هم اعتراض بنویسید تا در کلید نهایی , کلید درست را بگذارند

Minaa.Gh

New member
سلااااام :) من Diana-Epid_92 هستم :riz304: قبلا موفق نشده بودم با نام کاربری خودم بیام :ad54ad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا