نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد روانشناسی بالینی 2 تیر وزارت بهداشت91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arman

New member
تجربه ثابت كرده اونايي كه ادعا ميكنن بد دادن و از الان خودشونو واسه امتحان بعدي محسوب ميكنن از همه بهتر امتحان دادن
:smiliess (4):

caty

New member
سلام ولی به نظر من سطح سوالات خیلی پایین بودن من تو 45 دقیقه همشونو بغیر از زبان جواب دادم ولی چون صبحونه زیاد چایی خورده بودم دل درد داشتم نتونستم زبان رو بزنم اومدم بیرون:sadsmiley: خیلی ناراحتم:sadsmiley:آدم اینقدر بد شانس

eliii

New member
دوستای عزیز اگر زمان به عقب برمیگشت برای ازمون 2 تیر چه درسی رو بیشتر میخوندین؟ چه تغییری تو برنامه درسیتون میدید؟

YekRaha

New member
دوستای عزیز اگر زمان به عقب برمیگشت برای ازمون 2 تیر چه درسی رو بیشتر میخوندین؟ چه تغییری تو برنامه درسیتون میدید؟

این همه وقت برای شخصیت صرف نمی کردم... من این درس رو بیشتر از همه خوندم و کمتر از همه زدم!!!! به نظرم هیچ وقت کتابی رو تا این حد نفهمیده بودم اما سوالات ربطی به میزان فهم نداشت و کاملا به حافظه و دقت بستگی داشت، مثل سوالی که از رولو می طرح کرده بودن!!!

eliii

New member
این همه وقت برای شخصیت صرف نمی کردم... من این درس رو بیشتر از همه خوندم و کمتر از همه زدم!!!! به نظرم هیچ وقت کتابی رو تا این حد نفهمیده بودم اما سوالات ربطی به میزان فهم نداشت و کاملا به حافظه و دقت بستگی داشت، مثل سوالی که از رولو می طرح کرده بودن!!!

خیلی ممنون از جوابت. راهنمایی خوبی بود . انشاا... رتبه خوبی بیاری

persona

Member
منم خیلی وقت برای شخصیت گذاشتم،از همه بیشتر...ولی همه زحمتم به هدر رفت...!ولی از اونجایی که توی این امتحان اصلی ترین مشکل همون شخصیت بود،اگه برمی گشتم شخصیت رو بازم از این بیشتر می خوندم!( البته الانم که برنگشتم به عقب و دارم برا سال دیگه می خونم زوم کردم رو شخصیت!!!) به علاوه کاپلانم ریزتر می خوندم!فکر می کردم روش نسبتا تسلط دارم،ولی تو بعضی سوالا دوبه شک شدم و نزدمشون!!!
کلا اگه بر می گشتم عقب بیشتر به خودم فشار می آوردم...له له...داغون داغون!!!:25r30wi:

a.sohrab

New member
آزمون روانشناسی

سلام به همگی
ازمون بنظرم خوب بود و یه کم از پارسال آسونتر البته امارش خیلی سخت بود من پارسالم شرکت کرده بودم و امسال خیلی امیدوارم. رشته کارشناسیمم بالینی (ملی) . پارسال که میانگینم 5/40 بود قبول نشدم .انشاله امسال

YekRaha

New member
سلام به همگی
ازمون بنظرم خوب بود و یه کم از پارسال آسونتر البته امارش خیلی سخت بود من پارسالم شرکت کرده بودم و امسال خیلی امیدوارم. رشته کارشناسیمم بالینی (ملی) . پارسال که میانگینم 5/40 بود قبول نشدم .انشاله امسال

تبریک میگم/ شما پارسال همه ی دانشگاه ها رو انتخاب کردید که با این میانگین قبول نشدید؟

mehrang67

New member
سلام به همگی من امسال خیلی نتونستم بخونم فقط یک ماه و نیم آخر الان که درصدا رو حساب کردم مینگین 54 شد به نظرتون قبول میشم؟

YekRaha

New member
شما یکی از دانشگاه های تهران قبول میشین
البته مهم اینه که نمره ی کلتون چند شده؟

mehrang67

New member
سلام به همگی من امسال خیلی نتونستم بخونم فقط یک ماه و نیم آخر الان که درصدا رو حساب کردم مینگین 54 شد به نظرتون قبول میشم؟
راستی کسی سوالا رو چک کرده مخصوصا سوالای 2-7 -68- 93؟

mehrang67

New member
مرسی از اینکه جوابم دادید..
نمره کل کدومه؟میتونیم خودمون حساب کنیم؟

YekRaha

New member
نمره ی کلتون رو این جوری حساب کنین: درصد هر درس*3*تعداد سوالات تقسیم بر 100
برای زبان: درصد*3*تعدا سوالات*5./ تقسیم بر 100

نمرات رو جمع بزن میشه نمره ی کل

من این 4 تا سوال رو چک کردم/ دو تای آخری به احتمال زیاد کلید اشتباه کرده

mehrang67

New member
روانشناسان محترم ...فقط یک روز دیگر تا پایان مهلت اعتراض به سوال های 2-7-68-93 و نمیدونم شاید101 فرصت باقیست...:p7977cujr38iyymsu8::a2d3:

shiva_ra

New member
سلام من سوالا رو چک کردم این سوالایی که شما گفتین جوابشون تو کلید درست میتونم بگم که کجا میتونید جواب این سوالارو پیدا کنید سوال 2 صفحه 166 کاپلان 2 . سوال 7 صفحه 253 کاپلان 2 . سوال 68 صفحه 37 رشد 2 برک و سوال 93 به نظرم گرینه د هم میتونه جواب باشه ولی ب هم درست ولی مطمئن نیستم و اینکه تا جایی که من دیدم تنها غلطی که تو کلید هست سوال 66 که جواب درست گرینه ج هست که کلید گفته گرینه الف جواب این صفحه 498 رشد 2

YekRaha

New member
سلام من سوالا رو چک کردم این سوالایی که شما گفتین جوابشون تو کلید درست میتونم بگم که کجا میتونید جواب این سوالارو پیدا کنید سوال 2 صفحه 166 کاپلان 2 . سوال 7 صفحه 253 کاپلان 2 . سوال 68 صفحه 37 رشد 2 برک و سوال 93 به نظرم گرینه د هم میتونه جواب باشه ولی ب هم درست ولی مطمئن نیستم و اینکه تا جایی که من دیدم تنها غلطی که تو کلید هست سوال 66 که جواب درست گرینه ج هست که کلید گفته گرینه الف جواب این صفحه 498 رشد 2

سوال 66 قطعا درسته(یه بار دیگه کتاب رو چک کنین) این سوال پارسال هم توی کنکور اومده بود.
به نظر من سوال 93 گزینه درست د هست.

سوال 89 رو از کجا میشه پیدا کرد؟

آخرین ویرایش:

shiva_ra

New member
سلام اره سوال 66 درست من حواسم نبود با داغدیدگی اشتباه کردم فکر میکنم سوال 89 رو بتونی تو فصل 42 کاپلان 3 پیدا کنی یا تو قسمت جانبی شدن هیلگارد من پیدا نکردم جوای اینو الانم کتابم پیش نیست پیدا میکنم بهتون میگم . نمره کل به نظرتون چند باشه احتمال قبولی هست؟ شما تونستی از تخمین رتبه سایت استفاده کنی؟

YekRaha

New member
شیوا بیا توی جعبه ی گفتگو توی صفحه ی اصلی سایت تا در مورد آزمون بیشتر صحبت کنیم
منتظرتم
ما با بچه ها اونجاییم

امسال رو نمیدونم
اما پارسال آخرین نمره ی پذیرفته شده 168 بود که امسال با احتساب افزایش ظرفیت ها شاید تا 140 هم شانس قبولی باشه
آره من از تخمین رتبه استفاده کردم/شما هم برین ثبت نام کنین

آخرین ویرایش:

mehrang67

New member
سلام دوباره دوستان
مشخصه که سوال 2 غلطه چون 10 دقیقه طول میکشه تا فقط علائم به اوج برسن اما ص. 166 نوشته که 20 تا 30 دقیقه ندرتا بیش از 1ساعت طول میکشه.....
سوال 7 غلطه چون بیمار اختلال ساختگی داره پس خصوصیتش اینه که داوطلب روش های تهاجمی بشه نه عدم داوطلب....

سوال 93 رو هم که خود جمله دقیقا در مورد طرحواره جنسیتی ص.130 اورده....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا