نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

skyy

New member
ﻣﻰﮔﻢ ﺷﻤﺎ ﻃﺮﺡ ﺭﻓﺘﯿﺪ ﻳﺎ ﺗﺎﺯﻩ ﻓﺎﺭﻍ ﺍﻟﺘﺤﺼﻴﻠﻴﺪ؟ ﺳﺎﻝ ﺍﻭﻟﺘﻮﻧﻪ؟

Ryushad

New member
ﺗﻮ ﺗﺎ~ﻳﮑﺎﻯ ~ﻳﺞ ﺩﻭﻡ ﻳﮑﻰ ﺍﻳﻨﻮ ﮔﻔﺘﻪ!!
ﺍﻣﺎ ﻫﻢ ﺭﺷﺘﻪ ﺍﻯ ﻣﺎ ﻧﻴﺴﺖ...
ﻳﻌﻨﻰ ﻣﻰﮔﻰ ﻟﺰﮔﻰ ﻧﺨﻮﺩﻡ؟
ﻳﺎ ﺍﮔﻪ ﻟﺰﮔﻰ ﺑﺨﻮﺍﻧﻢ ﮐﺎﻓﻴﻪ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺕ؟
من در حدی نیستم که توصیه کنم یعنی اصلا این اجازه رو به خودم نمیدم
اما باید چند کتاب بخونی تا دامنه لغتت زیاد باشه. من بودم اول 504 و بعد لزگی میخوندم. جون لزگی یه کتاب گام به گام هستش و البته جامع

Ryushad

New member
دوستان من یه کار ضروری پیش اومده واسم
اگه واستون ممکنه آخر شب بیاین بحث کنیم تا حداقل من یکم سبک شم
ایشلا همتون به آرزوهاتون برسین
واستون دعا میکنم واسم دعا کنید

skyy

New member
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻰﺩ
ﺍﻧﺸﺎ.... ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﺭ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﺑﺮﺳﻴﻢ
ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﻟﻌﻨﺘﻰ ﻫﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﻪ

meysam311

New member
سلام دوستان خسته نباشید....
داشتم حرفاتونو مب خوندم و حسرت می خوردم...
پارسال در عین ناباوری با اختلاف 12 نمره رد شدم امستال هم که وزارت عالیه تا پایان طرح حق شرکت تو آزمون رو ازم گرفت... و این عند بی عدالتی وزارت بود.چندین ماه جوابم ایمیلامو نمیدادن که میتونم امتحان بدم یا نه... آخرشم محرومم کردن.اما اراده ام رو از دس ندادم.شک ندارم 93 به امید خدا رتبه ام تک رقمیه...
یا حق

zendoony

New member
روان مراقبت های ویژه ( دفترچه ب ) ( جوابیه خودمه )
1- ارتقا سلامت روانی
2- مورد یابی
3- سعی در کسب اعتماد
4 -موقعیتی
5 روانی محیطی هورمون ها
6 - در نطر گرفتن حقوق دیگران
7 - آموزش به افراد جامعه
8 - مشاهده مداوم . دور کردن اشیا و ...
9 پارانووید
10 - افزایش اعتماد به نفس بیمار
11 - سعی در بازآشنایی بیمار به محیط اطراف
12 تحریک پذیری . اضطراب
13 تمرکز بر رفتارهای منفی مددجو
14 - کمک به افزایش استقلال شخصی مددجو
15 روان درمانی شناختی

تو اين 15 مورد دو تا فقط با هم اختلاف داريم ...............

نفس

New member
زندونی اینا جوابای خودته یا جوابای درست؟ لطفا جوابای درست رو بذارین!!!!

ether87

New member
سلام بچه ها سوالات مراقبتهاي ويژه چند جوابي بود انگار گزينه هاي ديگه هم درست بود من كه شانسي زدم.....روانش آسون بود.....زبانم خيلي سخت بود در سطح تيم ملي آلمان.....ولي در عين حال بد ندادم....شايد قبولشم.... در ضمن من چون كارآموزي و بيمارستان داشتم اصلا" نرسيدم بخونم ميخواستم سال ديگه شركت كنم استادم گفت همين امسال شركت كن خلاصه 24 ساعت مونده به كنكور شروع بخوندن كردم.....كاش اين انرژي مثبت رو استادم زودتر ميداد نه 24 ساعت مونده به كنكور........اگه قبولشم ميشم اولين كسي كه شب امتحاني تونسته به كنكور ارشد راه پيدا كنه........دعا كنيد تا به تونم اين ركورد رو تو ايران بزنم......باور كنيد قبول ميشم....اين خط اينم نشون:smilies-azardl (181

Ryushad

New member
سلام.من خیلی خونده بودم اصلا چنین انتظاری نداشتم.اینقده بیماری و مکانیسم خوندیم هیچی نیومد سوالهل مفهومی بود!!!ویژه بنظرم ساده اومد سر جلسه ولی الان میفهمم که فقط ظاهر سوالهل ساده بوده!!!!روان یه بیماری نیومده بود فقط جنبه های اجتماعی وغیر علمی اومده بود.ویژه هم بیشتر داخلی داشت تا قلبو تنفس!!زبان بد نبود.ولی نسبت به سالهای پیش راحتتر بود!!!
واقعا خوش به حالت که زبان رو خوب زدی و و است آسون بود. با این حساب حتما قبولی چون هیچکی رو ندیدم که زبان عصر پنجشنبه وسش آسون بوده باشه. از حالا تبریک میگم

zibaz71

New member
بنظرم بايد تو ccu icuكار كرده باشي.وگرنه سوالاش اصلا خوب نبود. خدا كنه قبول شم چون خونده بودم.وگرنه خيلي غصه ميخورم.دعا كنيد

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

mahraz

New member
سلام دوستان خدا قوت ..به نظرتون با در صدای داخلی جراحی 50-ویژه 58_روان 80_زبان 10قبول میشم :smiliess (11):؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی امسال زحمت کشیدم ولی به خاطر بی دقتیم خراب کردم. شما میدونید با چه در صدی میشه قبول شد؟بخدا داغونم تموم انرژیم سر ارشد گرفته شد.اکه جواب سوالم بدید ممنون میشم

mahraz

New member
زیبا جان انشا..که قبول میشی خدا بزرکه خودش شاهد زحمتامون بوده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا