نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد پرستاری 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

scarlet

New member
باید امسال همه ی تلاشتونو بکنین
هر کاریم از دست من بر بیاد با همه ی وجود در خدمتتونم

salam, tabrik ke ghabol shodin , mishe komakam konid? man avalin sal bod ke arshad sherkat kardam , kole sal ro ham khondam , vali ghabol nashodam , kheyli narahatam , gij shodam ke bayad chetor mikhondam ke ghbol besham, mishe shoma barnamaton, manabeii ke azash khondiin ,.... behem begin . mamnon misham

ariya21

New member
آخي واقعا بد شانسي من كه كسيو نديدم كه خونده باشه ولي قبول نشده باشه خوب خودت بگو اول چه رفرنس هايي خوندي و چه جوري خوندي؟

S

smko.boukan

Guest
بچه ها از پیامای تبریکتون کمال تشکرو دارم
یانا جان خیلی متأسفم،از ته دل برات ناراحتم،ولی حتمأ تو تکمیل ظرفیت اقدام کن
اگه هم خدایی نکرده نشد سال بعد همه تلاشتو بکن
من در خدمت همه بچه های کنکور 92 خواهم بود

S

smko.boukan

Guest
سلام
در خدمتم
دوست عزیز شاید باورت نشه ولی من همه درسارو nvp خوندم و تاریخ شروع مطالعه م از 14 فروردین بود تا آخر اردیبهشت هم فول اضافه کار داشتم و فقط خردادو موظفیمو پر کردم
ولی زیاد تست کار کردم و مطمئنأ زبان هم کاملأ تو قبولی من تأثیر داشته به خصوص لزگی که واقعأ دست مؤلفش درد نکنه ،به زیاد خوندنم نیست باید خوندنتون کیفیت داشته باشه
آدرس میلم smko.iums@gmail.com هستش سإالی داشتین در خدمتم
salam, tabrik ke ghabol shodin , mishe komakam konid? man avalin sal bod ke arshad sherkat kardam , kole sal ro ham khondam , vali ghabol nashodam , kheyli narahatam , gij shodam ke bayad chetor mikhondam ke ghbol besham, mishe shoma barnamaton, manabeii ke azash khondiin ,.... behem begin . mamnon misham[/QUOTE

S

smko.boukan

Guest
سلام
من کارشناسیمو تهران بودم
اگه روان میری به خانوم اینانلو مربی گروه روانپرستاری با خانم دکتر سیدفاطمی حتمأ سلام منو برسون
ممنونم
یکی از هم اتاقی های اون موقعمم هنوز دفاع نکرده روان میخوند آقای قوام سنندجیه
سلام nurse83 هم کلاسی شدیم منم تهران قبول شدم
من گرایش روان میرم شما چی؟؟؟؟/

nurse83

New member
سلام
پرستاری86 چه طوریی همکلاسی
شما کارمندی؟
من استان فارسیم.ثبت نام اینترنتی هست تو از کجاییی ایرانی؟

پرستاری86

New member
سلام
من کارشناسیمو تهران بودم
اگه روان میری به خانوم اینانلو مربی گروه روانپرستاری با خانم دکتر سیدفاطمی حتمأ سلام منو برسون
ممنونم
یکی از هم اتاقی های اون موقعمم هنوز دفاع نکرده روان میخوند آقای قوام سنندجیه
سلام
ممنون smko.boukan عزیز
منم دوستی دارم ارومیه اسمش فرزاد هست بگو پسر شیرازی میشناستم با هم همدانشگاهی بودیم الان میره ترم 3 داخلی جراحی
دوستت دارم موفق باشی.

پرستاری86

New member
سلام
پرستاری86 چه طوریی همکلاسی
شما کارمندی؟
من استان فارسیم.ثبت نام اینترنتی هست تو از کجاییی ایرانی؟
سلام همکلاسی گل
اینم از مشخصات من : بچه شیرازم و کارمند نیستم و سربازی نرفتم و اسمم رضا هست
شما بگو مردین یا زن؟اسمتون؟
کارمند هستین؟
ایشالا بهتون ایمیل میزنم بیشتر با هم اشنا بشیم تهران همدیگرو بشناسیم (باحاله نه؟)

anis87

New member
سلام بچه ها تبریک به اونایی که قبول شدن. من امسال قبول نشدم سال بعد میتونم امتحان بدم یا باید طرحم تموم شه؟

ariya21

New member
دیدی اخرش هم کلاسی نشدیم منو شهرتون جا گذاشتی میری تهران؟؟؟؟؟؟؟

scarlet

New member
آخي واقعا بد شانسي من كه كسيو نديدم كه خونده باشه ولي قبول نشده باشه خوب خودت بگو اول چه رفرنس هايي خوندي و چه جوري خوندي؟

kodakan vong , novzadan , zehi , jarahi , ketabe kamele dakheli jarahi ke ;asgari va novbahar va..., behdasht ilderabadi, vali zabanam zaiife faghat 504 ro khondam, shoma che ketabaii khondin? rozii chand saat mikhondin? shaghel ham bodin?

scarlet

New member
mishe begin vase takmile zarfiat bayad chetori eghdam konim? va key?
بچه ها از پیامای تبریکتون کمال تشکرو دارم
یانا جان خیلی متأسفم،از ته دل برات ناراحتم،ولی حتمأ تو تکمیل ظرفیت اقدام کن
اگه هم خدایی نکرده نشد سال بعد همه تلاشتو بکن
من در خدمت همه بچه های کنکور 92 خواهم بود

scarlet

New member
سلام
در خدمتم
دوست عزیز شاید باورت نشه ولی من همه درسارو nvp خوندم و تاریخ شروع مطالعه م از 14 فروردین بود تا آخر اردیبهشت هم فول اضافه کار داشتم و فقط خردادو موظفیمو پر کردم
ولی زیاد تست کار کردم و مطمئنأ زبان هم کاملأ تو قبولی من تأثیر داشته به خصوص لزگی که واقعأ دست مؤلفش درد نکنه ،به زیاد خوندنم نیست باید خوندنتون کیفیت داشته باشه
salam, tabrik ke ghabol shodin , mishe komakam konid? man avalin sal bod ke arshad sherkat kardam , kole sal ro ham khondam , vali ghabol nashodam , kheyli narahatam , gij shodam ke bayad chetor mikhondam ke ghbol besham, mishe shoma barnamaton, manabeii ke azash khondiin ,.... behem begin . mamnon misham[/QUOTE

bebakhshid aghay smko mishe darsadatono behem begin?

S

smko.boukan

Guest
البته
چن روز بعد اعلام نتایج،مثلأ پارسال 22 شهریور،لینک تکمیل ظرفیت رو سایت خواهد بود،شما درست مث انتخاب محل تحصیل قبل از آزمون اقدام میکنین
بعدأتوی مهرماه هم کارنامه ها میاد هم جواب تکمیل ظرفیت
mishe begin vase takmile zarfiat bayad chetori eghdam konim? va key?

تا اون جایی که در جریان هستم بستگی به دانشگاه داره که چه گرایشی اراعه بده
حالا انتخاب با دانشجو هست چه گرایشی بره(البته نمیدونم کسی که رتبه بالا تر تو اون دانشگاه باشه حق بیشتری داره برای انتخاب یا نه)
البته گرایش روان آخرین گراشی هست که پر میشه.

رییس دانشکده پرستاری می گفت مثلا تو داخلی جراحی هرکی نمرش بالاتر باشه اون اولویت داره چون همه دوست دارن برن داخلی جراحی و می گفت انتخابش با ماست

S

smko.boukan

Guest
درصدای من:
داخلی جراحی 40%
کودکان 30%
مادران و نوزادان 70%
بهداشت جامعه 55%
روان 72%
زبان 42%

سلام
در خدمتم

bebakhshid aghay smko mishe darsadatono behem begin?

S

smko.boukan

Guest
البته تا کارنامه ها نیاد فعلأ درصدا شاید واقعی نباشه
اون موقع معلوم میشه

saba saba

New member
...................................................................................

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا