نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shayeste

New member
من نمیدونم این بچه های کنکور داده زیر لفظی میخوان عایا که توی تخمین رتبه شرکت نمیکنن؟ :smiliess (12):
بابا هر کی رو میشناسین شرکت کرده یقشو بگیرین بیاد اینجا
یادمه دوستی میگفتن فقط کرمانشاه 120 شرکت کننده داشته بجنبین خوووووووووو :sdasdasd:

biosta

Well-known member
ا بله درسته 116 میشه
بچه ها بنطرتون کجا میشم؟

پارسال تعدادی از پیش بینی هایم در مورد رتبه و محل قبولی دوستان اشتباه در آمد ( اون موقع تجربه و بینشم به این موارد کمتر بود )
بنابرین امسال با احتیاط در مورد محل قبولی و رتبه ی دوستان نظر می دهم بخصوص وقتی نمره ی کمی داشته باشند
به نظر من قبول هستید حدود رتبه 100 ، بازم نمی دونم.
بهرحال محل قبولی تان بستگی به ترتیب انتخاب هایتان دارد

biosta

Well-known member
من نمیدونم این بچه های کنکور داده زیر لفظی میخوان عایا که توی تخمین رتبه شرکت نمیکنن؟ :smiliess (12):
بابا هر کی رو میشناسین شرکت کرده یقشو بگیرین بیاد اینجا
یادمه دوستی میگفتن فقط کرمانشاه 120 شرکت کننده داشته بجنبین خوووووووووو
:sdasdasd:

اصلا" مهم نیست چند نفر شرکت کننده کنکور هستند مهم این هست که چند نفر از ایشان رقیب جدی هستند
بعضی از داوطلبان کنکور عادت کردند که هر سال شرکت کنند بدون این که مطالعه داشته باشند پس مهم این هست که بین رقیبان جدی کنکور نفر چندم هستیم
به نظرم 200 نفر اول کنکور آمار زیستی رقیب جدی هستند و مابقی سیاهی لشگرند .

yekta_63

New member
بچه ها بنطرتون کجا میشم؟

پارسال تعدادی از پیش بینی هایم در مورد رتبه و محل قبولی دوستان اشتباه در آمد ( اون موقع تجربه و بینشم به این موارد کمتر بود )
بنابرین امسال با احتیاط در مورد محل قبولی و رتبه ی دوستان نظر می دهم بخصوص وقتی نمره ی کمی داشته باشند
به نظر من قبول هستید حدود رتبه 100 ، بازم نمی دونم.
بهرحال محل قبولی تان بستگی به ترتیب انتخاب هایتان دارد
پارسال هم به نظرم شما اشتباه نکردید این بچه ها بودن که نمره هاشون رو درست محاسبه نکرده بودن. مثلا یادمه یکی که اراک قبول شده بود بعد قبولیش میگفت نمرم104شده با توجه به نمره آخرین نفر قبولی که112بوده مگه میشه نمرشون104بوده و قبول شده. پارسال فکر کنم بچه ها سوالات حذف شده رو به عنوان درست درنظر نگرفته بودند و شما هم با توجه به همون نمراتی که خودشون میگفتن براشون تخمین میزدین که اشتباه میشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

shayeste

New member
بله جناب بیو میدونم 200 نفر رقیب جدی هستن اما باید تعداد بره بالا تا تخمین رتبه واقعی تر بشه خو :riz277:

mortezahaji

New member
بچه ها واقعا بنظرتون با این نمره کجا قبول میشم؟
الان تو 62 نفر 18 هستم؟
پیش بینی تون چیه؟ فرض کنید همه جا رو هم زدم؟ حدودا؟

biosta

Well-known member
بچه ها واقعا بنظرتون با این نمره کجا قبول میشم؟
الان تو 62 نفر 18 هستم؟
پیش بینی تون چیه؟ فرض کنید همه جا رو هم زدم؟ حدودا؟

بستگی به ترتیب انتخاب هایت دارد
به نظر من غیر از علوم پزشکی های تهران - بهشتی -تربیت مدرس مابقی جاها قبولی
شاید رتبه ات طوری باشه که به لیست دانشگاه های تهران - بهشتی -تربیت مدرس دانشگاه های شیراز و ایران را هم باید اضافه کرد

mortezahaji

New member
بستگی به ترتیب انتخاب هایت دارد
به نظر من غیر از علوم پزشکی های تهران - بهشتی -تربیت مدرس مابقی جاها قبولی
شاید رتبه ات طوری باشه که به لیست دانشگاه های تهران - بهشتی -تربیت مدرس دانشگاه های شیراز و ایران را هم باید اضافه کرد

ممنون. امیدوارم

biosta

Well-known member
اقای بیو یعنی اگه تو 64نفر 11 باشی میشه ب قبولی مشهد فک کرد؟
این داوطلب رتبه قبولی در مشهد را صد در صد میاره ، بستگی داره مشهد انتخاب چندمش باشه چون در انتخاب قبل از مشهد شاید قبول باشه

مرجانه

New member
این داوطلب رتبه قبولی در مشهد را صد در صد میاره ، بستگی داره مشهد انتخاب چندمش باشه چون در انتخاب قبل از مشهد شاید قبول باشه

ممنون . خیلی خوشحالم کردید خداکنه همینطور باشه .انتخاب اولم مشهد بوده.

biosta

Well-known member
اقای بیو یعنی اگه تو 64نفر 11 باشی میشه ب قبولی مشهد فک کرد؟

ممنون . خیلی خوشحالم کردید خداکنه همینطور باشه .انتخاب اولم مشهد بوده.

نمره تان را که دقیق دستی حساب کردید چند شده ؟
به نظرم بایستی 135 باشید .
به همراه شما تا الان سه نفر در این سایت هستند که احتمال قبولیشان در مشهد بسیار بالاست

yekta_62re

New member
سلام من نفر 21 هستم در 69 نفر با نمره 115 به نظرتون قبول میشم امسال یا برنامه ریزی کنم برای سال دیگه

biosta

Well-known member
کامپیوتر را restart کردم مشکل حل شد

سلام
به نظرم مشهد امیدی داری هر چند کم هست
اگر آن هم نشد حتما" همدان

رتبه ات در تخمین رتبه خوب شده اما نمره ات خوب نیست این نشون میده که امسال نمرات قبولی به مقدار زیادی میاد پایین
یعنی شاید آخرین نفر قبول امسال در مشهد نمره ی همون حدود 116 داشته باشه .نمی دونم
احتمال قبولیت در مشهد کمه
اگر مشهد قبول نباشی اصفهان هم قبول نیستی !
پس در صورتی که مشهد قبول نباشی حتما" حتما" همدان قبولی
پس من تقریبا" اطمینان دارم که با این ترتیب انتخاب ها مشهد یا همدان قبولی .
به نظرم که بایستی این چنین باشه نتایج که امد مشخص میشه چقدر درست گفتم .

biosta

Well-known member
سلام من نفر 21 هستم در 69 نفر با نمره 115 به نظرتون قبول میشم امسال یا برنامه ریزی کنم برای سال دیگه

اگر همه ی شهرها ر انتخاب کرده اید قبول هستید
حتی من روزنه قبولی برای نمره 100 هم می گذارم امسال شاید آخرین فرد قبولی نمره ی 105 داشته باشه
شما که دیگه با این نمره حتما قبول هستید
رتبه که جرات نمی کنم بنویسم که چند می شوی
اما اگر هدفت قبولی هست 99 درصد مطمینم با انتخاب کردن همه ی شهرها و این نمره قبول هستی .

Immortal

New member
کاشکی یکی از بچه ها که نمره خوبی رو در آزمون امسال کسب کرده می آمد درباره کنکور امسال هم به طور کلی و هم به طور جزئی زحمت می کشید توضیحی برای ماها که سال دیگه می خوایم شرکت کنیم می داد؟مخصوصا درباره سوالاتی که اومده بوده و این که از چه منابعی استفاده کرده بوده میزان مطالعش خلاصه هر چیزی که به درد می خوره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا