نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد روانشناسی بالینی 2 تیر وزارت بهداشت91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
شرکت کنندگان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس و...) بفرمایند؟

YekRaha

New member
آزمون مثل سال گذشته غیر استاندارد بود /زبان آسان بود و روانشناسی فیزیولوژیک که خیلی آسان بود
بدترین درس برای من شخصیت بود و رواندرمانی که با وجود مطالعه نتوانستم زیاد جواب بدهم
آمار هم کمترین درصدم بود البته مطالعه ای نداشتم و فقط سوالات روش تحقیق رو زدم.

در کل امید زیادی ندارم....

baroon90

New member
ازمون برای من سخت بود امیدی ندارم بهش البته تمام انرژیم رو برای وزارت علوم گذاشته بودم

persona

Member
جدا...؟؟؟!زبان آسون بود...؟؟خب خوش به حالتون...!پس کاملا امیدوار باشید!آمار رو موافقم که خیلی سخت تر از سالای قبل بود،کلا من کنکور پارسال رو که تستاشو تو این روزای آخر می زدم به نظرم خیلی ساده تر از امسال اومد...درصدام جوری بالا بود که گفتم دیگه کنکور امسالو زدم تو گوشش...ولی زهی خیال باطل!!!:sad:
من از آزمون که برگشتم هیچ احساسی نداشتم(الانم ندارم البته...!)...فکر کنم "کرختی" بهترین توصیف باشه برای این حالتم...شایدم درحال تجربه مرحله انکار در فرایند grief باشم...!نمی دونم،بی خیال ...!!!خب دوستان،پایه این شروع کنیم برا سال دیگه؟؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

YekRaha

New member
من به جز زبان و فیزیولوژیک بقیه درسا رو خراب کردم
دور از حد انتظار بود
نگران زبان نباشین
اگه میانگینتون بالای 40 باشه حتما قبول میشین

آخرین ویرایش:

pri

New member
به نظر منم خیلی سوال ها سخت بود در واقع دور از انتظار بود چون سبک سوال ها با سالهای قبل خیلی فرق داشت منم الان تو مرحله سوگ ام

پرنیان

New member
سلام

منم واقعا نمیدونم چطوری بود امتحان:(50):

من امسال خودمو کشتم هفت ترمه تموم کردم ترم هشتو واسه وزارت بهداشت خوندم

پرسونا جونم واقعا یعنی حس سال بعدی هم مونده ؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

من دلم واسه دانشگاه تنگ شده ه ه ه ه:13:

persona

Member
کوتااااااااااااااه بیاااااااااااااا!
بذار از دانشگاه بیای بیرون بعد دلت تنگ بشه...!
...آره خب...حسش هست...تا دیشب نبود البته...ولی هرچی زودتر با واقعیت روبرو بشم به نفع خودمه،زندگی همینه دیگه ، بالا داره ، پایین داره!
نگران نباش،خیلی ها خوب ندادن،ایشالا قبولی!

untold1989

New member
سلام
من هنوز تو شکم.....:1dco2x0p1lilzhfpg1t
خیلی سوالا غیر استاندارد بود.
فک میکردم من فقط خراب کردم.منم دقیقا وضعیت پرنیان عزیزو دارم.
کی میتونه یه سال دیگه تو خونه بمونه؟؟؟!!!
یعنی واقعا اگه میانگین درصدا 40 باشه قبولیم؟:smiliess (11):

پرنیان

New member
ممنون پرسونا جونم ایشالله تو هم قبولی ، عاشق این واقع نگری و انرژی تم من :)

بچه ها میانگین 40 درصد اگه باشه شهرستان قبول میشیم مث

زاهدان..............................................................................................................:shocked:

آخرین ویرایش:

aliyeh

New member
با سلام به همگی....
به نظر من وخیلی ازبچه های دیگه امروز، با وجودیکه آزمون مشکل بود این قشنگترین آزمونی بود که شرکت کرده بودم سوالات واقعا قشنگ طرح شده بود برعکس آزمون وزارت علوم سراین آزمون که نشستم واقعا حس کردم آزمون برای روانشناسها طراحی شده.... واین جای تاسف داره برای وزارت علوم با اون آزمون ملالغتی که طراحی کرده بود،اگه اون انرژی که برای وزارت علوم گذاشتمو برا این میذاشتم واقعا موفق میشدم.......... این ازمون ارزش وقت گذاشتنو داره:a2d3:

persona

Member
با سلام به همگی....
به نظر من وخیلی ازبچه های دیگه امروز، با وجودیکه آزمون مشکل بود این قشنگترین آزمونی بود که شرکت کرده بودم سوالات واقعا قشنگ طرح شده بود برعکس آزمون وزارت علوم سراین آزمون که نشستم واقعا حس کردم آزمون برای روانشناسها طراحی شده.... واین جای تاسف داره برای وزارت علوم با اون آزمون ملالغتی که طراحی کرده بود،اگه اون انرژی که برای وزارت علوم گذاشتمو برا این میذاشتم واقعا موفق میشدم.......... این ازمون ارزش وقت گذاشتنو داره:a2d3:
موافقم...!آزمون های بهداشت با اینکه سخته ولی حداقل میدونی پیدا کردن جوابا غیر ممکن نیست...برعکس علوم که اصلا نمی دونی از کجا سوال طرح شده...!من موقع زدن تستای علوم همه دنیا رو سرم خراب می شد!!!چون هرچی تلاش می کردم بازم خیلی وقتا با سوالایی مواجه می شدم که اصلا نمی دونستم مال کدوم منبعه چه برسه به اینکه جوابشو بدونم!

ملیسا

New member
سلام بچه هااا..

بچه ها خیلی مشهوده که سوالات 180درجه با سوالات سالهای قبل متفاوت بود اصلا باورم نمیشه سوالات از اب خوردن هم راحت بودن الان تقریبا 3ساله که سطح سوالات فرق کرده با

سالهای قبلی ولی متاسفانه نتونستم خوب بنویسم درسته زبان برام کلا سخته و اونو میدونستم نمیتونم خوب بزنم منتها بقیه درسها خیلی راحت بودن کاش اصلا اون همه تستهای

سالهای قبلو نمیخوندم اکثر سوالات تفهیمی بودن یعنی اگه کتاب رو خوب میفهمیدیم میشد جواب داد وباورم نمیشه اونهمه نور ترانسمیتر ها و مکانیسم ها و درصدهای شیوع ...که به

اون سختی سالهای قبل بودن اصلا امسال هیچکدوم نبو د ....سوالات اسون بودن خداییش..7تیر کلیدهارو میزنن سایت هرچند امیدی به قبولی ندارم ..واقعا خراب کردم ..نمیدوم

سرنوشت میخواد کجا ببرتمون.. برا همتون ارزوی موفقیت دارم

پرنیان

New member
بچه ها درسته که جواب سوالات بهداشتو راحت تر میشه پیدا کرد نسبت به علوم و منابعشم مشخصه

اما نسبت به علوم هم سخت تره و هم ظرفیتاش محدود تره خیلی..

ملیسا

New member
بچه ها درسته ازمون تموم شد منتها یه گلایه دارم از همتون .. البته نمیدونم مشکل از کجاس .تو این مدت 1سالی که من تو این سایتم رشته ما اولین رشته ای که بچه هاش هیچ

همکاری با هم ندارن و بهم واقعا به چشم رقیب نگا میکنن ..به نظر من بچه های رشته ما باید جوری با هم همکاری میداشتن که یه الگو میشدن برا بقیه ..و متاسفانه بقیه برا ما اگلو

هستن و ما انرژی رو از بقیه رشته ها میگرفتیم ..البته که همیشه کنار گوشه وایسادیمو نگاه کردیم به طرحهای رشته های دیگه .من این گلایه رو اینجا گفتم چون بچه ها جمع شدن

براهمین ......و اینکه واقعا اصلا تو این یه سال هیچ خاطره و امید خوشی از بچه های روانشناسی نداشتم مخصوصا از ارشدها..واقعا جای تعجبه ...خلاصه همتون موفق باشین

.امیدوارم امیدتوننا امید نشه تو هیچ مرحله زندگیتون

zhila

New member
خوش به حال کسایی که میگن زبان آسون بود من که نتونستم خوب بزنم هم حال خودمو نمی فهمم نمی دونم سخت بود یا من کم خونده بودم بنظر من زبان و آمار خیلی سخت بود .

zhila

New member
بچه ها من هم با ملیساجون موافقم بچه های روانشناسی باید خیلی فعالتر از این باشن اگه یه دور کوچیک تو همین انجمن بزنین می بینید که رشته های دیگه چقدر فعالند من آماده ام هرکاری بتونم میکنم بسم ا..

persona

Member
بچه ها درسته ازمون تموم شد منتها یه گلایه دارم از همتون .. البته نمیدونم مشکل از کجاس .تو این مدت 1سالی که من تو این سایتم رشته ما اولین رشته ای که بچه هاش هیچ

همکاری با هم ندارن و بهم واقعا به چشم رقیب نگا میکنن ..به نظر من بچه های رشته ما باید جوری با هم همکاری میداشتن که یه الگو میشدن برا بقیه ..و متاسفانه بقیه برا ما اگلو

هستن و ما انرژی رو از بقیه رشته ها میگرفتیم ..البته که همیشه کنار گوشه وایسادیمو نگاه کردیم به طرحهای رشته های دیگه .من این گلایه رو اینجا گفتم چون بچه ها جمع شدن

براهمین ......و اینکه واقعا اصلا تو این یه سال هیچ خاطره و امید خوشی از بچه های روانشناسی نداشتم مخصوصا از ارشدها..واقعا جای تعجبه ...خلاصه همتون موفق باشین

.امیدوارم امیدتوننا امید نشه تو هیچ مرحله زندگیتون

بچه ها من هم با ملیساجون موافقم بچه های روانشناسی باید خیلی فعالتر از این باشن اگه یه دور کوچیک تو همین انجمن بزنین می بینید که رشته های دیگه چقدر فعالند من آماده ام هرکاری بتونم میکنم بسم ا..
خب الان پیشنهاد می کنید چه جور فعالیتی داشته باشیم؟بچه های گروه های دیگه هم فعالیت خاصی ندارن...فقط خیلی بیشتر میان انجمن و خیلی بیشتر نظر میدن یا مطلب میذارن!
البته من با اینکه دور هم جمع بشیم موافقم...ولی با این حرف که همه به چشم یه رقیب به هم نگاه می کنند و برای همین ارتباطی برقرار نمی شه مخالفم...الان رو نگاه نکنید که بعد کنکوره و همه اینجا جمعیم...وقتای دیگه خیلی به انجمن سر نمی زنیم ( حداقل خود من که اینطوریم) همه بیشتر سرشون تو کتابه!

YekRaha

New member
با سلام به همگی....

من زیاد موافق نیستم...
سطح سوالات امسال بسیار سطحی بود و بیشتر میزان دقت و حافظه رو می سنجید تا میزان یادگیری و فهم رو...

من خودم تقریبا بدون هیچ آمادگی کنکور وزارت علوم رو شرکت کردم و رتبه ای در حد قبولی آوردم در حالیکه برای این آزمون مطالعه ی کافی داشتم اما فکر نمی کنم نتیجه ای بگیرم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا