نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahraz

New member
پرستاری مراقبت های ویژه:داخلی جراحی 30-ویژه 75-روان 15-زبان 40

nur

New member
روان مراقبت های ویژه ( دفترچه ب ) ( جوابیه خودمه )
1- ارتقا سلامت روانی
2- مورد یابی
3- سعی در کسب اعتماد
4 -موقعیتی
5 روانی محیطی هورمون ها
6 - در نطر گرفتن حقوق دیگران
7 - آموزش به افراد جامعه
8 - مشاهده مداوم . دور کردن اشیا و ...
9 پارانووید
10 - افزایش اعتماد به نفس بیمار
11 - سعی در بازآشنایی بیمار به محیط اطراف
12 تحریک پذیری . اضطراب
13 تمرکز بر رفتارهای منفی مددجو
14 - کمک به افزایش استقلال شخصی مددجو
15 روان درمانی شناختی

ولی من تو سبب شناسی دلریوم برای جواب سوال 12 نگاه کردم نوشته بود
عفونت و اختلالات متابولیکی:black_eyed:

Ryushad

New member
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟
سلام
شاید دوستان قبلا گفته باشن اما من هم جهت تاکید میگم:
ویژه 75 سوال
داخلی جراحی 25 سوال
روانپرستاری 15 سوال
زبان 40 سوال

Ryushad

New member
سلام دوستان خدا قوت ..به نظرتون با در صدای داخلی جراحی 50-ویژه 58_روان 80_زبان 10قبول میشم :smiliess (11):؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی امسال زحمت کشیدم ولی به خاطر بی دقتیم خراب کردم. شما میدونید با چه در صدی میشه قبول شد؟بخدا داغونم تموم انرژیم سر ارشد گرفته شد.اکه جواب سوالم بدید ممنون میشم
درصدهای شما خوبه. باید دید بقیه دوستانمون چیکار کردن.
هرکسی زحمتی بکشه حتما نتیجه خواهد گرفت. توکل بخدا کنید .

Ryushad

New member
ولی من تو سبب شناسی دلریوم برای جواب سوال 12 نگاه کردم نوشته بود
عفونت و اختلالات متابولیکی:black_eyed:
من هم تو کتاب خوندم. اما همین استادی که خودش بهمون درس داد و توی کتاب خودشم نوشته گفته گزینه 3.
خودمم گیج شدم بخدا

mahraz

New member
سلام بچه ها کلید دیدین؟؟؟؟؟؟جواباش عجیب نیست!!!!!!!!اگه موافقین اعتراض بزنیم؟!وقتی رقابت سر یک سواله حقمون ضایع میشه ..بعضی جوابا واقعا بی انصافیه اصلا کتاب در نظر نگرفته!!!

mahraz

New member
کجایین بچه ها؟؟؟؟؟ کلید اومده ها!!!!نگاش کردین؟؟؟بجنبین تا فردا بیشتر وقت نداریم...

کجایین کنکوری ها ؟؟؟؟؟؟من که حالم از همتون بیشتر گرفته است...حداقل کلیدنیگاکنیم سوالای غلط اعتراض بزنیم.

mahasa

New member
به نظر شما با این درصد ها قبول میشم

روان 56 ویژه 69 زبان 48 داخلی جراحی 50

Ryushad

New member
من هم تو کتاب خوندم. اما همین استادی که خودش بهمون درس داد و توی کتاب خودشم نوشته گفته گزینه 3.
خودمم گیج شدم بخدا
عفونت و متابولیک درسته.
درمان الزایمر هم تفریح درمانی همون محیط درمانیه که درسته. مراقبت در خودکشی هم گزینه ب درسته. عامل افسردگی هم گزینه ب درسته
"استاد روانمون گفت"

s_y_n91

New member
به نظرم که حتما قبول میشی
ولی با اینجور سوالایی من هیچ وقت حاضر نیستم وقت بذارم چون به نظرم کسایی که درس خوندن با کسایی درس نخوندن یه اختلاف جزئی دارن به ریسکش نمی ارزه من سه ساله درس نخونده میرم سر جلسه بد نبوده همیشه با یه اختلاف کم رد شدم اینقدر شرکت می کنم تا بالاخره قبول شم

s_y_n91

New member
[SIZE=3][SIZE=3]با اینجور سوالایی من هیچ وقت حاضر نیستم وقت بذارم چون به نظرم کسایی که درس خوندن با کسایی درس نخوندن یه اختلاف جزئی دارن به ریسکش نمی ارزه من سه ساله درس نخونده میرم سر جلسه بد نبوده همیشه با یه اختلاف کم رد شدم اینقدر شرکت می کنم تا بالاخره قبول شم. به نظرم کلید سوالا از خود سوالا مسخره تر بود مشکل ما تو پرستاری اینه که هم سوال و هم جواب سلیقه ایهه بینم طراح سوال چه تور سلیقه ای داره مثلا تو مراقبت از بیمار اینتوبه به نظر شما کدوم مراقبت مهمتر هست مراقبت از کاف یا ساکشن ویا رطوبت خدایش کدوم مهمتره کدوم حیاتی تر ها؟[/SIZE][/SIZE]

سامان

New member
سلام دوست گرامی با نظر شما موافق هستم بنده 3سال بدون مطالعه در این آزمون شرکت کردم و هر سال درصدهایم از امسال که کاملا درس خواندم بهتر بود کاملا نا امید و خسته هستم

نفس

New member
من که کل کتابایی که کلمه ای از ویژه داشت خوندم....انتظار رتبه یک داشتم....الان میگم قبولیم با خداست....واقعا سوالا علمی نبود....

zibaz71

New member
راستي ميدونيد دقيقا چه تعداد شركت كننده ذر رشته مابوده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا