نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد پرستاری 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kazem1366

New member
اون کتابی که گذاشتی بانک سوالات هست.
کتاب درسنامش برای آقای نوقابی هست که خیلی مختصره. درسنامش رو تو دوران دانشجویی خوندم اما واقعا به درد همون مواقع میخوره. اگه nvp میگیری احتیاجی بهش نیست.

کتاب دوم همون nvp هستش. که جامع هست و تمام درسها را در یک جلد جا کرده. نظر من رو میخوای جداگانه بگیر چون احساس میکنم فقط کودکانش به درد میخوره و تا حدودی روان. داخلی جراحیش که خیلی مختصره برای هفته ی اخر شاید خوب باشه.
فعلا شروع کنید به خوندن منابع اصلی و فرصت برای پیداکردن درسنامه و نکات برتر و تست زیاده

ha3an

New member
اون کتابی که گذاشتی بانک سوالات هست.
کتاب درسنامش برای آقای نوقابی هست که خیلی مختصره. درسنامش رو تو دوران دانشجویی خوندم اما واقعا به درد همون مواقع میخوره. اگه nvp میگیری احتیاجی بهش نیست.

کتاب دوم همون nvp هستش. که جامع هست و تمام درسها را در یک جلد جا کرده. نظر من رو میخوای جداگانه بگیر چون احساس میکنم فقط کودکانش به درد میخوره و تا حدودی روان. داخلی جراحیش که خیلی مختصره برای هفته ی اخر شاید خوب باشه.
فعلا شروع کنید به خوندن منابع اصلی و فرصت برای پیداکردن درسنامه و نکات برتر و تست زیاده

تشکر کاظم جان

نگاه

New member
سلام دوستان..
نظرتون راجع به درسنامه میترا ذوالفقاری چیه؟ نسبت به nvp ؟

S

smko.boukan

Guest
سلام دوستان
من فردا کلاس دارم
اولین کلاس ارشد

سلام پرستار بیهوشی من پریروز رفتم ثبت نام .
هرچی همکلاسی دیدم پیر بودن.تازه چه بد شده که فقط گرایش مدیریت داخلی و کودکان و روان داریم>!!!!!!!نه؟؟
اردبیلی ام تو کجایی هستی؟فامیلت؟؟؟؟

سلام -مهم نیست گرایش توی هیئت علمی شدن تاثیر چندانی نداره تازه میشه گفت مدیریت بهتره چون هم میتونی کار اجرائی بکنی و هم کار آموزشی تازه از یکی از اساتید شنیدم که میگفت اگه درخواست کنید گرایش آموزش هم براتون میذارن

سلام k800من و شما جزءنفرات اول کلاس هستیم و حق انتخاب گرایش با خودمونه اون طوری که دکتر نوروزی گفت اصلا نباید نگران باشیم الان فقط سعی کن شروع کنی به همکاری با یه دانشگاه تا بعدا جائی برای هیئت علمی شدن پیدا کنی

k800

New member
سلام k800من و شما جزءنفرات اول کلاس هستیم و حق انتخاب گرایش با خودمونه اون طوری که دکتر نوروزی گفت اصلا نباید نگران باشیم الان فقط سعی کن شروع کنی به همکاری با یه دانشگاه تا بعدا جائی برای هیئت علمی شدن پیدا کنی

سلام
از کجا میدونی که جز نفرات برتریم؟ اسممو از کجا میدونی که بدونی رتبم چنده؟رتبمون چنده؟میگن خوابگاه نمیدن واسمون .میخوام انتقالی بگیرم برم اموزش داخلئ. شمارتونو میتونم داشته باشم؟؟؟؟
asremroz@yahoo.com

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا