نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hsbabr2012

New member
من که سر حرفم هستم :riz277: آدم لجبازی نیستم ! ولی آخه مطمئنم!!!!:shocked:[/SI

دوست عزیز این سوالو توکنکور آمار ریاضی همین 1 منهای تی بدست اورده و تو سنا هم سوالش بود که یک منهای تی بدست آورده بود.الانم دوباره حلش کردم وگذاشتم بازم یک منهای تی شد.

azno

New member
من که سر حرفم هستم :riz277: آدم لجبازی نیستم ! ولی آخه مطمئنم!!!!:shocked:[/SI

دوست عزیز این سوالو توکنکور آمار ریاضی همین 1 منهای تی بدست اورده و تو سنا هم سوالش بود که یک منهای تی بدست آورده بود.الانم دوباره حلش کردم وگذاشتم بازم یک منهای تی شد.

دوست عزیز
من هم 1 منهای t بدست اوردم. حل شما کاملا درسته.

hsbabr2012

New member
ای قربون دستت حالا ما هرچی می گفتیم این دوستمون می گفت نه.
دوست عزیز شما قصد شرکت در تخمین رتبه رو ندارید؟؟؟؟

بابک عزیز الان تو تخمین رتبه شرکت کردم. فکر کنم تو حساب کردن نمره زبان اشتباه میکنه و در 3 ضرب میکنه به ازای هر سوال درست.که باید در 2.25 ضرب بشه.14 نفر هم بیشتر شرکت نکردن.

hsbabr2012

New member
من نمرم باید 173 الان باشه ولی زده 190!!!!!:dadad4::21:که کاملا نمره زبانو اشتباه حساب کرده.نمره نفر دوم 158 شده که به نظرم مربوط به دوستمون Diana-Epid_92 هستش.

stat.moein

New member
بچه ها من بدون احتساب غلط بودن سوال 7 ک مطمینا گذینه ب هست و سوال 14 ک مطمینا اشتباه هست نمرم 134 هست و با احتساب اونا نمرم میشه 141 امکان قبولیم تو دانشگاه شهید بهشتی وجود داره؟biosta میشه نظرتو بدی؟

babak.stat1

New member
من نمرم باید 173 الان باشه ولی زده 190!!!!!:dadad4::21:که کاملا نمره زبانو اشتباه حساب کرده.نمره نفر دوم 158 شده که به نظرم مربوط به دوستمون Diana-Epid_92 هستش.

دوست عزیز متشکر از شرکتت در تخمن رتبه و اینکه نمره 158 برا من بوده برا اون دوستمون 154 می باشد.
اما دوست عزیز نگفتی الویت انتخابات کجاست؟؟؟

آخرین ویرایش:

hsbabr2012

New member
دوست عزیز متشکر از شرکتت در تخمن رتبه و اینکه نمره 158 برا من بوده برا اون دوستمون 154 می باشد.
اما دوست عزیز نگفتی الویت انتخابات کجاست؟؟؟

از صمیم قلب واقعا بهت تبریک میگم.نمیدونستم نمرت 158 شده وگرنه زودتر تبریک میگفتم.رتبه خیلی خوبی واقعا میاری.
اولویتهای من:
مشهد-تهران-تربیت مدرس-ایران-شهیدبهشتی-علوم بهزیستی وتوانبخشی

babak.stat1

New member
از صمیم قلب واقعا بهت تبریک میگم.نمیدونستم نمرت 158 شده وگرنه زودتر تبریک میگفتم.رتبه خیلی خوبی واقعا میاری.
اولویتهای من:
مشهد-تهران-تربیت مدرس-ایران-شهیدبهشتی-علوم بهزیستی وتوانبخشی

متشکرم دوست عزیز قربانت منم کسب رتبه 1 پیشاپیش بهتون تبریک میگم..
آقا دلیله خاصی داره انتخاب اولت مشهد بود؟؟؟ و اینکه ارشد و کجا خوندی؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

hsbabr2012

New member
متشکرم دوست عزیز قربانت منم کسب رتبه 1 پیشاپیش بهتون تبریک میگم..
آقا دلیله خاصی داره انتخاب اولت مشهد بود؟؟؟ و اینکه ارشد و کجا خوندی؟؟؟؟

ممنون لطف داری ولی این نظر شخصیه منه که تا شهریور در مورد هیچ چیزی نمیشه نظر داد چه رتبه و چه نمره و خودمو برای هیچ چیزی امیدوار نکردم واقعا،برای کنکور قبلیم هم همینطور بودم.
من مشهد میپسندم چون خودم هم مشهدی هستم.
ارشد!!!!!!!کدوم ارشد!!!!!!!!!!!!!!!:21::shocked::33:

biosta

Well-known member
بچه ها من بدون احتساب غلط بودن سوال 7 ک مطمینا گذینه ب هست و سوال 14 ک مطمینا اشتباه هست نمرم 134 هست و با احتساب اونا نمرم میشه 141 امکان قبولیم تو دانشگاه شهید بهشتی وجود داره؟biosta میشه نظرتو بدی؟
آخرین نفر سال قبل که شهید بهشتی قبول شد نمره ی 138 آورده بود یعنی فکر کنم رتبه ی حدود 40 یا 35
به نظرم امکان زیادی برای قبولی در شهید بهشتی داری .

babak.stat1

New member
آخرین نفر سال قبل که شهید بهشتی قبول شد نمره ی 138 آورده بود یعنی فکر کنم رتبه ی حدود 40 یا 35

دوست عزیز در جریان قبولی نمره آخرین فرد قبولی در تهران هستی؟؟؟؟

biosta

Well-known member
دوست عزیز در جریان قبولی نمره آخرین فرد قبولی در تهران هستی؟؟؟؟

سال پیش یادم بود که با دوستان صحبت میکردم گفتند اما الان یادم نیست
فکر کنم رتبه ی 15 با نمره ی 148 بود البته سال قبل تهران ظرفیتش بیشتر از الان بود .
بهرحال نظر شخصی من این هست که داوطلبی با نمره ی اولیه بالاتر از 150 امکان زیادی برای قبولی در علوم پزشکی تهران دارد .
رتبه ی زیر 10 که حتما" علوم پزشکی تهران قبول میشود و شما بابک جان به نظرم رتبه ی زیر 10 هستید .
کلید نهایی که بیاد نمراتتان بالاتر هم میرود و می توان نمره ای که در کارنامه تان خواهد آمده را دقیق دقیق حساب کنید .
( نمره ی سوالات حذفی به همه ی داوطلبان تعلق می گیرد البته نمی دانم این را سیستم تخمین رتبه در نظر میگیرد یا نه .)

biosta

Well-known member

به لینک زیر مراجعه کن کم وبیش راهنماست .
http://olumpezeshki.ir/forum/thread5371.html

babak.stat1

New member
سال پیش یادم بود که با دوستان صحبت میکردم گفتند اما الان یادم نیست
فکر کنم رتبه ی 15 با نمره ی 148 بود البته سال قبل تهران ظرفیتش بیشتر از الان بود .
بهرحال نظر شخصی من این هست که داوطلبی با نمره ی اولیه بالاتر از 150 امکان زیادی برای قبولی در علوم پزشکی تهران دارد .
رتبه ی زیر 10 که حتما" علوم پزشکی تهران قبول میشود و شما بابک جان به نظرم رتبه ی زیر 10 هستید .
کلید نهایی که بیاد نمراتتان بالاتر هم میرود و می توان نمره ای که در کارنامه تان خواهد آمده را دقیق دقیق حساب کنید .
( نمره ی سوالات حذفی به همه ی داوطلبان تعلق می گیرد البته نمی دانم این را سیستم تخمین رتبه در نظر میگیرد یا نه .)

دوست عزیز متشکرم هم از شما و هم از همه دوستان انجمن
از خدا برای همه ی شما هرآنچه را که ته ته دلتونه البته اگه بصلاحتونه خواهانم.

biosta

Well-known member
من نمرم باید 173 الان باشه ولی زده 190!!!!!:dadad4::21:که کاملا نمره زبانو اشتباه حساب کرده.نمره نفر دوم 158 شده که به نظرم مربوط به دوستمون diana-epid_92 هستش.

سال قبل نیز دقیق یادمه که همین مشکل وجود داشت کلی پست گذاشتیم و بحث کردیم و به ادمین سایت پیام دادیم حتی دوستانی زنگ زدند به ادمین سایت اما فایده نداشت که ضریب زبان رو برای رشته ی آمار زیستی در سیستم تخمین رتبه عوض کنه
نمی خواهم بگویم 99 درصد
میگویم صد درصد مطمینم که نمره ی درس زبان در رشته ی امار زیستی 2.25 هست
و در مابقی دروس 3 هست
یک بار هم نشده با این نحوه محاسبه نمره , نمره ی کارنامه داوطلبی حتی 25. اشتباه حساب بشه
برای نمره ی 2.25 دلیل از اطلاعیه خود سازمان سنجش پزشکی هم دارم .

[/size]

آخرین ویرایش:

stat.moein

New member
ممنون دوست عزیز درسته که امسال سوالا سخت تر بود ولی فک کنم سطح بچه های امسالم اومده بالاتر

casio

New member
سلام
منبع دقیقی برای سوال 33 می شناسید ؟؟؟
معرفی کنید تا بگیم اصلاحش کنند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا