نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

stat.moein

New member
مینا خانم فک کنم شما میخواید هر سوال ک جواب ندادین یا غلط زدینو حذف کنین؟این دلیل ب اشتباه بودن سوال نیست

مرجانه

New member
سلام بیو محترم من دیروز کلید سوالا رو گرفتم تو سیستم تخمین رتبه ازبین 17 نفر نفر 3و نمرم 123 شدو درصدهام
ریاضی:77
امار:48
روش های اماری :35
زبان:19
شده ب نظر شما رتبه تقریبی من چن میشه واحتمالا کجا قبول میشم؟
با تشکر فراوان از زحمتهای بی دریغتان

jiyu

New member
سلام به همگی من همونطور که دیروز گفتم برا سوال 7 و14منبع میدم که همه بنویسیم.سوال 7 از کتاب حساب دیفرانسیل وانتگرال وهندسه تحلیلی تالیف:جورج ب.توماس ،راس آل فینیو...(همون منبع ریاضی خودشون)قسمت اول جلد1 صفحه55 کتاب گفته تابع sinفرد است و درتمرین شماره 61 صفحه41قسمت الف که حل آن ص 356 همان کتاب است گفته ضرب یک تابع زوج در فرد، فرد است لذا گزینه ب صحیح میباشد.
درمورد سوال 14 هم کتاب احتمال و کاربرد(آمارنظری-جلد اول)انتشارات پردازش تالیف عبدالرضا محمدی تست شماره 7 صفحه296 میباشد که حل آن درصفحه311همان کتاب است و جواب صحیح میشود1منهایtبه توان-1که درگزینه ها وجود ندارد.
درمورد سوال 33 وبقیه یعنی نمیتونیم تو اعتراضمون حل درستش رو بنویسیم؟

یکتا جون اونطور که برای سوال 7 و 14 نوشته بودی اعتراض فرستادم. متاسفانه من مسافرتم سوالا همرام نیس یه توضیح مختصر همراه با شماره تست های دیگه رو بگی اونا رم میفرستم.اگه کسی هم سریع تر بگه ممنون میشم

biosta

Well-known member
سلام بیو محترم من دیروز کلید سوالا رو گرفتم تو سیستم تخمین رتبه ازبین 17 نفر نفر 3و نمرم 123 شدو درصدهام
ریاضی:77
امار:48
روش های اماری :35
زبان:19
شده ب نظر شما رتبه تقریبی من چن میشه واحتمالا کجا قبول میشم؟
با تشکر فراوان از زحمتهای بی دریغتان
نمره ی شما با توجه به درصد های بالا حدود 111.25 میشود
سیستم تخمین رتبه نمره ی شما را بایستی بیشتر از این حساب کرده باشد که به علت این که ضریب واقعی زبان رو بکار نبرده چنین هست
( سال قبل نیز سیستم تخمین رتبه همین مشکل را داشت)
عده ای از دوستان نمراتی دارند که می توانم با اطمینان بگویم قبول میشوند یا نه یا این که کجا قبول میشوند
اما عده ای دیگر از دوستان همچون شما پیش بینی محل قبولیشان با توجه به نمره ای که آورده اند مشکل هست چون تخمین رتبه شان هم مشکل هست
( چرا که فشردگی در اطراف نمره ی شما زیاد هست و اگر 10 تا نمره تان تغییر کند رتبه تان حدود 35 نفر تغییر میکند در حالی که 10 تا تغییر در نمره ی نفرات برتر باعث میشود رتبه مثلا" 3 تا تغییر کند )
با این نمره که با توجه به کلید اولیه بدست آمده مطمئنا" اگر همه ی شهر ها انتخاب کنی قبول هستی .
بعد از کلید نهایی نمره ات بالای 120 میرود .
خواستی ترتیب انتخاب هایت را بگذار تا نگاهی بیندازم .

biosta

Well-known member
دوستان سال قبل در سیستم تخمین رتبه نهایتا" حدود 120 نفر برای رشته ی امار زیستی شرکت کردند .
به نظر من اگر تعداد شرکت کنندگان زیر 100 نفر باشه از این سیستم نمیتوان نتیجه ای قابل قبول گرفت .
حتی اگر 100 نفر هم که شرکت کنند رتبه تان در سیستم تخمین رتبه کمی کمتر از رتبه ی واقعی تان که در کارنامه تان خواهد بود گزارش میشود .

مرجانه

New member
مشهد؛ایران؛ تربیت مدرس؛تهران؛ اصفهان ؛ یزد ؛ شیراز ؛ همدان ؛ کرمان ؛ مازندران ؛ اراک ؛ شهرکرد ؛‌شهید بهشتی ؛ علوم بهزیستی و توانبخشی ؛ کرمانشاه ؛ اهواز

biosta

Well-known member
مشهد؛ایران؛ تربیت مدرس؛تهران؛ اصفهان ؛ یزد ؛ شیراز ؛ همدان ؛ کرمان ؛ مازندران ؛ اراک ؛ شهرکرد ؛‌شهید بهشتی ؛ علوم بهزیستی و توانبخشی ؛ کرمانشاه ؛ اهواز

به نظر من 50 درصد یزد
25درصد مشهد
20 درصد اصفهان
5 درصد هم اراک و مابقی انتخاب ها .
احتمال قبولیت در مشهد زیاد نیست اما اگر قبول شدی میای ورودی پایین تر از من می شوید:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
می دانید دوستان با این حال چون پیام داده بودند یاد آوری می کنم که ترتیب انتخاب ها در این که قبول بشوید یا نه اصلا" تاثیر ندارد
تعداد انتخاب هایتان که تمامی شهر ها را بزنید یا نه می تواند در قبولی یا عدم قبولی تاثیر بگذارد .

Minaa.Gh

New member
مینا خانم فک کنم شما میخواید هر سوال ک جواب ندادین یا غلط زدینو حذف کنین؟این دلیل ب اشتباه بودن سوال نیست[/QUl

من اصلا اینو نگفتم ! :33: نگفتم قصد دارم اینکارو بکنم ! من حتی هنوز اعتراض نکردم ! فقط نظر خواستم چون چندتا سوال دیده بودم که جور دیگه ای حل شده بود! :smilies-azardl (181 فقط همین ! مطمئن باشید اگه توانایی شوداشتم حتما اینکارو میکردم !!!! :65d6a5d6s:

hsbabr2012

New member
دوستان عزیز میخواستم بدونم که آیا تخمین رتبه های داوطلبان سال پیش بعد از اعلام کلید نهایی در سایت تخمین رتبه چقدر نزدیک به رتبه اصلیه داوطلبان بعد از اعلام نتایج بوده؟
اگر بیوی عزیز از این دسته داوطلبان سال پیش اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم که بگن.با تشکر.

yekta_63

New member

یکتا جون اونطور که برای سوال 7 و 14 نوشته بودی اعتراض فرستادم. متاسفانه من مسافرتم سوالا همرام نیس یه توضیح مختصر همراه با شماره تست های دیگه رو بگی اونا رم میفرستم.اگه کسی هم سریع تر بگه ممنون میشم
سلام دوست عزیز.من غیر از سوالای7 و 24که منبعو نوشتم.سوال33رو اعتراض زدم که بایدگزینه 2بشه ولی متاسفانه فرمولشونتونستم بنویسم وامکان کپی پیست هم اونجا وجود نداشت که حلی که بابک زحمت کشیده بودند رو اونجا پیست کنم.فقط نوشتم باید گزینه صحیح بشه ب . دیگه سوالات 59 و 61 روهم اعتراض نوشتم که58گزینه صحیح وجود ندارد و 61هم بیش از 1 گزینه جواب داردوالبته من 70رو هم چون خودم اشتباه زدم نوشتم که با منبع معرفی شده قابل پاسخگویی نیست ولی به قول دوست عزیزمون چون مطالعه رو محدود به اون منابع نکردن بعید میدونم ترتیبی برا اون بدن. راستی اگه جناب اعتراض نکنن که زیادی اعتراض کردم من همینطوری و صرفا چون خودم سوال 58روجواب نداده بودم نوشتم که گزینه های الف و د در این سوال مشابه هستند.

ساراجون

New member
سلام تکمیل ظرفیت چه جوریه؟بارتبه 570احتمالا جایی میشه ارشد امار ریاضی قبول شد؟

yekta_63

New member
سلام تکمیل ظرفیت چه جوریه؟بارتبه 570احتمالا جایی میشه ارشد امار ریاضی قبول شد؟
طبق گفته بیو محترم که کاملا درست میفرمایند آمارزیستی تکمیل ظرفیتی به اون صورت نمیگیره. به نظرم احتمال قبولی شبانه آمارریاضی با این رتبتون دارید

yekta_63

New member
دوستان عزیز میخواستم بدونم که آیا تخمین رتبه های داوطلبان سال پیش بعد از اعلام کلید نهایی در سایت تخمین رتبه چقدر نزدیک به رتبه اصلیه داوطلبان بعد از اعلام نتایج بوده؟
اگر بیوی عزیز از این دسته داوطلبان سال پیش اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم که بگن.با تشکر.
جناب بیو گفتند که اگه شرکت کننده های تخمین رتبه بالای100نفر بشه طبق پارسال با2برابر کردن رتبه تخمین، رتبه طرف بدست میاد.بازم خیلی زیاد نباید بهش اعتماد کرد مخصوصا کسایی که زبان زدن که نمره و رتبه رو بالاتراز مقدار واقعی نشون میده. ورتبه بیو هم پارسال در تخمین رتبه حدودا نصف رتبه نهاییشان شده بود.

ساراجون

New member
سلام مجدد
کدوم شهر؟اخه امسال ظرفیت ها خیلی زیاد شده امیدی به روزانه نیس؟مثلن بیرجند پارسال روزانه12وشبانه3نفرگرفتن ولی امسال 18روزانه و4شبانه میخوان!کنکور امارریاضی رو میگم نه امار زیستی!!
نه بیرجند که بومیش هستم شانس ندارم؟لطفا روک جواب بدید ناراحت نمیشم امید قبولی امار ریاضی روزانه و یا شبانه بیرجند هست برام باتوجه به افزایش ظرفیتهاممنون

yekta_63

New member
سلام مجدد
کدوم شهر؟اخه امسال ظرفیت ها خیلی زیاد شده امیدی به روزانه نیس؟مثلن بیرجند پارسال روزانه12وشبانه3نفرگرفتن ولی امسال 18روزانه و4شبانه میخوان!کنکور امارریاضی رو میگم نه امار زیستی!!
نه بیرجند که بومیش هستم شانس ندارم؟لطفا روک جواب بدید ناراحت نمیشم امید قبولی امار ریاضی روزانه و یا شبانه بیرجند هست برام باتوجه به افزایش ظرفیتهاممنون
پس همشهری هستیم. البته با اختلاف محل زندگی کنونی-چی بگم عزیزم به نظرمن احتمالا شبانه بیرجند.راستش من خودم 400شدم ولی میگم شانس روزانه قبول شدنم 50به 50هست

ساراجون

New member
چه جالب کدوم شهر؟
اخه میگن پارسال 520 روزانه بیرجند قبول شدن!!به نظرتون راسته؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا