نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد پرستاری 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ostad2011

New member
سلام نه نيازي نيست درسته كارباليني ديدتو بازترميكنه وبا اطمينان خاطربيشتري پاسخ ميدي اما واسه پاسخ دادن به سوالات فقط خوب خوندن كافيه

ahmadali

New member
ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژه فقط زبانش کمی وقتم کم بود...............

zendoony

New member
سلام برهمگي خسته نباشيد
به نظرمن فوق العاده آسون بود اصلا سوالات درحدكنكوركارشناسي ارشد نبودند
عالي بود
دست طراح سوالات درد نكنه هركسي حتي يه دور روخوني كرده بود ميتونست تمتم سوالاتو بزنه مطمينم

مطمئني كنكور ارشد امسالو ميگي ؟؟؟؟؟؟ دوستايي بودن كه كتاب رو خورده بودن ولي سر جلسه آزمون هنگ كرده بودن ....:New (6):
اگه با يه دور روخوني بتونه آدم تمام سوالات رو درست بزنه پس حتما نفر اول كنكوره :25r30wi:

Emohammadi

New member
سلام.
میخوام یه چیز بگم ولی لطفا نگین که ؛نگاه این، انگار نفسش از جای گرمی بلند میشه؛
میگم واقعا کسی به فکر کسب رتبه تک نیست.این جوری که میبینم همه از قبولی و نهایتا رتبه زیر 50 صحبت میکنن.البته میدونم سخته ولی...

nurse83

New member
سلام بچه ها من 5ساله دارم کنکور میدم
امسال با این نوع سوال واقعا غافلگیر شدم
ینی همه بچه های که درس خونده بودن همینو میگن.چرا باید مادران 2 تا سوال مثه هم بدن
چرا ارزش ما رو اینقد میارن پایین
طراح سوالا به چی فک میکنن:smiliess (15):
زبان و گودکان واقعا سخت بود

k800

New member
نفر اول ميشم

اگه شما هم مثل من زبانتون فوق العاده بود به رتبه تك رقمي فكر ميكردين.تنبل ها زبان مگه ي بود:smiliess (1):

ostad2011

New member
مطمئني كنكور ارشد امسالو ميگي ؟؟؟؟؟؟ دوستايي بودن كه كتاب رو خورده بودن ولي سر جلسه آزمون هنگ كرده بودن ....:New (6):
اگه با يه دور روخوني بتونه آدم تمام سوالات رو درست بزنه پس حتما نفر اول كنكوره :25r30wi:
خوب رتبه ها كه اومدن واست نظرميدارم جونمممممممممممممم

zibaz71

New member
سخت سخت بود ويژه

پرستاري مراقبت ويژه خيلي سخت بو:black_eyed::black_eyed:

yana

New member
نرس درست میگی منم انتظار اینجور سوالارو نداشتم توی کودکان هم دوتا سوال بود خیلی شبیه هم هیچی از بیماریها نیوردن

scarlet

New member
salam. man emsalo kolan khondam ,sare kar ham nemiraftam,vali sare emtehan gij shode bodam, jarahi kheyli mafhomi bod, 2soale kodakan va madaro novzad ham moshabehe ham bod , adam ghati mikard :sadsmiley:

nursology

New member
من تعجبم سایت ادعا داره با کلی از رتبه های برتر در ارتباطه
اونوقت یکیو نداره یه کلید اولیه بزاره

yana

New member
سلام بچه ها کاش یه وقتی با هم بیایم اینجاااااااااااااااا

اگه شما هم مثل من زبانتون فوق العاده بود به رتبه تك رقمي فكر ميكردين.تنبل ها زبان مگه ي بود:smiliess (1):

به افتخار رتبه یک بگو ایشاالله!
12.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا