نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد پرستاری 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

princess

New member
سلام
به نظر من سوالا نسبت به سال قبل سخت تر بود زبانش هم سخت تر بود

Emohammadi

New member
سلام
دوستانی که پارسال توی آزمونای آزمایشی رشته پرستاری موسسه سنا شرکت کردن ،لطف میکنید سرفصل هاش رو برام بنویسین یا بهم میل کنین؟خیلی نیاز دارم.تشکر
emohammadi8459@yahoo.com

nursology

New member
سلام
دوستانی که پارسال توی آزمونای آزمایشی رشته پرستاری موسسه سنا شرکت کردن ،لطف میکنید سرفصل هاش رو برام بنویسین یا بهم میل کنین؟خیلی نیاز دارم.تشکر
emohammadi8459@yahoo.com
قبلا سایت سرفصل ها رو بطور رایگان میگذاشت. من برنامه 2سال پیش سنا رو دارم.

m.maleki

New member
دوست خوبم سلام برای فهمیدن برنامه ازمونها می تونید به قسمت ازمون های ازمایشی بالای همین صفحه مراجعه و از انجا به قسمت راهنما و برنامه ازمونها بروید.

alayeq

New member
در مورد درس زبان بايد بگم متن سوالات زبان در بخش Reading واقعا راحت بود ولي سوالات مفهومي و سختي از اين متن ها تهيه شده بود اما درس داخلي جراحي بدون در نظر گرفتن سختي يا آساني سوالات واقعا عالي بود از اين نظر كه سوالات تاكيد بر بخش هاي مرتبط با مفاهيم ومراقبت هاي پرستاري داشت نه تشخيص و دارو درماني كه بيشتر شبيه سوالات پزشكي باشه.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

Emohammadi

New member
دوست خوبم سلام برای فهمیدن برنامه ازمونها می تونید به قسمت ازمون های ازمایشی بالای همین صفحه مراجعه و از انجا به قسمت راهنما و برنامه ازمونها بروید.

سلامm.maleki من رفتم توی قسمت آزمونای آزمایشی ولی متاسفانه لینک این سرفصل ها فعال نبود.

nurse83

New member
دلم گرفته
خدایا تو دلگشایی کن
من امده ام به امیدت
تو هم خدایی کن

S

smko.boukan

Guest
سلام بچه ها
امروز کلیدا میاد

S

smko.boukan

Guest
سلام بچه ها
کلیدا رو سایت سنجش پی هستش

trinitron

New member
خود سوالارو از کجا میشه دانلود کرد؟؟؟... بدون سوالا که نمیشه تخمینی از درصد دروس زد!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا