نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parasto0o

New member
سلام به همگیه دوستان گرامیه من.
دیروز رفتم سایت دانشگاه فردوسی،گفتم ببینم ثبت نام اینترنتیش چطوریه. واقعا نسبت به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد خیلی منسجمتر بهتره سایتش. شناسه کاربری و رمز ورودمو گرفتم رفتم داخل پرتال دانشجوییم شدم. تو قسمت اطلاعات تحصیلیم که رفتم دیدم رتبه گرایشی که قبول شدم یعنی امار اقتصاد و علوم اجتماعی در سهمیه ازاد زده 3!! البته میدونستم رتبم بهتر از 19 شده چون معدلم تاثیر گذاشته بود در رتبم ولی نمیدونستم اینقدر دیگه تاثیر گذاشته بوده که رتبمو 16 پله پایین اورده!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t یک رتبه رشته هم زده بود که شده بودم 20.
بالاش توضیح داده بود که رتبه و نمره ائیکه اینجا اعلام شده از طرف سازمان سنجش هستش.

چقد زیاد تاثیر داشته!!!!!
پس یه شیرنیه دیگه :)

Minaa.Gh

New member
سلام به همگیه دوستان گرامیه من.
دیروز رفتم سایت دانشگاه فردوسی،گفتم ببینم ثبت نام اینترنتیش چطوریه. واقعا نسبت به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد خیلی منسجمتر بهتره سایتش. شناسه کاربری و رمز ورودمو گرفتم رفتم داخل پرتال دانشجوییم شدم. تو قسمت اطلاعات تحصیلیم که رفتم دیدم رتبه گرایشی که قبول شدم یعنی امار اقتصاد و علوم اجتماعی در سهمیه ازاد زده 3!! البته میدونستم رتبم بهتر از 19 شده چون معدلم تاثیر گذاشته بود در رتبم ولی نمیدونستم اینقدر دیگه تاثیر گذاشته بوده که رتبمو 16 پله پایین اورده!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t یک رتبه رشته هم زده بود که شده بودم 20.
بالاش توضیح داده بود که رتبه و نمره ائیکه اینجا اعلام شده از طرف سازمان سنجش هستش.

چقدر عالی‏!‏ تبریک میگم.

parasto0o

New member
یک مشهد تشریف بیارین در خدمت هستیم، دوستان امار زیستیه مشهدم میبینین.:bunnyearsmiley:
بعد شما هم باید شیرینی بدین دیگه.:a2d3:

من که تا تابستون امسال مشهد زیاد میومدم.الان دوران نقاهتمو پشت سر میذارم بعدشم ک از تهران نمیدونم کی بشه بیام مشهد...ولی واسه شیرنی میام مشهد..:دی

biostat

New member
ثبت نام دانشگاه اصفهان براي امار زيستي 26شهريور!!!!!!!!!!!
براي ثبت نام كلي فرم تو سايت هست كه هر كدومش n تا ادرس مي خواد!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minaa.Gh

New member
یک مشهد تشریف بیارین در خدمت هستیم، دوستان امار زیستیه مشهدم میبینین.:bunnyearsmiley:
بعد شما هم باید شیرینی بدین دیگه.:a2d3:

پرستو‏!‏‏!‏‏!‏ میای بریم؟ خیلی دلم میخواد برم دانشگاه مشهد‏!‏ جناب hsbabr2012 دعوتمون کردن‏!‏

hsbabr2012

New member
حتما امیدجان داره بکوب تحلیل بقا میخونه.هنوز سوالای عملیشونو طرح نکردم.
امتحانشون اسون خواهد بود.:p

hsbabr2012

New member
کی میاین؟
یموقع بیاین که دوستان امار زیستیه مشهدم جمعشون جمع باشه.پنجشنبه هفته بعد امتحانشونه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا