نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد مامایی 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

نيازي

New member
من عاشق مسائل قانوني و جناييم به نظرم بهترين واحد در كارشناسيم پزشكي قانوني بود .

vb2

New member
شماره روش داره فکر کنم از اون ارسال هاست که زنگ میزنی برات میفرستن

الان جزوهه دم دستم نیست تا شب برات شمارشو میذارم

somayeh mo

New member
سلام بچه ها امیدوارم حال همتون خوب باشه:28:،نمازوروزه هاتون قبول خوشحالم که اکثرمون نماز می خونیم و روزه می گیریم>انشالا خدا هیچکیو نا امید نمی کنه توکلتون به خدا باشه.اگه خیر باشه محاله قسمتمون نشه،واگه مشکلی هست همون بهتر که قبول نشیم حتما حکمتی بوده پس آرامش داشته باشین واینقدر به خودتون استرس ندین:painting:

آخرین ویرایش:

amisay2012

New member
دوستای خوبم مرسی حالما جویا هستید الان بهترم امیدوارم همتون موفق بشید دوستتون دارم

vb2

New member
23emu.gif
من دیشب پستاتو خوندم بهتری آمیسا

somayeh mo

New member
سلام سمیه گلی چطوری؟؟
سلام عزیزم شما خوبید امیدوارم موفق باشید.منم دو روزی نبودم امروز تایپکای روزای گذشته رو خوندم ،انگار این استرس لعنتی ولکن نیست.خدا کنه زودتر جوابا بیاد همه راحت شیم:sad::New (6):

سلام به همه دوستای گل. من خیلی وقته تو این انجمن میام . ولی تازه امروز ثبت نام کردم .
ورودی 82 مازندران هستم (با رتبه کنکور 2900 کشوری)
سال 86 فارغالتحصیل شدم و ازدواج و بچه و .....
امسال که امتحان ارشد دادم ، نمره م 190 و تخمین رتبه م 168 شده . میخام واسه سال دیگه بخونم .
خوشحال میشم اگه از راهنمایی ها و تجاربتون استفاده کنم

vb2

New member
سلام مامام متین خوبی؟خوش اومدی به این سایت هممون در خدمتیم

elnaz mal mal

New member
سسسسلام دوستای گلم.سلام بیتا جونم ممنون از تبریکت عزیزم.بچه ها حالا فک کنیم قبول شدیم بعدش چی؟ارشد مامایی واقعا بازارش چطوره؟نکنه افسردگی بگیریم دوسیا؟:smiliess (11):خیلی دوس دارم هیت علمی بشم خیالم راحت شه.
سلام زری جون به نظر من نباید برای کار درس خوندو واسه تحصیلش برنامه ریزی کرد آخه الان تو ایران خیلی از پزشکها هم بیکارن.ایشا... که به آرزوت میرسی و هیت علمی دانشگاه تهران میشی:smilies-azardl (113منم چون مدرک کارشناسی ارضام نمیکنه میخوام ادامه بدم و دوست دارم کاری کنم که ارزش واقعی رشتمو به مردم نشون بدم

آخرین ویرایش:

elnaz mal mal

New member
doostaye khobam halam kheyli bade jarahi shodam dardam shadide az ye tarafam nemitonam ta 6 shahrivar sabr dashte basham nomram 248 vali takhmin nemitonam bokonam :ph34r-smiley:
سلام آمیسای عزیز.امیدوارم که حالت هرچه خوب بشه.عزیزم بسپارش دست خدا اون بهترین رو برامون آماده میکنه تو فقط مواظب خودت باش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا