نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد پرستاری 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nurse83

New member
سلام
من که مشغول شیفت بودم
امروز ثبت نام کردم ولی پیامی نداد بهم
شما انتخاب واحد کردی

پرستاری86

New member
سلام
من که مشغول شیفت بودم
امروز ثبت نام کردم ولی پیامی نداد بهم
شما انتخاب واحد کردی
در حال برسی هست پیام میاد براتون
اگر نقصی وجود داشته باشه پیام میده که درستش کنین.
انتخاب واحد 1ام و 2ام تیر باید بریم دانشکده انجام بدیم
موفق باشین
میبینمتون.:smiliess (8):

nurse83

New member
سلام بعد از ثبت نام اینترنتی مراجعه حضوری میشه مهر دیگه؟
اگه خبر جدید داشتی بگو

kd1366

New member
سلام
تربیت مدرس انتخاب اولم بود تربیت مدرسم قبول شدم به این دلیل میگم انتخاب اولم بود تااریا نگه تنبل بود تربیت مدرس رفت اگرزرنگ بود شیراز یاتهران قبول میشد تهران انتخاب سوم وشیراز انتخاب پنجمم بود ولی من تربیت مدرس خیلی دوست دارم واساتید خوبی هم داره 3تاازاساتیدشم توبرد هستن درصدهامم خوب بود
تربیت مدرس مگه پذیرش داشت این ترم ؟
عجب آدمایی هستن به من گفتن پذیرش کارشناسی ارشد اصلا نداریم. همون خانم پدرام گفت

nurse83

New member
سلام دوست عزیز saba
من انتخاب اولم تربیت مدرس بود دانشگاه تهران :smiliess (10):انتخاب دوم قبول شدم
انشالا موفق باشی

S

smko.boukan

Guest
سلام دوستان
چه خبر از کارنامه؟

ariya21

New member
سلام
تربیت مدرس انتخاب اولم بود تربیت مدرسم قبول شدم به این دلیل میگم انتخاب اولم بود تااریا نگه تنبل بود تربیت مدرس رفت اگرزرنگ بود شیراز یاتهران قبول میشد تهران انتخاب سوم وشیراز انتخاب پنجمم بود ولی من تربیت مدرس خیلی دوست دارم واساتید خوبی هم داره 3تاازاساتیدشم توبرد هستن درصدهامم خوب بود

ایشالا موفق باشی ما که نمیدونستیم تربیت مدرس هم هست

شما از کجا پیداش کردی؟؟/اصلا چی هست این تربیت مدرس؟دانشگاهه یا دانشکده؟لطفا راهنمایی کنید

عزیزم شیراز همه چیش خوبه نگران شیراز نباش

ariya21

New member
سلام
برونرهای اصلی حتمابخون مثلابرونر اعصاب وتنفس جامع تراز درسنامه منیر نوبهارند مطالب اضافی به درسنامه اضافه کن کارت خیلی بعدعیدراحت ترمیشه من باوجود اینکه درس زبان عالی نزدم اما چون داخلی جراحی بالازدم میانگینم خوب شدپس داخلی خوب بخونیددرسنامه حمید شریف نیا هم عالی

صبا بابا بذار اینا برن برونر بخونن خودتم میدونی درسنامه ها محتوا نداره گناه دارن اخه

راستی این آموزش پرستاری دیگه چه صیغه ایه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ariya21

New member
سلام دوست عزیز saba
من انتخاب اولم تربیت مدرس بود دانشگاه تهران :smiliess (10):انتخاب دوم قبول شدم
انشالا موفق باشی

جون من؟؟؟؟؟؟؟شوخی میکنی؟؟؟؟؟عجب موجود جالبیه این تربیت مثلا مدرس

nurse83

New member
سلام دوست عزیز اریا
ینی شما حتی زمان انتخاب شهر و دانشگاه اسم دانشگاه تربیت مدرس نشنیده بودی
saba saba موفق باشی
به نظرم انتخاب تربیت مدرس بهترین گزینه بود :riz304:

ariya21

New member
سلام
قبلا فکرمیکردم اطلاعاتتون درمورددانشگاه ها کم اما حالا مطمئنم که هیچ اطلاعی درمورد دانشگاها ندارید بچه هااول دبیرستان میدونن تربیت مدرس چه نوع دانشگاهی برای اطلاعات بیشتر همون جدول ظرفیتها بخون تربت مدرس می بینی من نگران شیراز نیستم شیراز شهری زیبا بامردم خوب صمیمی وکساییکه به دیگران احترام میذارند حالایک نفردیگران مسخره میکنه به معنی بدی شیراز نیست این یک نفرزیادی غرور داره همکارمحترم

صبا خانوم به دل نگیر بابا شوخی کردم باش دیگه چیزی نمیگم

ariya21

New member
سلام
من گفتم برونرهااصلی بخونن درسنامه منیرنوبهار وشریف نیا من خودتم خوندم به این دلیل پیشنهادشودادم من هدفم کمک به هم رشته ای هام نه مسخره کردن وگمراه کردنشون درزمینه درسی /به بچه هاپرستاری هم گفتم قبل عید برونرهابخونن ودرسنامه براساس برونرها کامل کنند بعد عید درسنامه ای دارند که ازبرونر هم کامل تر وچنددور میتونن مطالب مرور کنندهمکارمحترم

بلههه توصیه های شما صحیحه اخه من دو تا درسنامه بعد کنکور نگاه کردم جواب یه سوالم توش نبود حتی بابت حرفام معذرت قصد توهین یا جسارت نداشتم فقط خواستم یه کم اذیت کنم راستی شما چند سالتونه؟راجع به تربیت مدرس ممنون میشم بگین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا